Rakanishu
Community Manager
- Scor reacție
- 145
ATENTIE !
- Pronosticurile pot fi facute pana cel tarziu marti, 21.10 ora 20:00
- Fiecare jucator are dreptul la un singur pronostic. ( indiferent cate conturi detine pe forum )
- Nu se admit pronosticuri partiale ( trebuie puse pronosticurile la toate meciurile )
- Fara spam.
- Vor fi propuse 10 meciuri.
Alegeti varianta 1 X sau 2 ( 1 - victorie gazde ; x - meci egal ; 2 - victorie oaspeti ).
- Este permis un singur pronostic combinat ( 1x, 2x sau 12 la un meci la alegere ), in rest doar pronostic simplu ( 1, x sau 2 ).
- 10 meciuri vor fi propuse.
Detalii concurs - aici !
ATENTIE !
Meciurile propuse pentru Etapa 19 sunt :
************************************************** *********
************************************************** *********
UCL
1. Bate Borisov - Shakhtar Donetsk
2. Ludogorets - Basel
3. AS Monaco - Benfica Lisabona
4. Galatasaray - Borussia Dortmund
5. Bayer Leverkussen - Zenit St. Petersburg
UEL
6. Aalborg - Dinamo Kiev
7. Lille - Everton
8. Celtic Glasgow - Astra Giurgiu
9. Salzburg - Dinamo Zagreb
10. PSV Eindhoven - Panathinaikos
Pronosticurile le puteti pune incepand de acum pana cel tarziu marti 21.10 ora 20:00, respectand modelul de mai sus.
Eventualele premii vor fi acordate vineri, 24.10, pe conturile de pe care veti participa la concurs ( fara exceptii ).
Discutiile legate de concurs se pot face aici!
- Pronosticurile pot fi facute pana cel tarziu marti, 21.10 ora 20:00
- Fiecare jucator are dreptul la un singur pronostic. ( indiferent cate conturi detine pe forum )
- Nu se admit pronosticuri partiale ( trebuie puse pronosticurile la toate meciurile )
- Fara spam.
- Vor fi propuse 10 meciuri.
Alegeti varianta 1 X sau 2 ( 1 - victorie gazde ; x - meci egal ; 2 - victorie oaspeti ).
- Este permis un singur pronostic combinat ( 1x, 2x sau 12 la un meci la alegere ), in rest doar pronostic simplu ( 1, x sau 2 ).
- 10 meciuri vor fi propuse.
Detalii concurs - aici !
ATENTIE !
Categoria 1 : 10/10 rezultate corecte = plafon - 1000pp
Categoria 2 : 9/10 rezultate corecte = plafon - 800pp
Categoria 3 : 8/10 rezultate corecte = plafon - 600pp
Categoria 4 : 7/10 rezultate corecte = plafon - 300pp
Explicatii :
Plafon = numarul maxim de puncte premium ce se pot acorda per categorie, daca exista mai multi castigatori pe categorie, premiul se imparte in mod egal; Daca exista un singur castigator, atunci va lua tot premiul aferent categoriei ( plafonul ).
Exemple :
La categoria 2 exista 1 castigator, premiul va fi de 800pp
La categoria 2 exista 3 castigatori, premiul va fi impartit in 3, adica 800/3, aproximativ 260pp.
Daca nu exista castigatori premiile NU se reporteaza.
Categoria 2 : 9/10 rezultate corecte = plafon - 800pp
Categoria 3 : 8/10 rezultate corecte = plafon - 600pp
Categoria 4 : 7/10 rezultate corecte = plafon - 300pp
Explicatii :
Plafon = numarul maxim de puncte premium ce se pot acorda per categorie, daca exista mai multi castigatori pe categorie, premiul se imparte in mod egal; Daca exista un singur castigator, atunci va lua tot premiul aferent categoriei ( plafonul ).
Exemple :
La categoria 2 exista 1 castigator, premiul va fi de 800pp
La categoria 2 exista 3 castigatori, premiul va fi impartit in 3, adica 800/3, aproximativ 260pp.
Daca nu exista castigatori premiile NU se reporteaza.
Meciurile propuse pentru Etapa 19 sunt :
************************************************** *********
************************************************** *********
UCL
1. Bate Borisov - Shakhtar Donetsk
2. Ludogorets - Basel
3. AS Monaco - Benfica Lisabona
4. Galatasaray - Borussia Dortmund
5. Bayer Leverkussen - Zenit St. Petersburg
UEL
6. Aalborg - Dinamo Kiev
7. Lille - Everton
8. Celtic Glasgow - Astra Giurgiu
9. Salzburg - Dinamo Zagreb
10. PSV Eindhoven - Panathinaikos
Meciuri propuse :
UCL
1. Bate Borisov - Shakhtar Donetsk X
2. Ludogorets - Basel 1
3. AS Monaco - Benfica Lisabona 1
4. Galatasaray - Borussia Dortmund 2
5. Bayer Leverkussen - Zenit St. Petersburg 1
UEL
6. Aalborg - Dinamo Kiev 2
7. Lille - Everton X2
8. Celtic Glasgow - Astra Giurgiu 1
9. Salzburg - Dinamo Zagreb 2
10. PSV Eindhoven - Panathinaikos 1
UCL
1. Bate Borisov - Shakhtar Donetsk X
2. Ludogorets - Basel 1
3. AS Monaco - Benfica Lisabona 1
4. Galatasaray - Borussia Dortmund 2
5. Bayer Leverkussen - Zenit St. Petersburg 1
UEL
6. Aalborg - Dinamo Kiev 2
7. Lille - Everton X2
8. Celtic Glasgow - Astra Giurgiu 1
9. Salzburg - Dinamo Zagreb 2
10. PSV Eindhoven - Panathinaikos 1
Pronosticurile le puteti pune incepand de acum pana cel tarziu marti 21.10 ora 20:00, respectand modelul de mai sus.
Eventualele premii vor fi acordate vineri, 24.10, pe conturile de pe care veti participa la concurs ( fara exceptii ).
Discutiile legate de concurs se pot face aici!