Propunere misiuni de incepere.

baD rullz

member
Scor reacție
98
Am o propunere care vizeaza asa zisele misiuni care iti sunt date la inceputul jocului.
Ar fi bine ca pe langa acceptarea lor sa poti si sa le refuzi.Sunt unele misiuni care iti sunt nefolositoare si care iti iau multe resurse pentru indeplinirea lor,totodata te recompenseaza putin.
Exemplu: Misiunea zid 8.-la acest nivel de start este o misiune care te tine in loc enorm daca accepti s-o indeplinesti,mai ales daca esti jucator care merge pe atac.Totodata daca nu accepti aceasta misiune nu o sa le primesti pe restu',deci pierzi tot mai multe resurse din cauza unei "prosti",daca ma intrebi pe mine.

Ce ziceti,se poate adauga si un buton de resuzare ? :D
 

DeletedUser39591

Și presupun că, pentru a încheia/refuza o misiune, va trebui să dai pp :\
 

DeletedUser39591

Va trebui modificată propunerea. Gen, să fie ascunse misiunile pentru sitteri. Dacă lași sitter la vreun tip, îți poate refuza toate misiunile. Știu că e o regulă creată pentru astfel de situații, dar poate nu va ajuta.
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Va trebui modificată propunerea. Gen, să fie ascunse misiunile pentru sitteri. Dacă lași sitter la vreun tip, îți poate refuza toate misiunile. Știu că e o regulă creată pentru astfel de situații, dar poate nu va ajuta.


Pai poate fi adaugata aici.


[h=3]Permisiuni locţiitor[/h]În timpul modului de vacanţă, locţiitorul va putea:
Vezi protocolul premium
Foloseşte puncte premium pentru activarea facilităţilor bazate pe timp ca de exemplu Contul premium
Foloseşte puncte premium pentru activarea facilităţilor ca de exemplu reducerea timpului de construcţie
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Cred ca mai degraba ar trebui un buton "skip" sa sara peste si ulterior sa poti relua misiunea
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Pai si ce trebuie sa facem pentru a fi implementata aceasta setare ? Facem tiket la inno ? Facem petitie catre admini ? Trebuie sa ma apuc sa strang voturi ? Spuneti ce si o sa fac. Cineva trebuie sa preia initiativa. :D
 
Sus