Profiluri amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40838

iar se lauda " strategul lui peste " ?
iar te iei de mine ca boala de om sanatos ?
du te mai baiatule si te cauta la un doctor de cap ...ai probleme mari


dupa ce ca dezinformezi lumea mai spui si prostii :


verna innobilata intern 75%
alexdumi s a lasat de joc si nu mi a fost vecin
ioan voievod ati avut voi grija sa ajunga barbar datorita spionului care l dau afara acum .

atacat ai fost de 4 ori maxim . nici pe departe nu au fost 300 de mil de trupe ....lauda te .
spune le la toti de super esecul de acum 1 luna cand toti in afara de tine ati ramas fara atac si nu ati reusit sa luati nici 1 sat macar .
peste 3000 de full aruncate in lupta si rezultat ? = 0

daca strategia voastra militara e sa va bateti cu barbarele , esti binevenit .
oricum s a vazut ca in lupta directa sunteti praf toti de acolo .

nici cu 2 triburi nu ati reusit sa mi luati 10 sate amarate .
tot ce am pierdut eu am cedat de buna voie .

acum sunteti pe cai mari , nu am ce sa zic : 4 triburi contra 1 jucator . :)))
jenant de la cer la pamant si invers .
chiar asa ? intelegeam 1 trib intreg pe 1 jucator
dar asta e prea de tot . 4 triburi contra 1 jucator.


si apoi sa va laudati ca ce : l ati scos pe trusthead de pe harta ?
cand vreodata ?
cum altfel puteati voi sa luati sate ?
doar daca muream eu sau ma lasam de joc .
prefer sa fiu un jucator bun decat sa stie lumea ca sunt un strateg bun cu probleme mari de personalitate si aptitudini de tarfa masculina .

pentru ca tot ce a fost mai urat pe L20 s a concretizat in tradarile voastre si tot ce a fost mai urat de la voi a venit .
spioni , tradatori ...toti din aceaiasi directie : CRASH.
acum daca mai sunteti si voi abia 20 de oameni si voi .
tu mesteresti vreo 5 conturi si se vede de la o posta .
dar nici nu ma intereseaza .
e penibil sa strigi HOTII cand ai asa ceva la tine in trib .


spune lucrurilor pe fata ca totul este o vendeta personala a ta si a celeilalte noabe pe care ati primit o cu bratele deschise .

jucatorii de la voi , astia mici care va ajuta acum habar nu au ce tradare le ai pregatit si lor .
spune le de masterplanul vostru sa vad daca o sa mai fie asa incantati .

explica le si lor cum aveti de gand sa i innobilati unul cate unul sa vad ce sustinere o sa mai ai si atunci .:)))

aliante mereu au facut cei slabi ca sa termine pe cei puternici .
asta sa o stii de la mine .


te am rugat sa mi lasi numele in pace . e a 2 a oara .
a 3 a oara iti scriu niste mesaje de o sa ramai in istorie pe L20 .

fii baiat destept si lasa ma in pace .
 

DeletedUser

-Verna : s-a lasat de joc
-Alexdumi la fel
-ioanvoievod la fel
( toti in urma atacurilor °absurde° de la 140 ore :) )
-300 mil de trupe ucise ( se poate verifica usor pe twstatus)
-atacul de acuma 1 luna a avut scopul de a distruge contul gege21 , ultimul cont care iti apara spatele ( 4000 de fuluri sunt doar atacul strategic al tribului deci nu ai fost tu tinta:D )
- Lupta cu barbarele...deoarece daca am fi stat sa luam sat cu sat ar fi durat 7 ani razboiul , asa am luat jucatori cu totul odata
- Tradarile: Cei ce au plecat de la voi nu au plecat ca sa vina in crash , ei m-au contactat deoarece voiau un PNA cu noi ca sa poata sa te atace pe tine...sa se razbune pentru abuzurile pe care le-ai facut.
- Cat despre blocatul mesajelor( si aici e partea amuzanta) tu ai fost cel blocat la mesaje , citez : ° cum iti permiti sa blochezi un intemeitor la mesaje°
- Vendeta personala ... singurul lucru pe care l-am cerut a fost ca , contul trusthead sa nu fie acceptat in alianta datorita cuvintelor murdare pe care le-ai zis. Si cu Burn am fost in razboi dar niciodata nu am ** cu caius,baobao,tictac cum ai ** tu..chiar daca imi demolau satele:)

Esti un personaj care a demonstrat un singur lucru : lipsa bunului simt in relatiile cu oameni, asa o sa te tina minte lumea.
 

DeletedUser40838

zi mi 1 jucator care a cerut PNA cu voi si m a atacat pe mine :))))

ce prostii vorbesti , doamne ...

toti care au ajuns la voi nici nu au avut curaj sa ma atace .
ai cersit sitter de la ei ca sa ma ataci pe mine .

Alxdan - jucator praf - dat afara pentru simpatizarea cu Sutzux , ei fiind vechi prieteni.
sutzux - jucator praf - data afara pentru politica ei de neatacare a jucatorilor mari din granitza ( de altfel si in intreaga ei istorie ca jucator a atacat doar in grup si la comanda )
kekaumenosd - jucator pt el ( nu i plac disputele si nu vrea sa fie amestecat in ce rahaturi faceti voi si l respect pentru asta ) - dat afara pentru ca venit odata cu sutzux si aveau simpatii comune .si el la fel jucator in lupta cu bararele .
cleomm - submediocru - dat afara pentru ca a fost prins cu sprijin la dusmani ( la mik si rau mai exact ) dupa care a fost eliminat de pe harta de noi in proportie de 60% dupa care de dragul statisticilor l ati dat afara si i ati dat contul ramnona.c20


imi spui si mie care ar mai fi ?
care au plecat de aici in crash ?

nu pune contul bebetto care l a furat draga de sutzux , ala a fost si el dat afara dupa ea .
latinking si el, alt inactiv .

zi si mie care din cei care au plecat m au atacat ?
parca eu nu stiu marfa de aici :)))

"lipsa bunului simt in relatiile cu oameni,"
cei care ma vorbesc de " bine " inseamna ca nu au ce face .
si bine ai spus oameni .
din pacate cei care nu ma suporta nici nu s in stare sa se suporte pe ei si ma indoiesc ca ca unii pot fi numiti oameni.
daca ei nu pot face diferenta intre un joc si viata reala au mari probleme .


si mai e vorba aia , " zi mi cu cine te insotesti ca sa ti spun cine esti "
nu am suportat niciodata curvasaria si jigodismul .
de aia nu m am putut asocia cu niciunul din "oamenii" si jucatorii care au fugit sau au fost dati afara .

de ce nu m am certat cu Pintilosul , Kristofor ...etc ?
pentru ca ei stiu sa faca diferenta intre un joc si viata reala .


din pacate dorinta ta de a ma defaima e doar o tactica a multora cand nu poti dovedi pe harta un jucator.
singurul abuz de care pot fi acuzat e ca am abuzat de bunavointa si iertare .


ai imprastiat in tot tribul crash tu si nesuferita aia de sutzux (care nu cred ca nu trece o zi sa nu aduca vorba despre mine) faptul ca as fi un capcaun , desi nu ai nici o idee ce om sunt .
nu am intalnit o asemenea rautate de la o persoana in toata viata mea.

saracul darkvicios avea mare dreptate cand spunea ca sutzux nu e in toate mintile.
acum inteleg de ce va intelegeti asa bine .

da , am fost blocat de tine la mesaje si tu ai lansat moda perfida de a spune ceva cuiva si apoi sa l blochezi fara sa mai aibe dreptul la replica .
cei care i am blocat pe urma au fost cei care mi au dat mesaje si nu invers .
sunt multi jucatori insa care nu i am blocat desi poate nu i sport dar au stiut sa vorbeasca .
exemplu preafinutta .
un jucator care sigur nu l simpatizez dar stie sa vorbeasca ca un om normal si nu m a luat de sus .


asa ca te rog si pe tine pt ultima oara .fa ti nebuniile tale cu aplaudacii tai .
pe mine lasa ma in pace .
uita mi numele .pentru totdeauna .


ps: pentru cultura ta generala ma descurc f bine in relaiile cu oamenii.
lucrez cu oameni de peste 20 de ani si ii recunosc imediat pe cei perfizi si cei care nu trebuie sa ma asociez cu ei.
din pacate mai este conditie ca sa realizez asta : sa i si vad cand vorbesc cu ei .
de asta m am inselat cu multi pe acest joc , nu le puteam vedea fatza de dupa monitor si asta m a costat.
asta e ...omul din greseli invata.
 

