Propunere lumea 72

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
+1 , o lume unde vor intra multe triburi si toate doresc viteza 2 , deoarece pe viteza 1 sau 1.2 nu prea se mai joaca nimeni , se poate observa si pe lumea 71 ( Roma joaca singura pentru ca este viteza 1 si nu mai atrage pe nimeni aceasta viteza ) , dar se pare ca nu ne baga nimeni in seama , @carmi ne puteti da un raspuns va rugam ?
 

DeletedUser44593

Observ setarile care au fost schimbate de la viteza 1 la viteza 1.2. https://ro72.triburile.ro/page/settings

Mai sunt 3 zile pana se anunta setarile daca ramane data de 12 ( lansare. Desi mi se parea prea repede deschiderea fata de l71 nici 60 zile), sper totusi sa se tina cont si de parerea noastra, a jucatorilor. Atunci cand am facut tiket, ni s-a spus sa impartasim parerea pe forum pentru ca va fi luata in considerare daca esta impartasita si de alti, deja am numarat multe raspunsuri pro, poate cele mai multe din ultimele 10 propuneri de setari.

Raka sau carmi, ne puteti spune ceva despre cele spuse mai sus?

Multumim !!!
 
Scor reacție
0
Sunt mai multe triburi care vor intra pe lumea 72 si am dorii sa fie viteza 2 avand in vedere ca nu a mai fost de ceva timp(ultimile 4 lumi - 68,69,70,71 : viteza 1 , 1.25 , 1.6 , 1) Propun urmatoarele setari :

- viteza serverului: 2
- viteza trupelor: 0.5
- moral activ (pe bază de timp).
- cercetare simpla.
- numărul membrilor în trib va fi limitat la 60.
- fără restricții în trib.
- Noi abilități trib!
- sitter restricționat după ce un cont a fost "mod de vacanţă" mai mult de 30 zile în ultimele 60 de zile.
- Turnul de veghe - da.
- biserică - nu.
- steaguri - da.
- realizări active.
- Paladini multipli cu abilitati.
- arcași - activați.
- gardă - nu.
- limită de fake - 1%.
- sate de barbari/bonus crescătoare, până la 3500 p.
- bonus de noapte activat ( între orele 01:00 și 07:00 ).
- perioada protecţie iniţială - 5 zile.
- nobilul poate străbate o distanţă de 90 de câmpuri.
- nou sistem de misiuni
- nouă facilitate în joc ”Curățenia”.
- taleri cost normal
- gap comenzi - 100 ms.

+1
 

DeletedUser49163

+1

O idee nemaipomenita domnule DrDieHard, probabil una dintre ultimele sanse pentru admini de a resuscita acest joc aflat in cadere libera. Speram ca de aceasta data sa fie ascultata vocea jucatorilor care au sustinut ani de zile acest joc.
 

DeletedUser49080

https://ro72.triburile.ro/page/settings

Cu tot respectu',scoateti va rog frumos turnu' ala ... strica farmecul jocului. (in loc sa trimiti fake-uri calculate si sa-i bata inamicului un pic inima,vede ca-s atacuri lesinate si n-au nici nobil)

Si daca va lasa inima:
Viteza Server : 1.5
Viteza Trupelor : 0.75
 
Ultima editare de un moderator:

carmi

Community Manager
Membru personal
Scor reacție
104
Îmi pare foarte rău dar pentru această lume nu a fost aprobată o viteză mai mare de 1,2.
În rest am incercat să mă orientez la setări după propunerile de aici.

Vă doresc mult succes pe lumea 72!
 

DeletedUser30576

Imi pare foarte rau dar pentru aceasta lume nu a fost aprobata o viteza mai mare de 1,2.
In rest am incercat sa ma orientez la setari dupa propunerile de aici.

Va doresc mult succes pe lumea 72!

Multumim pentru urari dar nu vom juca pe viteza 1.2

Pacat totusi ca cei de la Inno impreuna cu sistemul de support din ro. nu reusesc sa faca in asa fel incat sa puna la dispozitia celor putini ramasi pe acest joc, setarile solicitate. Practic la capitolul care "durea' cel mai tare, viteza, nu s-a schimbat nimic.....trist.....
 

