Propunere: mutare NOBILI / autokill NOBILI

DeletedUser

- eeee... programatorii de la inno joaca si ei cu 2-3 sate pe .net sau pe .de ...

- ei altfel gandesc... mai mult in 10100001011100101010 decat in 1+1=2... ce sa le faci...

- au bagat auto-update-ul acesta la pagini, care deja ma dispera... in fine, machiaza jocul pentru generatia noua de triburi...

- adio ideea mutarii nobililor! :)
 

DeletedUser

iara update...

au machiat jocul, dar mutarea nobililor o ignora...


nu le-ar strica sa mai joace si ei (programatorii) cu mai mult de 2-3 (sute) de sate...

image.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

jocul asta are servere in 28 tari + .net + beta + masters-ul . posibilitatea ca de pe fiecare server sa vina propuneri care ar aduce plusuri jocului este foarte mare . am aruncat un ochi doar pe .us fiind server mai nou decat .ro ca sa vad daca si americanii fac propuneri si observ ca da
http://forum.tribalwars.us/forumdisplay.php?9-Suggestions
ideea sta in felul urmator : pentru orice propunere venita de la jucatori sau orice idee a lor proprie trebuie gasite solutiile de implementare , testate si abia apoi introduse . poate nu toate pot fi introduse , poate posibilitatile tehnice din momentul respectiv nu permit introducerea a tot ceea ce vrem noi sau isi asteapta randul sau sunt planificate pentru un anumit moment , daca se va implementa vom vedea . nu putem spune ca ideile jucatorilor nu se revad in joc dar in acelasi timp nici nu putem cere ca ideile noastre ale .ro sa fie primele adoptate . banuiesc ca ( este o parere personala ) jocul fiind destul de vechi tinta lor principala este de a il aduce cat de mult pot spre ultimele tendinte in jocurile de genul fara a il schimba insa in totalitate ( asta in paralel cu implementarea printre update-uri a cerintelor noastre ) .
 

DeletedUser46275

Eu sunt contra, joc acest joc de ceva ani, şi nu numai eu toţi am fost obişnuiţi cu ce este sau ce-am avut până acum.
Să stau să trimit nobilul de pe satul 1 pe satul 201241 nu mi se pare tocmai fain, ai bătut taleri şi ai omorât 4124 de nobili în 6 ani sau de când joci tu carla pe conturile tale de n-spemii de sate, ca să vi cu ideea asta tocmai acum. mă întreb în toţi anii ăştia în care tu ai jucat jocul ăsta tocmai acum în 2014 ţie greu să omori nişte nobili? Ca de resurse nu cred că mai vine vorba pe un cont de la 50 de sate în sus.

Şi te rog\vă rog să nu-mi săriţi în cap ce sau de ce îmi dau cu părerea, în caz de vreţi să mă verificaţi pe tws să ştiţi că cu acest joc am jucat doar pe lumea 33. Însă am jucat şi pe alte conturi nu cred că are rost să le enumăr, am avut şi 500 şi 1000 şi 2000 de sate şi nu n-am plâns că trebuit să omor un nobil sau 10 sau 100 ca să îi fac un alt loc. dacă vrei să faci ceva organizat îl faci de bun început şi începi cu omorârea nobililor şi crearea lor acolo unde ai tu nevoie apoi poţi trece la următoarea etapă a organizatului propriu-zis.


Hai să fim serioşi.
 
Sus