Profiluri Interesante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cer eu scuze public pentru colegul Lucianttt si pentru acuzele lui nefondate aduse tribului Hell ,asta ca tot am fost acuzat pe joc de unii si de altii ca sint necioplit ,analfabet etc :) macar asa sa-mi spal onoarea in fata acelor oameni valorosi :)

citez:

oq13 în data de 12.06. la ora 01:45
(..) si sincer decit sa fiu inginer mort de foame i-mi prefer conditia de analfabet care nu-si da cu ciocanul peste degete :D

am incheiat citatul.

nu te-a acuzat absolut nimeni draga oq13 :) autocaracterizarea a avut un rol foarte important aici...

Imi cer scuze pentru offtopic dar a trebuit sa clarific :D
 

DeletedUser

Sa revenim ontopic.
As vrea sa fac o clarificare. Problema pe care o ridic eu pana la urma este daca cineva foloseste un profil propagandist eu sau alta persoana consider ca avem tot dreptul sa discutam profilul respectiv intr-un topic creat pentru acel lucru.
Pana la urma daca cititi cu atentie regulile de comunicare sunt aproximativ aceleasi atat in joc cat si pe forum.
Ce s-ar fi intamplat oare daca Claponel ar fi postat profilul ei pe forum cu titlu de declaratie?( intrebare retorica)
Consider astfel de topicuri un fel de drept la replica.

P.S.
Astept pe acest topic in continuare opinii de la oameni care nu vin gata montati sa jigneasca si capabili sa inteleaga un punct de vedere diferit de al lor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

OFF TOPIC



citez:

oq13 în data de 12.06. la ora 01:45
(..) si sincer decit sa fiu inginer mort de foame i-mi prefer conditia de analfabet care nu-si da cu ciocanul peste degete

am incheiat citatul.

nu te-a acuzat absolut nimeni draga oq13 autocaracterizarea a avut un rol foarte important aici...

Imi cer scuze pentru offtopic dar a trebuit sa clarific


nu ai clarifcat nimic uncruel ,cu riscul de a fii banat pe forum o sa pun aici toata discutia noastra de acum citeva zle ,daca erai mai destept ca mine trebuia sa cedezi primul ,ca nu ai facut-o asta demonstreaza ca nu ai mine mai multa ca mine cu toate ca te dai balon , eu am curajul sa pun toata discutia pe forum si nu i-mi e frica sa acept caracterizarea colegilor de joc ,tu in schimb cred ca mai repede ai da inceput nou decit sa faci asta

oq13 în data de 12.06. la ora 01:15
s-a terminat vacanta de miine trecem la lucru

Uncruel în data de 12.06. la ora 01:17
Ibizzzaaa la mine vacanta abea incepe

oq13 în data de 12.06. la ora 01:18
cind vii s-ar putea sa dai inceput nou

Uncruel în data de 12.06. la ora 01:22
Ooo da :) s-a gasit marele castor oq sa ma ameninte :) vezi-ti de treaba ta...si de familia ta..ca esti om in toata firea si te bucuri ca un copil :)) joaca-te daca tot esti no-lifer...si demonstreaza mai bine ceva decat sa comentezi ca ultimu geek.

P.S.: cat ai fost in div-co nu te-au tinut gonadele as comentezi :) ca sa folosesc termeni stiintifici prezenti in DEX.

oq13 în data de 12.06. la ora 01:26
cit am fost in div-co nu am vrut sa ma cobor la mintea ta :D acum ,cica e revolutie si o sa se deseneze harta :Dsi cica tu nu o sa mai fii pe ea :D

Uncruel în data de 12.06. la ora 01:27
E nu mai spune? tu si ce armata? :) Hai sa vedem care e mai influent :D Asteapta si o sa vezi ca nici macar nu ai idee in cine ti-ai pus increderea :D vorbim la urma...cica.

oq13 în data de 12.06. la ora 01:33
ce-i 2 lancieri ai mei + un nobil i-ti vor lua satele :D

Uncruel în data de 12.06. la ora 01:36
Ii astept cu bratele larg inchise :) si se scrie iti...ai de gramatica noastra la 40 de ani...de aia se duce tara asta de rapa.

oq13 în data de 12.06. la ora 01:40
ce sa-i faci eu am chiulit de la scoala pe timpul lui ceasca :D bine ca esti tu unul dintre cei destepti din tara romaneasca :)

Uncruel în data de 12.06. la ora 01:42
Pai bine ca sunt buey...ca dastia ca mine iti platesc tie pensia....nu e timpu pierdut am vazut elevi si la 50 de ani in clasa 1 :) go go go

oq13 în data de 12.06. la ora 01:45
sa mori tu.... =)) cind o sa-mi platesti tu mie pensia ... o sa fii la pensie :))) si sincer decit sa fiu inginer mort de foame i-mi prefer conditia de analfabet care nu-si da cu ciocanul peste degete

Uncruel în data de 12.06. la ora 01:47
Pentru informatia ta proprie si personala..pensia oricarui cetatean roman se plateste din impozitul bugetarilor

P.s.: tu te-ai facut analfabet..nu eu :D de retinut...

dar ce sa mai discutam..lasam lucrurile sa vorbeasca de la sine :) pana la urma nu ati facut decat sa schimbati numele tribului. Auzi...schimbati harta

oq13 în data de 12.06. la ora 01:48
chiar si asa nu vei avea loc pe ea

Uncruel în data de 12.06. la ora 01:50
Hai lasa-ma cu dastea ieftine :D odata si odata oricum toti vom iesi..si eu sunt fericit ca am reusit sa ajung pana aici si sunt sigur ca nu voi ceda usor...mai ales in fata unui incapabil ca tine :) au revoir.



scuze de off topic dar trebuia sa ma racoresc!!! accept ban de la admini
 

DeletedUser

Vai s-a facut singur de ...pacat :p eu am zis sa fiu om cu obraz sa postez doar asa...o particica..da el mi-a rezolvat toata treaba :D iti multumesc oq13 esti un adevarat...domn :) respectele mele.
 

DeletedUser

Hai ma ca e simpatic si oq13, de ce sunteti rai cu el ? E si el mic :)

...da' parca mai mult imi place cum scrie Uncruel - putin mai intepator, ca Schweppes
 

DeletedUser10014

oq13 nu stiu ce ai vrut sa demonstrezi dar nu ti-a iesit chiar ai aratat ce fel de om esti prin acest gest
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 8 (7 members and 1 guests)
aftermath223, alexanderw, konvict-ucigatorul, lucianttt, oq13, Uncruel


toti se uita si asteapta dar replica intarzie sa apara :))


LE: nu mai am rabdare, ma duc la tv :))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus