Propunere lumea 72

Black Prince

member
Scor reacție
11
e ca si cum am merge la brutarie cu o pofta din aia nebuna de a manca un cozonac baban, cu multaaa nuca. ajungem acolo entuziasmati, ii spunem aluia cu lux de amanunte ce vrem, ii aratam cu dejtu in vitrina si surprizaaaa: ne da o lipie uscata, veche urata. noi, prosti, in loc s-o refuzam, o luam si p-aia si ne-apucam sa muscam tacticos din ea...
bafta celor care vor intra pe 72!
 
Ultima editare:

DeletedUser45198

Cum ar fi sa fie serveru gol?:))


Cat despre speciala cica va fi viteza maxim 1.4, nu va convine aia e, faceti.va server :))

#nu jucam pe 72.
 

DeletedUser49158

e ca si cum am merge la brutarie cu o pofta din aia nebuna de a manca un cozonac baban, cu multaaa nuca. ajungem acolo entuziasmati, ii spunem aluia cu lux de amanunte ce vrem, ii aratam cu dejtu in vitrina si surprizaaaa: ne da o lipie uscata, veche urata. noi, prosti, in loc s-o refuzam, o luam si p-aia si ne-apucam sa muscam tacticos din ea...
bafta celor care vor intra pe 72!

Pregateste cutia milei pentru 73
 

DeletedUser48903

e ca si cum am merge la brutarie cu o pofta din aia nebuna de a manca un cozonac baban, cu multaaa nuca. ajungem acolo entuziasmati, ii spunem aluia cu lux de amanunte ce vrem, ii aratam cu dejtu in vitrina si surprizaaaa: ne da o lipie uscata, veche urata. noi, prosti, in loc s-o refuzam, o luam si p-aia si ne-apucam sa muscam tacticos din ea...
bafta celor care vor intra pe 72!
Te-ai dus la o brutarie care are franciza pe Romania? No, ai vorbit cu casiera care are salar minim pe economie si ea doar a dat din cap, fara sa priceapa de fapt ce vrei tu. Nici macar nu au un brutar priceput... e doar numele de brutaria aia. Schimb-o! Aia nu stiu nici ce-s alea nuci si tu vrei sa iti faca tie cozonaci... cu nuca?!? Ce fite pe capul tau... lipia cu rahat nu e buna???

On topic: sustin setarile propuse pt 72 pentru lumea 73. Sau macar 74... candva, anul asta, daca se poate.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
M-am uitat pe serverul de .net si .es, si tot viteze asa mici sunt, deci nu stiu daca adminii locali pot schimba ceva, orice e posibil, dar asa doar de curios am tras un ochi si prin alte tari :p

P.S: Daca se vrea viteza 2, propun sa ramana propunerea cu setarile astea, si sa fie pt 73, sa se faca "cererea" de acum :D
 

DeletedUser13059

73 incepe pe 19 decembrie si este programatata viteza 1-1 deci ramane pentru anu viitor, dar la ce trburi sunt este aiurea sa mai vezi viteza 2, lumile cu viteza 1 se inchid in 4-6 luni, la viteza 2 ce rost are ? pentru asa lumi ii frumos sa vina liderii din partea triburilor care au castigat ceva lumi si sa isi de-a intalnire pe o asa lume, altfel o sa fie doar plictiseala contra echipe no name
 
Sus