DeletedUser40838

iti doresc succes pe alta lume, discutie inchisa

am impresia ca inca te mai crezi pe joc unde puteai sa blochezi un jucator cand iti dadea peste nas :)))
ce ilar esti :))
frustrarea ta creste concomitent cu numarul atacurilor date de pe multiconturile tale :))
joc unde vreau si cand vreau .
sau esti actionar la Innogammes si eu nu stiu ? :))))
 

DeletedUser

Braruab

trust ce sa zic cam ai dreptate in legatura cu tradatori !!si cu multe altele sper sa ne vedem si pe alta lume !!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

iti doresc succes pe alta lume, discutie inchisa

Aici te-a inteles gresit trust.
Esti mandru de tine ca ai reusit sa-l scoti in sinea ta pe trust, dar asta nu se intampla niciodata daca ataca doar tribul crash, sa nu spun doar tu.
Cu totii am realizat ca esti un jucator mediocru, un strateg fara minte, dar totusi te cataloghezi strateg. Ca persoana nu te-am analizat, desi acea paranoia... never mind.
 

DeletedUser

Jucator mediocru ... daca te referi la triburile sunt un pic mai sus de mediocru:D , nu am afirmat niciodata contrariul.
Strateg ... well ... aici ai zis o gogomanie :D ... argumentele sunt inutile.
Ca si persoana ... nu are importanta, cine ma cunoaste stie ce fel de om sunt.
Mandru? Nu cred ca am sa apar la protv si nici meladii nu cred ca se dau ( PS. daca te uiti la profilul tribului Crash scrie agentcrash nu clepo , deci ai zis iar o gogomanie:D )
Cat despre faptul ca tribul crash nu l-ar fi scos niciodata pe trust imi pare cam deplasata afirmatia, si aici argumentele sunt inutile. Finalul frazei "doar tu" arata ca esti un jucator mediocru ca si mine: este imposibil sa scoti din joc un intemeietor de trib spre finalul lumii in lupta 1/1.


PS. Daca voiam sa il scot pe trust ( iar ai zis o gogomanie ) probabil ar fi fost atacat continu etc. , eu am urmarit doar sa castig razboiul , dovada stau actiunile mele ( a fost primul atac organizat pe trust , a mai fost o simulare dar avea alt scop).
 

DeletedUser

Tribul crash odata ce ataca prin acea zona, nu facea nimic.
Singur nu i-ai luat un sat niciodata.
Deci, mediocru, paranoic.
 

DeletedUser40838

Tribul crash odata ce ataca prin acea zona, nu facea nimic.
Singur nu i-ai luat un sat niciodata.
Deci, mediocru, paranoic.


permite mi sa ti dau un " Like " :))) pentru sustinere macar .
chiar daca o sa ai dreptate in ceva nu o sa recunoasca omul ala niciodata .
mediocru nu cred ca e omu , dar paranoic in mod sigur .
toti avem in noi o doza de nebunie .mai mica sau mai mare .
oamenii cerebrali recunosc asta .

adevarul ca cei din crash fara ajutorul spionilor , tradatorilor si a celor 3 triburi aliate nu ar fi reusit niciodata nimic,

imi place cum manca rahat dragul de agent crash cand vroia sa ma convinga ca cel care mi a intrat mie pe cont si mi a trimis tot sprijinul inapoi nu avea treaba cu ei ...Crash

cand respectivul , un pusti obosit si ordinar e bun amic cu sutzux , noaba L20.
care mai e si sitter la el .
ala era singurul care a stiut parola mea si mi a intrat pe cont .

sutzux :Citat
ANU i-a scos din circuit pe ioan voievod si pe inca 2 pe care nu mi-i amintesc acum, conturi care erau in posesia lui trust

deci daca oamenii au vazut ca nu mai pot lua sate de barbari si sa le pastreze , sau sa ia direct sate de pe zona mea au recurs la ce se pricep ei cel mai bine : manevre de culise .

sper ca tot manvrele astea sa i duca in cap .
pe cei care inca se mai cred jucatori buni .
pentru ca eu asa ceva nu am intalnit in Crash

habar nu au sa faca o configuratie buna a unui sat de atac si pana acum 1 sapt habar nu aveau de scriptul Snipe :))))

si Crash vrea sa inchida harta ?
viseaza cu ochii deschisi .


