Propunere lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser13224
  • Data de început

DeletedUser

asa e... imi trebuie o vacanta... :)) da nu de la admini...

cand o sa revin cu alalalt, promit ca ma las de comm-uri aiurea ;)
 

DeletedUser

Ia uite ce de copilasi au rasarit acum vara, cand scoala s-a terminat si au timp de prostioare. Totusi trebuie sa va trezeasca cineva la realitate.

Dream end ! Viteza 3 e exclus fetele, singura lume pe care s-a pus aceasta viteza e ultima runda de HP, dar cu viteza trupelor 0.4, nu 2 cum vreti voi.

In fine, eu inca astept de vreo 2 ani o lume cu Old Units + 15Tech, 3Acad + Package, No BP, No NB, Viteza 1 cu 2 si cam atat. :D Cand se deschide treziti-ma ca ma reapuc si eu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da?

dami o ideea despre cine esti tu...

asa, sa-mi fac o imagine... :))
 

DeletedUser

lol

pirates tu chiar nu ai ce face?

vrei sa te certi cu toata lumea?

titlul la topicul asta este "Propunere Lumea 21"

tot ce ai zis tu pana acum este egal cu 0 ca nu este nici o propunere pentru lumea 21 ...
 

DeletedUser

da?

nici nu am observat scumpule...

si oricum, nu ma cert (in caz ca nu ai vazut!) incerc doar sa-mi fac prieteni :))
 

DeletedUser

Nu ai tu idee cine sunt eu, intreaba prin prejurimi, se prind prietenii cine sunt eu repede. :) Oricum si retras de atata timp tot iti dau clasa la orice tine de acest joculet. Hai ca mai vorbim cand iti da mustata.
 

DeletedUser

Pirates esti exemplul perfect de personaj care m-a facut sa ma gandesc cu scarba la serverul roman. Dupa cum am mai zis ... sunt satul de cei ca tine.

Il citez pe I Got Skill : Putin respect pentru veterani ;)
 

DeletedUser

am vazut vedeto ca te stie toata lumea, doar acu jumate` de ora ti-ai facut contul pe forum :))
 

DeletedUser

am vazut vedeto ca te stie toata lumea, doar acu jumate` de ora ti-ai facut contul pe forum :))
Asta da acum jumatate de ora... :) La cerere... Contul in joc asta e facut de mult timp dar neutilizat. Mai am inca vreo 15... vrei lista? Si daca o vrei ce... Totusi cum ziceam putin respect pentru cei mai batrani si trecuti prin viata tribala.

P.S.
Te crezi pirat? Cred ca nu sti ce au fost piratii pe L15, eu eram unul dintre ei, nu oarecare, am fost al mai nebun (iar stiu prietenii ce aberez eu aici).
 

DeletedUser

bine frate, te inteleg... dar nu trebuie ,,sa te lauzi``(eu asta am observat), ca sa te sustina altii; ca asa pot sa-mi fac si eu o mie de conturi si sa ma dau mare si tare c-am fost ala...
 

DeletedUser

smenule, uite ca cel putin in momentul asta sunt peste tine :p

poate si in joc!

dar oricum, nu te baga ca nu te-a intrebat nimeni nimic :p
 

DeletedUser

Esti peste mine la ce? :)

Cred ca si beat joc mai bine ca tine (Oups ... M-am dat de gol aici?)
 

DeletedUser

Ia uite ce de copilasi au rasarit acum vara, cand scoala s-a terminat si au timp de prostioare. Totusi trebuie sa va trezeasca cineva la realitate.

Dream end ! Viteza 3 e exclus fetele, singura lume pe care s-a pus aceasta viteza e ultima runda de HP, dar cu viteza trupelor 0.4, nu 2 cum vreti voi.

In fine, eu inca astept de vreo 2 ani o lume cu Old Units + 15Tech, 3Acad + Package, No BP, No NB, Viteza 1 cu 2 si cam atat. :D Cand se deschide treziti-ma ca ma reapuc si eu.

Ma intreb care -crazy- esti? :))
 

DeletedUser

Ma intreb care -crazy- esti? :))
Nu stiu... Erau mai multi? Sau sunt eu unul dintre ei? Ideea postului a fost sa vad daca "piratul" stie despre ce vorbesc si nu, nu stie. Mai mult ca sigur a inceput sa joace pe ultima lume aparuta sau cu 2-3 inainte, habar nu are de 15, ce sa mai intreb de 1-2-3.
 

DeletedUser13224

Ma, va mai certati mult pe forumul meu ? :) mai bine faceti ceva sa faca admini astia o lumea cu viteza 2 restu nu ma intereseaza doar viteza 2 sa fie
 
Sus