Propunere grafică paladin

DeletedUser38892

Bună ziua,
Vin şi eu cu propunerea de a avea posibilitatea de a alege mai multe pachete grafice pentru paladin. Nu afectează jocul în sine, doar look-ul acestuia pentru atractivitate sporită şi posibilităţi de personalizare.
De exemplu paladinul meu e femeie. Maria-Mirabella a mea arată cel puţin ciudat cheală, cu barbă şi mustaţă şi ţinând halebarda aia în mână de zici că-i altceva.
Măcar să avem posibilitatea de a alege femeie/bărbat la paladin? E cam misogin aşa cum e acum, ce ne facem cu amazoanele?... Şi ele au existat, nu?:)
Mulţumesc de atenţie şi scuzaţi dacă v-am deranjat cu ceva.
 

DeletedUser24788

adica in loc de un barbat chel cu barba vrei o femeie cheala cu barba??
 

DeletedUser

Toate trupele sunt la genul masculin ex. lancieri nu lanciere.Asta ar insemna sa le schimbe pe toate.Contra !
 

DeletedUser18865

Toate trupele sunt la genul masculin
O(cav.) usoara doua usoare
On:CONTRA.Imediat o sa se ajunga ca in locul la paladin sa vina o poza cu o pitipoanca si sa stam sa ne holbam la ea o ora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa vina o poza cu o pitipoanca si sa stam sa ne holbam la ea o ora.

nu mai bine gif? ca sa poata sa isi si miste soldurile? =))

contra, desi sunt feminista convinsa. daca facem asta, nu ar trebui facuta si grafica pt gay, travestiti si alte natii? ca tot discriminare se cheama :p
 

DeletedUser38892

Dimpotrivă, mie nu mi se pare că a argumentat nimeni nimic, motive concrete de "contra" nu au fost, doar nişte păreri personale foarte închistate în prejudecăţi. Mulţumesc pentru contribuţii şi păreri.
Va rămâne Mirabella mea cheală şi nasoală, asta e :)
 

DeletedUser

Bună ziua,
Vin şi eu cu propunerea de a avea posibilitatea de a alege mai multe pachete grafice pentru paladin. Nu afectează jocul în sine, doar look-ul acestuia pentru atractivitate sporită şi posibilităţi de personalizare.
De exemplu paladinul meu e femeie. Maria-Mirabella a mea arată cel puţin ciudat cheală, cu barbă şi mustaţă şi ţinând halebarda aia în mână de zici că-i altceva.
Măcar să avem posibilitatea de a alege femeie/bărbat la paladin? E cam misogin aşa cum e acum, ce ne facem cu amazoanele?... Şi ele au existat, nu?:)
Mulţumesc de atenţie şi scuzaţi dacă v-am deranjat cu ceva.

exista dovezi despre existenta amazoanelor in afara de legende neconfirmate ? nu . daca am urmari legenda lor din prezent spre trecut probabil am descoperi ca ele nu au fost niste razboinice cum se spune ci niste simple femei care neavand alta solutie de a se apara au pus mana pe arme si cum stim cu totii foarte bine ce inseamna telefonul fara fir ....

legat de 'paladina' ta , cum prin esenta razboaiele apartin barbatilor ( cateva mici exceptii de-a lungul istoriei ) , de ce sa-i facem operatie de schimbare de sex bietului soldat ? cine ar mai lupta ? nu ar fi coada la usa cortului sau ? ")
 

DeletedUser24788

Dimpotrivă, mie nu mi se pare că a argumentat nimeni nimic, motive concrete de "contra" nu au fost, doar nişte păreri personale foarte închistate în prejudecăţi. Mulţumesc pentru contribuţii şi păreri.
Va rămâne Mirabella mea cheală şi nasoală, asta e :)

schimba-i numele in Marian Mirabellu si ai rezolvat problema ;)
 

DeletedUser

exista dovezi despre existenta amazoanelor in afara de legende neconfirmate ? nu . daca am urmari legenda lor din prezent spre trecut probabil am descoperi ca ele nu au fost niste razboinice cum se spune ci niste simple femei care neavand alta solutie de a se apara au pus mana pe arme si cum stim cu totii foarte bine ce inseamna telefonul fara fir ....

legat de 'paladina' ta , cum prin esenta razboaiele apartin barbatilor ( cateva mici exceptii de-a lungul istoriei ) , de ce sa-i facem operatie de schimbare de sex bietului soldat ? cine ar mai lupta ? nu ar fi coada la usa cortului sau ? ")

bre, pai tu nu te-ai prins... nu realizezi ce ar insemna sa trimiti la lupta o paladina blonda, 1.75, cu toate silicoanele posibile si imposibile in ea, cu tone de botox... pai se scoala instant moralul trupelor... mai ales daca inainte de plecare le promite supravietuitorilor una mica :p
acum pe bune, daca eu am la paladin numele cainelui, sa le cer astora de la inno sa imi dea un cocker negru si cand dau click pe el sa mai si latre?
 
Sus