ps: vedeti ca va asteapta 3000 si ceva de barbare , faceti repede o strategie contra lor ca nu cumva sa va atace si sa va innobileze cu paladinul :)))


scz ca sunt rautacios , daca am jignit imi cer scuze , dar de obicei urasc oamenii perfizi , nu suport "sugacii" si prostii cu aere de intelepti .
respect jucatorii buni , dar deocamdata nu m am izbit de niciunul .

succes la toti care au ramas pe joc .
mai sunt si oameni normali in tribul ala pentru care imi cer scuze ca i pun in aceiasi oala .


am pierdut , e adevarat ...dar sa tineti minte in fatza cui ....


succes la toti care au ramas pe joc .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tribul crash odata ce ataca prin acea zona, nu facea nimic.
Singur nu i-ai luat un sat niciodata.
Deci, mediocru, paranoic.

Uiti un lucru...noi eram in eram in razboi cu ORG\300 nu cu trusthead!
Am inteles idee trust e bun , e tare ... bla bla bla..pe cine intereseaza????
PS. Sunt atat de paranoia incat pe toata durata atacului organizat am jucat holdem 3 zile si am intrat pe triburile abia azi un pic si atat:) Nici nu am avut timp sa trimit atacurile pe trust ...ai dreptate sunt maniaco depresiv pe triburile.
 

DeletedUser3504

Un an nou fericit in primul rand, chiar daca e cam tarziu deja pentru astel de urari. In al doilea rand vreau sa iti zic ca imi pare rau ca te lasi, tu tineai tribul ala in picioare, si se vede ca l-ai tinut foarte bine pana acum. Cum de ai cedat pana la urma asta nu pot stii, din afara parea ca ar mai trebui vreo 2, 3 lumi sa vina aici sa va atace ca sa poata face ceva, clar e ca o buna organizare poate face ceilalti termeni ai ecuatiei sa nu conteze. Parerea mea este ca atunci cand a dat you cant escape stergere(s-au ce s-a intamplat atunci) colaborat cu recrutarile celor din crash de la voi, acest moment a fost punctul culminant. De nu s-ar fi intamplat acest lucru si oamenii ar fi tinut capul sus pana la capat altul ar fi fost acum deznodamantul.Chiar daca ati fi fost in dezavantaj clar si vadit stii ca e mai usor sa organizezi o mana de oameni destepti decat o multime de oameni in care fiecare lupta pt ceva(sate, puncte, trofee, ambitii personale, prostie etc).Ti-am dat acest mesaj din simplul fapt ca modul in care ai ales sa terminati aceasta poveste,daca ii putem spune asa, nu e unul care sa va faca cinste si poate mai presus de cinste , intr-un fel va bateti joc de munca voastra. Intradevar ce au facut mrmayster si razvi a fost un soc pt toti, dar satele se pot reconstrui, sunt destui jucatori amatori de simcity care sa isi faca o placere din asta(dupa cum se si vede pe harta). Eu daca as i in locul tau si al colegilor tai as reface 300 si as lupta pana la ultimul sat, nu este important atat ca mori ci cum mori. Un dodge se mai poate face chiar si avand milioane de atacuri, or fi avand putere ofensiva dar nu au curajul de a cucerii ci doar de a distruge de la distanta.
As aprecia daca acest mesaj l-ai folosi oriunde vrei tu dar fara sa se stie ca e de la mine, nu ma intelege gresit, apreciez munca colegilor mei dar si a dusmanilor mei. Lucrul asta unii nu l-ar intelege si nu am chef sa le dau explicatii aiurea:)
=acest mesaj este pt thrusthead, atunci cand i l-am trimis deja daduse stergere
In completarea acestui mesaj as dori sa spun ca, Clepo ar trebui sa fie mai rezervat in declaratii deoarece nu trebuie sa uite ce au facut ei ca si trib pe lumea 20. Au tradat odata, au tradat de 2 ori, au tradat de multe ori, au tradat de fiecare data.
Eu pot spune cu mana pe inima ca aici am venit , aici am ramas si aici o sa raman pana la capat indiferent ce va fi, si asa am procedat mereu pe unde am fost. In ceea ce il priveste pe thrust el are destule calitati pt a juca acest joc dar are si un defect major, are prea multa incredere in oameni. Insa de Clepo as putea spune ca e un bun strateg militar chiar daca asta nu inseamna sa fii un om foarte cerebral si corect. Macar are cei 7 ani de acasa si nu vorbeste urat, credeti-ma sunt oameni care o tin pe a lor intr-un mod vulgar care te face sa iti iei campii nu alta.
dar referitor la acest razbel crsh trebuie sa taca , si sa taca, si iar sa taca.Macar thrust si tribul sau, in mare parte, au fost dusmani de la bun inceput si asa au ramas si pt asta toti oamenii cerebrali trebuie sa se ridice in picioare si sa zica RESPECT , insa in ceea ce priveste tribul crash nu zic ce ar trebui sa zica, sunt un trib bun(fara indoiala) dar in momentele grele nu sunt uniti si dau inapoi(cum au cedat si in razboiul cu noi intorcand armele impotriva aliatilor). Lucrurri de astea se mai intampla, inteleg ca eram mai buni si nu ati avut curaj dar sa vii acum la sfarsit sa te pui deasupra unui trib atacat din toate directiile asta este RUSINE.
Atat am avut de spus, pt cei care nu ma cunosc sunt qerty de pe l20, sau angelli de pe lumea 8(cine stie cunoaste). Nu ma ascund de nimeni si de nimic si imi mentin parerile indiferent ce ar fi.
 

