Propun un chat.

DeletedUser

pai parca era numai al forumului ..... si mi se pare si corect asa .... nu e a lumii respective .....

ce e ingrosat dc ti se pare rau? .. un forum mai aerisit ... cum ar trebui sa fie ....

PS: ''Dar''-ul nu l-am ingrosat eu :)

mie personal nu-mi pare rău, sunt pro, dar am specificat doar că o să dispară mesajele clasice actuale şi o să fie mai aerisit forumul, cum spui şi tu... iar aceste lucruri poate deranjează pe unii, mai ştii că nu?


- apropo, citeşte/citiţi al patrulea răspuns de la temă, e al lui gHosT*, specifică acolo că chatul să cuprindă tot şi să fie împărţit, unul cu toţi utilizatorii, unul pentru fiecare lume, unul pentru fiecare trib şi să fie şi privat :) (am pus culoarea maro ca să se vadă la ce m-am referit)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

pentru ce va mai dati cu PRO/CONTRA (acum) cand deja este un anunt cu introducerea acestui chat?:)
 

DeletedUser

ACEASTA idee s-a pierdut pe drum ???????????????????????
Haideti dragi admini va rog faceti anuntata si aceasta optiune in joc , in fiecare zi se pierd jucatori .
In acest moment mai activeaza doar : 74884 jucători !
 

DeletedUser39696

ACEASTA idee s-a pierdut pe drum ???????????????????????
Haideti dragi admini va rog faceti anuntata si aceasta optiune in joc , in fiecare zi se pierd jucatori .
In acest moment mai activeaza doar : 74884 jucători !

74884 ... si ti se par putini ? :)) ..reprezinta 0.34% din populatia tarii (bine .. 0.28% daca se aiu in calcul conturile multiple :)) )

PS: eude este Chatul?
 

DeletedUser

74884 ... si ti se par putini ? :)) ..reprezinta 0.34% din populatia tarii (bine .. 0.28% daca se aiu in calcul conturile multiple :)) )

PS: eude este Chatul?

Cred ca aproape un sfert au cate doua sau mai multe conturi, si tot in jur de un sfert cred ca sunt si jucatorii care vin si pleaca, ce apar pe orice browser-game. Deci... da, e putin, mai ales ca inainte erau peste 90000 de "suflete tribale".
 

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
103
îmi pare foarte rău, dar chatul jocului se află încă în faza de testare...
 
Sus