DeletedUser48903

Multumim pentru urari dar nu vom juca pe viteza 1.2

Pacat totusi ca cei de la Inno impreuna cu sistemul de support din ro. nu reusesc sa faca in asa fel incat sa puna la dispozitia celor putini ramasi pe acest joc, setarile solicitate. Practic la capitolul care "durea' cel mai tare, viteza, nu s-a schimbat nimic.....trist.....
incep astia mici scoala. daca era viteza mare, trebuia sa chiuleasca… se umpleau magaziile prea repede.
crezi ca moare INNO ca nu intram noi ca nu ne place viteza? de-aia nu mai ploua in Africa...
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Se tot baga viteza 1 cand se stie ca nimeni nu joaca pe asemenea viteza , se poate observa asta si pe ultima lume , un singur trib care joaca, se lupta cu barbarele ca nu au adversari , bafta triburilor care vor intra pe lumea 72 !
 

DeletedUser44593

Spunem pas acestei lumi cu setari asa mici de viteza, cine stie poate ar fi cazul dupa atatia ani sa ne orientam catre alt joc :)))) Nu vor pp.urile noastre, csf :)))

Din punctul meu de vedere, daca se voia sa se indeplineasca dorinta jucatorilor se realiza cele cerute mai sus. In fond, jucatori joaca, nu INNO.
 

DeletedUser13059

o sa fie pe speciala viteza mai buna dar acolo ii mai greut
 

DeletedUser44593

Du-te pe speciala, si lasa-ne pe noi sa ne plangem amarul :)) Practic plimba ursu
 

Saitou

member
Scor reacție
1
Decat sa joc pe speciala si sa o terminam in 3 saptamani ca pe fiecare unde am jucat serios...mai bine ma cert cu heavy 3 ani!
Macar pe viteza 2 nu joaca un trib de unul singur,e si harta putin mai mare,jocul mai dinamic si o viteza mai mare atrage mai multi jucatori buni,mai multe triburi...se mai animeaza cat de putin jocul,cu toate ca e cam mort.
 

DeletedUser13059

nu prea se termina in 3 saptamani :)) uite ca pe mafy il bate taxi si ultimele speciale tot triburi diferite au fost care au castigat. iar lumea 73 se pare ca tot viteza 1-1 se anunta pe 19 decembrie, deci pana la anu nu prea se gaseste nimic mai bun decat 1.2
 

DeletedUser13059

Decat sa joc pe speciala si sa o terminam in 3 saptamani ca pe fiecare unde am jucat serios...mai bine ma cert cu heavy 3 ani!
Macar pe viteza 2 nu joaca un trib de unul singur,e si harta putin mai mare,jocul mai dinamic si o viteza mai mare atrage mai multi jucatori buni,mai multe triburi...se mai animeaza cat de putin jocul,cu toate ca e cam mort.


depinde asta cu triburile bune, nu vezi ca se ocolesc bataliile faine ? daca se anunta un trib de doamne ajuta ca intra, restu asteapta alta lume si tot asa ... de la 54 incoace unde a mai fost o lume cu asa razboi ? fara ban la comenzi, acuma se baneaza daca atacu bine :))) cam asta ii nivelul la care sa ajuns, cei buni trebuie sa joace slab ca sa fie totul ok, dar poate se baga macar in 19 dec viteza 2 sa fie razboaie fainute
 

DeletedUser49138

Degaba propunem ca oricum fac cum vor ei. Ultimele lumi 68,69,70,71 viteze mici unde s-a vazut plictiseala de pe joc si macar pe 72 se putea baga viteza 2. Lumea 67 a fost o lume faina si nu s-au decis lucrurile asa repede cum s-au decis pe 68,69,70,71.
Propui viteza 2 ei iti dau 1
 

DeletedUser48038

Îmi pare foarte rău dar pentru această lume nu a fost aprobată o viteză mai mare de 1,2.
În rest am incercat să mă orientez la setări după propunerile de aici.

Vă doresc mult succes pe lumea 72!

daca se insista pe cerinta jucatorilor se poate . Din ce se observa pe aici problema este ca nu se vrea
 
Sus