DeletedUser

Uiti un lucru...noi eram in eram in razboi cu ORG\300 nu cu trusthead!
Am inteles idee trust e bun , e tare ... bla bla bla..pe cine intereseaza????
PS. Sunt atat de paranoia incat pe toata durata atacului organizat am jucat holdem 3 zile si am intrat pe triburile abia azi un pic si atat:) Nici nu am avut timp sa trimit atacurile pe trust ...ai dreptate sunt maniaco depresiv pe triburile.

Ba nu, razboiul a fost cam cu trust, degeaba incerci sa le scoti :rolleyes:
Uiti ca jocul asta creeaza dependenta ?
Inseamna ca nevasta-ta e foarte intelegatoare si mai ales copilul.
La mine nu-i asa, trebuie sa am grija si de ea, dar o cam neglijam.

P.S: Respect angeli :)
Aceeasi chestia am gandit-o si eu, deci suntem pe oarecare aceeasi unda.
Incredere prea mare, nimic mai mult din partea lui.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40838

draga gerty ai dreptate si tu si te inteleg .
eu eram cel care militam pentru lupta pana la ultimul sat dar cand sunt persoane psihopate care nu mai pot de grija ta si orice ai face si orice ai intreprinde iti poarta de grija si te jignesc de pe toate conturile pe unde joaca atunci vine momentul sa te retragi si sa le oferi lor placerea de a castiga un joc .

pentru ca la capitolul omenie au pierdut de mult de cand au intrat in razboi personal cu mine .
si am sa si enumar cateva expemple mai jos .
am explicat mereu ca nu mi place sa fiu o tarfa masculina sau sa ma tina lumea minte ca un tradator .
de aia nici nu am acceptat sa tradez alianta cand am fost contactat de seful tarfelor masculine de L20 - caius100 .( care apropo , nu a avut bunul simt sa mi raspunda vreodata la mesaje si nici sa mi scrie vreunul )
am avut niste dusmani si pe aia i am tinut .
da , am dat stergere deoarece am fost atacat mai mult ca oricine pe L20 si nu mai aveam resurse sa mai lupt fizic .
cei de la mine erau cam prea plictisiti , o partea asteptau sa castige dusmanii , o parte nu i interesa si altii care erau buni erau prea putini .

deci oricum : boala lunga , moarte sigura .
poate daca nu se implicau si celelalte triburi in razboiul nostru cu Crash as fi rezistat si acum pt ca cei din Crash oricum sunt jucatori slabi si se bazeaza pe o tehnica de lupta mai ciudata .
practica mai mult un razboi de hartuiala decat unul direct .
dar si asa nu au reusit decat sa innobileze decat inactivi si barbare dintre noi .
asta e tehnica lor , bv si atat .

plus de asta mai era si noaba de Sutzux care a facut o pasiune in a ma jigni si a mi purta de grija si chiar am zis sa cedez eu decat sa ajung sa mi fac nervi pentru femeie care se apropie de menopauza.
si cand ziceam cateva exemple uitati va si voi ca sa nu mai zica altii ca aberez :

