Propunere circ

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3061

avand in vedere ca Lumea 1 este cea mai veche lumea de pe triburile.ro, si ca ritmul de joc incepe sa scada pe zi ce trece,impreuna cu colegii mei din circ am stabilit ca ar fi indicat ca admini sa isi mai arunce un ochii si pe aceasta lume... dupa cum se poate observa si din statisticii incepe sa fie din ce in ce mai greu de luat sate din cazua lipsei nobililor... intradevar optiunile pe care le-ati implementat si pe lumea 1 plecand chiar si de la account manaher(care la inceput eram impotriva lui acuma trebuie sa zic ca e dumnezeiesc), va solicitam sa efectuati un sondaj pe lumea 1 si sa incercam sa mai scadeti ceva ... ori injumatatitii nobiliul ori injumatatii iarasi talerii... pt ca sincer ritmu de joc incepe sa devina din ce in ce mai slab... inainte se ataca cam de 2 ori pe saptamana acuma deabia se mai poate ataca o singura data... de ce pentur ca efectiv chiar nu ai cum sa inobilezii.... sunt mult prea putinii nobilii.... si este pacat se pierde timp aiurea din toate partile... cred ca daca s-ar veni cu o masura de acest gen jocul s-ar mai reanima un pic ....

asteptam cu mare interes un raspuns din partea adminilor si daca se poate am dori chiar si o dezbatere pe aceasta tema.


va pupa patriarhu !
 

DeletedUser13059

pot sa zic ca ai ales 2 variante proaste ? :D

1- injumatire nobil inseamna sa coste jumate din cat ii acuma fapt pentru care nu te ajuta cu nimic sa ai mai multi nobili ca resurse are toata lumea ...
2- injumatatire taleri nu prea mai are niciun efect , cat vrei sa coste un taler ? 1000 lemn,argila,fier ?

ca sa ai nobili mai bine ar scoate obtiunea de batut taleri si atunci o sa ai nobili nelimitati si gata ...
 

DeletedUser

Eu propun sa se ia satele cu un singur nobil sau chiar fara nobil, eventual dintr-un singur atac.
 

DeletedUser13059

Like !!!

dar daca tot se fac propuneri am si eu una .. vreau sa se legalizeze multiaccounturile ca sa poata juca toata lumea linistita sa nu aibe cosmaruri noaptea ca atunci cand se trezeste poate sa fie banat ...
 

DeletedUser13059

scaled.php



Nu arata mai ok asa pagina de start ? ..
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Lumea 1 are urmatoarele "facilitati" implementate :

- moral nu
- cost taleri redus ( factor 0,2 ) aproximativ 6.000 per materie prima.
- distanta GN - maxim 100 campuri
- jucatori noi - nu


Celelalte lumi ar trebui sa fie extrem de geloase pe voi.

In concluzie, nu se vor aplica si alte reduceri pe aceasta lume, eventual faza urmatoare va fi inchiderea ei.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus