Propunere Lumea 21

  • Autor subiect DeletedUser34210
  • Data de început

DeletedUser34210

Datele lumii :

- versiune de joc Triburile 6.1
- viteza serverului: 2
- viteza trupelor:1.5
- se va putea alege direcţia satului la început
- numărul de membrii în trib va fi limitat la 100
- perioada maximă de sitting pe un cont într-un interval de 120 zile este de 60 zile
- fără biserică
- tabere militare
- paladin activat ( poate găsi obiecte)
- cameră de arme
- sate bonus speciale
- bonusul de noapte ACTIV
- perioada protecţie iniţială - 5 zile
- moral – activ (depinde de timp)
- nobilul poate străbate o distanţă de 70 de câmpuri
- taleri cu cost redus (factor 0.8)

P.S FFF important viteza serverului: 2 ...de la lumea 13 nu mai e nici o lume cu viteza 2!!!:D:D:D:D
 

DeletedUser34262

ar fi mai bine daca numarul maxim de membri intr-un trib e mai mare.si ca sa nu fie prea usor talerii sa aibe cost normal.nu a mai fost demult o lume cu viteza 2.unii jucatori buni de pe anumite lumi precum lumea 3,7,8 nici nu intra pe lumile noi ca au viteza mica.Ar fi foarte frumos daca urmatoarea lumea:21 ar fi cu viteza 2..sau mai mare..cine stie;)
 

DeletedUser13224

Doamne ajuta :) , abia astept *** se face o lume cu viteza 2 o sa fiu primu pe ea :D
 

DeletedUser34265

ar fi mai bine daca numarul maxim de membri intr-un trib e mai mare.si ca sa nu fie prea usor talerii sa aibe cost normal.nu a mai fost demult o lume cu viteza 2.unii jucatori buni de pe anumite lumi precum lumea 3,7,8 nici nu intra pe lumile noi ca au viteza mica.Ar fi foarte frumos daca urmatoarea lumea:21 ar fi cu viteza 2..sau mai mare..cine stie;)

Iti plac triburile mamut=)))?
 

DeletedUser24788

SUNTETI DE GROAZA ... CATE PROPUNEI AU FOST ACUM PENTRU l 21??????? CRED CA VREO 10 ( PE PUTIN) .... DA O CAUTARE SA VEZI
 

DeletedUser13224

ma, nu conteaza orice sa fie numai viteza 2 :D atat restu putin ma intereseaza vreau viteza 2 !!!! SI CAT MAI RPD
 

DeletedUser

costul la taleri si mai mic daca se poate cum sa spus jucatori de pe alte lumi gen 3 6 7 9 nu intra din cauza vitezelor si din cauza talerilor mi-am luat deja tzeapa pe lumea 20 cu costul talerilor redus ce mie taleri de pe L20 ce imi e taleri de pe L9 diferenta e de 2000 ca resurse.

O lume ca 13 ar fu frumos acolo am crescut super repede dar eram prea multi si sa albastrit harta.
 

pirates406

member
Scor reacție
0
Propunere (trebuie si noi astia mai inapoiati sa facem, nu?):
Eu va propun dragi colegi, sa imi faceti o statistica in care sa-mi scrieti urmatoarele:

1 Cand s-a deschis o lume noua, cat timp, maxim, ati rezistat pe ea.
2 Daca ati rezistat, de cate ori ati dat restart, sau stergere cont, in sperante mai dulci...
3 De ce vreti toti sa va bagati pe o lumea cu viteaza 2 cand voi va bagati pe toate? (la asta nu trebui raspuns!)

Succes!
 

DeletedUser

lumea 13 am intrat cu intarziere m-am dezvoltat rapid fiind activ am ajuns la un numar modest de puncte si am renuntat pentru ca nu am vrut sa ma mut pe granita sa continui cu atacurile si nu aveam cu cine sa joc; sa joc acest joc singur pana imi formez o echipa cu care joc dureaza si am revenit pe L9 sa joc din nou si chiar am discutat cu cei cu care joc acum si au zis acelasi lucru sa luam o lume cu viteza mare sa jucam asa de amuzament sa vedem cum mai e sa ai 300 000 de puncte.
 

DeletedUser34369

cel mai mult pe 11 , de cand s-a deschis pana acum o saptamana . acum cred ca joc pana la 20-5- sate si gata , next world . am zis doar :)

pe 13 - 3 sate
pe 14 - 21 sate
pe 17 - 11 sate sau 7 parca
pe 19 - 14 sate si ... vedem cat
 

DeletedUser34210

1. Am facut propunerea pentru ca suntem cativa jucatori care vrem sa incepem o noua lume...am jucat pe L8 pana la epuizare , m am lasat acum 8 luni pentru ca devenise plictisitor ...aveam 1.5 milioane de puncte si sincer deja era cam sec totul .
2. In echipa noastra au intrat ceva jucatori care pe L8 nu sunt langa noi si am vrea sa fim toti apropopiati pe harta..
3. Pana la urma cei care nu isi doresc o lume cu viteza 2 , nu intra ca nu sunt obligati...dar cei care ne-o dorim , speram ca se va deschide si ca un GM va observa acesta tema si poate ne va ajuta .
 

DeletedUser

0. Satele de barbari sa NU creasca, sa ramana exact cat sunt ele la inceput. Asa totul se transforma in FUN.
 

DeletedUser33008

super ideea cu deschiderea unei noi lumi cu viteza 2 . neaparat trebuie sa intru .
 
Sus