Propunere diplomatie!

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser7556

Propun ca atunci cand cineva adauga un trib la "aliati" "pna" sau "dusmani" conducerea tribului pe care la adaugat, sa fie anuntata printr-un mesaj, iar acolo la diplomatie sa fie ** de genul:
55895019.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte buna ideia , e folositoare.Ca multa lume se enerveaza pentru ca unii pun triburi la dusmani , si vinovatul...nu ai cum sa sti cine a fost .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Este o idee interesanta. Mi-ar placea. In felul asta aflam si noi daca intradevar aliatii ne-au pus la aliati, cei cu PNA ne-au trecut in diplomatie sau cine ne considera dusmani fara ca noi sa stim :)
 

DeletedUser

Este o idee interesanta. Mi-ar placea. In felul asta aflam si noi daca intradevar aliatii ne-au pus la aliati, cei cu PNA ne-au trecut in diplomatie sau cine ne considera dusmani fara ca noi sa stim :)

pai aici era vorba doar de forumul intern al tribului nu si alte forumuri si pe deasupra daca stii cine te considera dusman/aliat(din senin) practic numai are rost sa joci:rolleyes:
 

DeletedUser

Voi chiar nu intelegeti , idea era asta :

sa vezi jucatorul care a pus tribul la diplimatie sau la sters de la diplomati !
 

DeletedUser9568

Banuiesc ca din moment ce nu a aparut vreun anunt, a fost analizata propunerea si raspunsul e "NU".
 

DeletedUser

Banuiesc ca din moment ce nu a aparut vreun anunt, a fost analizata propunerea si raspunsul e "NU".

trage tare radule, inca 2 postari si esti Senior :D

@trifrazvy: mai ai rabdare ... o sa primesti un raspuns cat de curand
 

DeletedUser

Sau sa iti apara un mesaj sub diplomatie. Tribul XXL doreste adaugarea pe lista de aliati iar tu sa ai 2 optiuni.. Accepta sau respinge.
 

DeletedUser18538

Eu sper sa fie un raspusn afirmativ...Se ivesc prea multe certuri daca nu se baga aceasta optiune
 

DeletedUser

cred ca ar fi una dintre cele mai bune optiuni existente la un trib :) parerea mea..este foarte eficienta si nu vor mai exista zeci de discutii precum "tradatori, ne-au scos de la aliati fara sa ne informeze" . Asa diecare trib va sti cand sunt scosi de la diplomatie si nu va trebui sa se ia la certuri cu oponentii :D
 

DeletedUser7556

Banuiesc ca din moment ce nu a aparut vreun anunt, a fost analizata propunerea si raspunsul e "NU".

Gresesti, am primit un raspuns dar din cate tin eu minte nu am voie sa postez pe forum intrebarile/raspunsurile de la ticket sau ** de genul!:)
 
Sus