- denumiri de sate :
Frust, tot mitoman esti!
Gunoi bagi, gunoi ramai
Hotule, iar ai furat un cont!
jeg pana la cer ai ramas
Gulie de vaslui01 ( desi sunt din Iasi un oras mai mare de 5 ori si mai civilizat iar ea e doar o tzaranca de Hunedoara , nu stiu de ce tot aduce vorba de orasul Vaslui :))) )


text profil ea :
Doamne, cata prostie pe capul tau ...off! Si rautate! Ti-ai batut joc de toti cei care ti-au fost aproape. Cel putin, in ceasul din urma, ti-au vazut si ei adevarata ta fata!

sau text de pe forum :
CrashF - sutzux
Citat
va furnizez eu poze cu frustratu

deci cand vezi atata prostie si rautate adunate la un loc cu cele peste 15 000 de atacuri iti spui asa : a fost un joc , am pierdut si ma bucur ca am scapat de niste oameni care sper sa nu ma intalnesc cu ei vreodata .

pt ca sincer , nu s batran si nici vreun mare filosof sau intelept , dar prin locurile pe unde am fost , si am umblat ceva , si prin toate cele 12 generatii de studenti care au calcat prin cluburile unde am fost dj sau manger nu am intalnit o femeie mai proasta ca asta .

si decat sa fii subiect de discutie intre prosti cateodata mai renunti tu decat sa vezi cum iti terfeleste numele o noaba sau o femeie care multi stiu ce poama este .
si sa o luam pe partea aia , ca jucator sa o privim : nu a fost niciodata un jucator important , nu a excelat niciodata si habar nu are ce s alea scripturi .
de fake nici atac nu a auzit si cate si mai cate .

de aia am renuntat .
stiu odata si odata o sa mai dau ochii pe vreun joc din asta cu cei care m au facut in fel si chip care daca ei nu ma cunosc nici de o culoare.
si cand o sa ne intalnim pe jocuri o sa vedem cine mai este .
daca nu ...asta este , macar sunt fericit ca unii adversari au recunoscut ca sunt un jucator bun si ca nu am fost un tradator.

respect jucatorii cat pe deopotriva si oamenii , care stiu sa fie oameni.

multumesc gerty si numai bine .
:
 

DeletedUser

Ba nu, razboiul a fost cam cu trust, degeaba incerci sa le scoti

Pana sa inceapa razboiul nici nu il cunosteam pe trust.
Timp de 3 luni cate atacuri organizate au fost pe el?????

Uiti ca jocul asta creeaza dependenta ?

Ca sa fiu sincer , din septembrie am fost semiactiv. Dupa ce am zdrobit tot puhoiul de atac trimis de trust de pe n-conturi si din tot ORG ( multumiri siterilor si in special baobao si preafinuta :D ) am lasat impresia ca, contul ar fi super blindat cand in realitate contul a fost descoperit mai mereu incepand din septembrie pana acuma. Era aparat doar de faima celor 300 milioane victime.
In ultimele 4 luni m'am ocupat mai mult de organizare cat de atac , lucru care se poate vedea usor pe twstatus:=)
Poate pentru altii creeaza dependenta, dar pentru mine a fost mereu un joc de strategie militara ( am fost mereu pasionat de astfel de jocuri heroes , warcraft etc )si nimic mai mult.
Inseamna ca nevasta-ta e foarte intelegatoare si mai ales copilul.
Nu demonstra ca esti mitocan , nu ma cunosti ca sa iti permiti sa vorbesti de familia mea
La mine nu-i asa, trebuie sa am grija si de ea, dar o cam neglijam.
 

DeletedUser

Clepo ar trebui sa fie mai rezervat in declaratii deoarece nu trebuie sa uite ce au facut ei ca si trib pe lumea 20. Au tradat odata, au tradat de 2 ori, au tradat de multe ori, au tradat de fiecare data.


Cred ca nu cunosti un amanunt, eu pana sa negociez pacea cu burn nu am avut drepturi in trib:)
Am stat de vorba cu caius intr-o zi si am inteles viziunea sa asupra jocului tocmai de aceea am vrut sa scot tribul dintr-un razboi care era gresit din punct de vedere tactic ( strategic arata bine pe harta dar tactic nu aveam nici o sansa , daca vrei explicatii le dau pe privat).
Chestia cu tradarea...astea sunt copilarii...este doar un joc , daca il privesti ca ceva mai important decat un joc atunci se pot ajunge si la astfel de cuvinte, dar in esenta pura este un joc de razboi iar in orice razboi diplomatia,spionajul si toate celelate fac parte din strategia pentru victorie.Istoria isi aminteste de invingatori nu de metodele care au fost folosite.
Ce pot sa iti zic pe final : a fost distractiv iar asta e tot ce conteaza , sa te distezi jucand acest joc altfel pierzi timpul inutil daca il consideri mai mult decat un joc , pentru ca ... nu este:)
 

DeletedUser

Ba nu, razboiul a fost cam cu trust, degeaba incerci sa le scoti

Pana sa inceapa razboiul nici nu il cunosteam pe trust.
Timp de 3 luni cate atacuri organizate au fost pe el?????

Uiti ca jocul asta creeaza dependenta ?

Ca sa fiu sincer , din septembrie am fost semiactiv. Dupa ce am zdrobit tot puhoiul de atac trimis de trust de pe n-conturi si din tot ORG ( multumiri siterilor si in special baobao si preafinuta :D ) am lasat impresia ca, contul ar fi super blindat cand in realitate contul a fost descoperit mai mereu incepand din septembrie pana acuma. Era aparat doar de faima celor 300 milioane victime.
In ultimele 4 luni m'am ocupat mai mult de organizare cat de atac , lucru care se poate vedea usor pe twstatus:=)
Poate pentru altii creeaza dependenta, dar pentru mine a fost mereu un joc de strategie militara ( am fost mereu pasionat de astfel de jocuri heroes , warcraft etc )si nimic mai mult.
Inseamna ca nevasta-ta e foarte intelegatoare si mai ales copilul.
Nu demonstra ca esti mitocan , nu ma cunosti ca sa iti permiti sa vorbesti de familia mea
La mine nu-i asa, trebuie sa am grija si de ea, dar o cam neglijam.

Eu stiam ca ai contul descoperit, dar daca incepeau iar atacurile pe tine, cred ca iar tanjeai dupa sprijin.
Tu te laudai ca stii sa faci un split, cand colo nu stii ce-i ala. Te folosesti de multi conturi ca sa omori nobilii si sa bagi 40k in sate.
Nu trebuie sa-ti cunosc familia, trebuie doar sa stiu ce fel de om esti... si nu lasi o impresia prea buna. :rolleyes:
 

DeletedUser34153

Ba nu, razboiul a fost cam cu trust, degeaba incerci sa le scoti

Pana sa inceapa razboiul nici nu il cunosteam pe trust.
Timp de 3 luni cate atacuri organizate au fost pe el?????

Uiti ca jocul asta creeaza dependenta ?

Ca sa fiu sincer , din septembrie am fost semiactiv. Dupa ce am zdrobit tot puhoiul de atac trimis de trust de pe n-conturi si din tot ORG ( multumiri siterilor si in special baobao si preafinuta :D ) am lasat impresia ca, contul ar fi super blindat cand in realitate contul a fost descoperit mai mereu incepand din septembrie pana acuma. Era aparat doar de faima celor 300 milioane victime.
In ultimele 4 luni m'am ocupat mai mult de organizare cat de atac , lucru care se poate vedea usor pe twstatus:=)
Poate pentru altii creeaza dependenta, dar pentru mine a fost mereu un joc de strategie militara ( am fost mereu pasionat de astfel de jocuri heroes , warcraft etc )si nimic mai mult.
Inseamna ca nevasta-ta e foarte intelegatoare si mai ales copilul.
Nu demonstra ca esti mitocan , nu ma cunosti ca sa iti permiti sa vorbesti de familia mea
La mine nu-i asa, trebuie sa am grija si de ea, dar o cam neglijam.

poate cu multe ai dreptate,dar la faza ca eram eu sitter nu stiu unde,gresesti grav.de cele mai multe ori am fost eu pe sitter,pt a se lansa atacurile
 

DeletedUser

Eu stiam ca ai contul descoperit, dar daca incepeau iar atacurile pe tine, cred ca iar tanjeai dupa sprijin.
Tu te laudai ca stii sa faci un split, cand colo nu stii ce-i ala. Te folosesti de multi conturi ca sa omori nobilii si sa bagi 40k in sate.
Nu trebuie sa-ti cunosc familia, trebuie doar sa stiu ce fel de om esti... si nu lasi o impresia prea buna. :rolleyes:

A patit trust pe pielea lui cand il ataca pe mik si rau:)

Voi sunteti cei mai tari si cei mai buni , chiar nu am nevoie de laude pe triburile :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus