Propunere New World

DeletedUser

Poate nu chiar 5-6, 4 viteza cred ca mi-ar placea. Nu vad de ce nu s-ar putea face o astfel de lume. Ca nu a aparut asa ceva pe serverul din Anglia, Somalia, Burundi, Andorra, Vatican, sau din Bangladesh, nu vad de ce romanasii nu pot face ceva nou. De ce sa nu devenim noi model pentru ceilalti? (SF, nu luati in seama)
Da, pro. Desi nu prea cred (nu cred deloc) ca se va face in viitorul apropiat o lume de genul asta, sunt pro. As vrea sa vad si parerea unui admin, sa vad ce spune. Sa vad ce argumente aduce in favoarea necrearii unei astfel de lumi.
De fapt, in mintea mea de vesnic noob, eu inca visez o lume in care sa fie si unitati noi, si nu ma refer la garzi sau altele de genul asta, ci la ballista, care de lupta :)...
 

DeletedUser

uite ceva frumos si in acelasi timp cu recompense, de ce nu putem sa vedem si la noi asa ceva?:mad:
 

DeletedUser

Bun daca viteza 5-6 nu s-ar putea, o viteza 4 poate sa se faca daca zic eu "tehnicienii nostri" ar fi mai seriosi si ar acorda ai mult timp performantelor noi !
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
E hig perf aia cu speed 4 :D

Se reseteaza odata la cateva luni am impresia.. :p

Cand o sa avem si noi asa ceva?
 

DeletedUser

nu neaparat viteza aia, dar uitati-va ce interesant, au bagat cateva sate (speciale) care trebuiesc cucerite si mentinute cat mai mult timp la un trib, care va avea punctajul mai mare va castiga premiul, e cu totul ceva nou, o competitie, in care nu te gandesti doar la farm si la atacuri normale, cum facem noi pe .ro
 
Sus