Propunere: O lume noua

DeletedUser

nu esti bre paranormal :) pentru asta iti trebuie un glob neaparat
pauleta , cine stie cat m-o fi injurat el ...
 

DeletedUser1449

Dar ce naspa ar fi pentru unii sa se faca o lume fara cont premium , a? Si sa nu poti primi de la nimeni resurse si sa nu existe targ ? sa te chinui de unu singur sa iti vezi singur calitatile de jucator , da ce nasol ar fi , nu ?

Voi credeti ca pe admini ii doare capu de ce spune-ti voi ? va ia banii pentru asta sunt si ei platiti din ce cumparati voi inclusiv eu.
Triburile va fi ca altele multe servere pe care numai sti unde sa intrii pana la urma toti se vor plictisi si se vor apuca de altceva asta pentru ca sunt hapsani (companiile jocurilor) nu stiu sa creeze ceva odata si bine sau cu timpul sa imbunatateasca.

Hai adminilor discutati cu cei de la innogames si face-ti o lume pe care sa nu existe limita de participare si nici cont premium si sa scoate-ti si targul plus sa nu poti sa iti dai resurse unu la altu , ce spune-ti ? Nah ce sens ar avea sa facem ce spune un "newbie" ca mine cand nu include ceva "cash".

Sunt multi de acord cu mine dar innogames cu noi nu prea : ))

C'est La Vie ^^
 

DeletedUser

Voi credeti ca pe admini ii doare capu de ce spune-ti voi ? va ia banii pentru asta sunt si ei platiti din ce cumparati voi inclusiv eu.

=)))))......Inca un "ILUMINAT"


Pentru cultura ta generala, adminii nu primesc nici un ban din PP-urile cumparate de jucatori....ei primesc un fel de plata simbolica pentru munca lor, niste PP-uri pe alte jocuri sau ceva de genul si tot ceea ce fac tine mai mult de voluntariat decat de servici propriu-zis, fapt pentru care au tot respectul meu...si ar trebui si al tau...
 

DeletedUser1449

Respectu-l il au dinainte de a posta , dar tu ce esti daca eu sunt "iluminat" ? Nu sti prea multe ma faci sa cred ca esti un copilas sub 18 ani care a prins tastatura in brate nu demult , sau vrei sa demonstrezi si tu ceva si nu stiai cum? Din cate vad in postul meu nu aduce ofense celor inscrisi pe site sau adminilor , era stric un adevar , chiar nu pricep de ce tot timpul doar noi romanii trebuie sa ne adaptam la a fi si "fudul" pe langa faptu ca mai suntem si "..." uneori nu tot timpu'.

Am prieteni care sunt suporti in germania lucrand pentru astfel de companii unde se plateste prietene nu in pp'urile care le precizezi tu , sau ca sunt alti admini si nu au un rost in viata nu te contrazic deloc pentru ca asa e sunt platiti si in pp'uri , dar pana una alta ei isi incaseaza banu , ca nu au voie sa spuna daca sunt sau nu platiti adevarat e confidential , dar nu imi spune ca NU E ASA cand am prieteni care sunt platiti pentru a isi oferi serviciile virtual.

Iar daca te-a deranjat ceva din ce am scris eu e problema ta , pentru ca acesta e ultimul post pe care'l dau , n-am chef de copilarii "certuri pe forum" sunt prea trecut prin chestiile astea.

Cheers, ai tot dreptul sa ma judeci pentru actele mele dar in GAND , nu in scris ; )
 

DeletedUser

Daca mai conteaza propunerea, contra. Motiv: exista tutoriale de joc la inceputul fiecarei lumi. De asemenea, poti intreba moderatorii sau adminii in caz ca nu iti dai seama din tutoriale. Ar fi aiurea o astfel de lume, parerea mea. As fi de acord cu altceva: sa se faca un tuyorial la inceputul fiecarei lumi, pe care, daca nu stii cum se joaca, sa il citesti, iar daca stii, sa il intrerupi. De asemenea, daca il intrerupi sa il mai poti citi cand vrei, in caz ca mai ai neclaritati.
 
Sus