Propunere asistent de farmare

DeletedUser41053

Din cate am inteles cu noile updaturi satele din asistentul de farmare sunt salvate numai pe o perioada de 48 de ore indiferent daca rapoartele sunt salvate intrun dosar nou sau nu.

As dori sa stiu daca nu se poate introduce o setare pentru a prelungi aceasta perioada. La inceput de lumea cand avem numai un sat nu este o problema dat mai incol cand ai zeci de sate de pe care farmezi si dai un atac organizat care pe o durata mai mare de 48 de ore, ce faci? Iei iarasi fiecare sat la mana si farmezi de pe harta. Este o groaza de timp pierdut. In afara de asta mai este si problema salvari rapoartelor. Daca se farmeaza mai mult intro zi rapoartele dispar si automat dispar satele din asistent. Asta presupune de cateva ori pe zi sa ne uitam pe harta sa vedem daca au disparut satele din asistent si anumite barbare nu au fost atacate.

Optiunea care a fost inainte era mult mai eficienta. Atat timp cat raportul este salvat satul e in asistentul de farmare. Nu se poate reveni la aceasta optiune?
 

DeletedUser45630

Aceasta este o problema cu care ne confruntam toti, si totusi nimeni nu raspunde la acest topic.
Cred ca e o pierdere de timp sa postezi pe .ro . Voi incerca sa postez pe beta sa vad daca ma baga cineva in seama.
Oricum, modificarea asta a fost facuta cu un scop, si nu cred ca o vor modifica.
 

Eight

member
Scor reacție
2
Șterge rapoartele arhivate după:
Adica setarea asta nu are nici-un sens ?
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
nope, privind strict asistentul de farmare, nu prea mai are nicio utilitate. caci rapoartele oricum dispar din asistent in cca 48h, indiferent cat ai bifat tu acolo sa le pastreze.
 
Sus