Propunere de introducere targ la cartile la paladinilor

Credeti ca o astfel de facilitate ar fi utila dezvoltarii jocului?

  • Da, ar ajuta foarte mult!

  • Nu, nu ii vad rostul! Prefer sa folosesc in continuare facilitatile actuale de schimb!


Rezultatele sunt vizibile doar după vot.

Raffaello

member
Scor reacție
0
Nu de multe ori am avut nesansa sa primesc 20 de carti pentru atac si nu am avut ce sa fac cu ele sa le aplic paladinilor pe care ii aveam. Si nu cred ca sunt singurul in aceasta situatie. Functiile de schimb de carti la paladin in primul rand sunt foarte scumpe si nu cred ca merita schimbul unei carti pe alt nivel 200pp. Si asa jocul stoarce o gramada pe puncte premium pe injumatatiri de resurse si alte lucruri la diferitele evenimente care isi au rostul lor... insa aici la cartile paladinilor nu le vad. Ar fi foarte util de introdus la nivel de trib cu este posibilitatea de a schimba steaguri sa poti sa schimbi si carti ale paladinilor cu membri tribului din care faci parte.

Eu sunt pus in situatia actuala unde am vreo 30 de carti pe care nu am cum sa le aplic paladinilor mei sau nu as avea nevoie de ele... sa dau 6000 de puncte premium sa le schimb pe carti mai mari si exista sansa sa imi pice in continuare carti mai mari pe care de asemenea nu am cum sa le folosesc!

De aceea as vedea foarte util in joc introducerea unui targ de carti ale paadinilor in cadrul tribului unde jucatorii ar putea sa isi schimbe intre ei cartile... daca nu intre nivele diferite.. cel putin intre aceleasi nivele pe modelul schimburilor de steaguri.

Daca tot nu se poate acest lucru cel putin injumatatirea costurilor la schimburile de carti!
 
Sus