Propun crearea unui nou forum

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pentru toti jucatorii, propun crearea unui forum privat al jucatorilor de pe triburile.ro

Admini vor fi sefii triburilor din top 50 iar moderatori moderatorii forumurilor interne, in felul acesta libertatea de exprimare nu va putea fi ingradita in nici un fel.
 

DeletedUser

Acest topic a fost mutat deoarece nu se incadreaza in tematica sectiunii unde a fost postat initial.

Discutiile offtopic - fata de subiectul propus de initiatorul topicului - vor fi sterse.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Spune si tu ceva de rau si gata :)) Eu n-am zis nimic, si tot sunt inchisa...
 

DeletedUser

dar eu nu vreau sa fiu inchis:( .....si ca sa evit asta voi trece d partea binelui:D .......ai meritat pedeapsa pt rebeliunea ta ce incalca toate normele acestui forum:) .......la groapa cu lei meriti sa ajungi:)

btw ma anunta ca sunt banat cand sunt logat?
 

DeletedUser1526

..de ce mi s-a sters mesajul?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

re

Am scapat de un obosit si a venit altu' mai obosit .... Sa fac pipi pe tine ba asta ...

Ai incalcat regulile forumului, mai exact:

Provocarea moderatorilor/administratorilor este interzisa! Posturile care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de unde a mai aparut si suburbanul asta?
gees......:confused:
nici eu nu sunt d acord cu atitudinea lui ciuly dar d aici pana la a folosi un asemenea limbaj e cale lunga;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru toti jucatorii, propun crearea unui forum privat al jucatorilor de pe triburile.ro

Admini vor fi sefii triburilor din top 50 iar moderatori moderatorii forumurilor interne, in felul acesta libertatea de exprimare nu va putea fi ingradita in nici un fel.
Ideea e buna daca nu se face ceva cu forumul asta ... Totusi ar fi prea multi admini si moderatori ... Eu nu inteleg de ce trebuie ceva strs atata timp cat nu e injuratura sau jignire ...
 

DeletedUser

Si totusi, de ce si-a permis sa imi stearga postarile ?
Eu asa ceva nu am mai vazut ! Sincer acum... Sper sa isi dea seama cineva din administratie de marile greseli pe care le face moderatorul respectiv, pina cind nu e prea tirziu !
 

DeletedUser

Pentru toti jucatorii, propun crearea unui forum privat al jucatorilor de pe triburile.ro

Admini vor fi sefii triburilor din top 50 iar moderatori moderatorii forumurilor interne, in felul acesta libertatea de exprimare nu va putea fi ingradita in nici un fel.

si eu daca am 1 trib format dintr-un singur sat iar sa fiu cenzurat?
 

DeletedUser

Pacat...

ca avem astfel de colegi. In legatura cu topicul acesta, sunt de acord cu sesero...Faceti demersurile si sunt acolo...;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus