Propunere Lumea 16

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ce lume,vai de mama ei,oameni buni sunt deja lumile 14,15 fara bonus de noapte,da mai lasatima in pace ca nu stau toata nopatea treaz sa vad daca ma ataca unu,asta e pur si simplu cea mai mare prostie de cand joc triburile,setari tipic "romanesti".

Cred ca voi fi sancionat fiindca am vorbit cam dur dar chiar asa nu se poate,ce dumnezeu
 

DeletedUser

Rasfoind putin topicul asta vedem ca majoritatea persoanelor isi doreau o lume cu bonus de noapte activat( este vara si lumea aloca mai putin timp jocului) si fara biserica .

Exista lumea 15 pt cei care doresc sa piarda noptile pe joc , sa nu uitam ca majoritatea membrilor prefera sa doarma "linistiti" noaptea :)

Daca se activeaza bonusul de noapte si se scoate biserica sunt convins ca mai multi membri vor intra pe lumea 16 .

Aceasta este umila mea parere....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce mai lumea,fratilor asta e lumea de jucat??biserica si fara bonus de noapte da mai lasatima n pace ca nu stau eu noaptea sa joc,si biserica e cea mai mare prostie,pur si simplu cea mai mare rusine sa facem asemenea lumi,asta e tipic lumea 14,va spun eu 16 va fi o lume ratata cum este si 15.

Iertatima daca am vorbit mai dur dar asa eva nu se poate,mai bagati ma oameni si bonus de noapte fara biserica cu paladin cu arme si limita de membrii
 

DeletedUser

de la lumea 13 nu s-a mai deschis nici-o lume calumea,lumea 14 mai merge,15 este un esec total iar 16 va fi la fel,fara bonusul de noapte lumea 16 si-a pierdut din start tot farmecul :mad:
 

DeletedUser

dar nu inteleg dc nu neau intrebat si pe noi cum vrem lumea si au facut cum au vrut dumnealor..
 

DeletedUser

ce lume,vai de mama ei,oameni buni sunt deja lumile 14,15 fara bonus de noapte,da mai lasatima in pace ca nu stau toata nopatea treaz sa vad daca ma ataca unu,asta e pur si simplu cea mai mare prostie de cand joc triburile,setari tipic "romanesti".

Cred ca voi fi sancionat fiindca am vorbit cam dur dar chiar asa nu se poate,ce dumnezeu

sunt deacod cu tine doar cu o mica rectificare,lumea 14 are bonusul de noapte activ ;)
 

DeletedUser

nici gand,si chiar daca sar putea ma indoiesc ca admini ar luao de la 0 ca sa refaca lumea
 

DeletedUser

nu sunt chiar asa rele setarile dar bonusul de noapte inactiv strica totul,eu chiar mi-am pregatit gasca de pe l14 pentru a face un trib pe l16 dar cu setarile astea nu cred ca vom mai intra vom ramane doar pe l14 :(
 

DeletedUser

Rasfoind putin topicul asta vedem ca majoritatea persoanelor isi doreau o lume cu bonus de noapte activat( este vara si lumea aloca mai putin timp jocului) si fara biserica .

Exista lumea 15 pt cei care doresc sa piarda noptile pe joc , sa nu uitam ca majoritatea membrilor prefera sa doarma "linistiti" noaptea :)

Daca se activeaza bonusul de noapte si se scoate biserica sunt convins ca mai multi membri vor intra pe lumea 16 .

Aceasta este umila mea parere....

Triburi cu renume pe .ro vroiau sa joace,insa....
 

DeletedUser

Asa e, mare pacat de bonusul ala... O sa stau acuma zombie, ca sa nu primesc atacuri? Pacat! Se diversifica situatiile, dar e vacanta, merge lumea prin concedii, nu are nimeni timp sa stea noaptea "de veghe in lanul de secara":D.
 

DeletedUser

m-a dezamagit de totl16(setarile lumii....)
am promis insa k fac un tribsi ma voi tine de promisiune!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus