Propunere Paladin

DeletedUser

cati dintre cei care au spus "contra" au drepturi executive in acest joc (gen moderator/admin...etc) ? . daca da atunci aveti un cuvant "greu" in acest sondaj

Cei de la InnoGames ii intereseaza , intr-adevar le iau parerea in considerare cu mare seriozitate , dar banii ii primesc de la jucatori .
Si ca sa-ti fac jocul :

1 moderator/admin a votat CONTRA
0 moderatori/admini au votat PRO

Avand in vedere ce ai scris eu inteleg ca sugerezi sa se inchida topicul.
 

DeletedUser8140

e simplu de implementat ce am spus, cel mai mult iti ia sa faci pozele cu paladina si armele, whatever
 

DeletedUser

e simplu de implementat ce am spus, cel mai mult iti ia sa faci pozele cu paladina si armele, whatever

Ce bani castiga cei de la InnoGames daca fac asta ? Ce pierd ?
Nimic la ambele intrebari!

Cat despre chestia cu religia ... daca pe tine te deranjeaza bradul atunci Biserica ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

Ce bani castiga? din premium, de pe ce castiga bani? au castigat bani ca au pus brad in sat? era gratis bradul, nu era doar pt cei cu cp, e doar pentru animarea jocului
 

DeletedUser

jimmymacel, pe tine te incurajeaza la lupta o femeie, nu un barbat?

Hai sa nu facem din triburile.ro un chat.

Deci contra.

1)Da ! , o femeie te incurajeaza la lupta (dupa cum ai fi vazut fileme cu razboaie medievale ) . O femeie vine si il incurajeaza pe Erou .! nu un barbat (ar fi gay nu ?)
2)referitor la chat . Raspunsul e simplu "jocul triburile.ro (tribalWars) este un joc unde se presupune ca s-ar creea situatii de comunicare"
ceea ce facem noi acuma se numeste chat , ce faci tu prin PM se numeste chat , forumul intern EGAL CHAT !

triburile.ro e un mare chat ! ca altfel nu ar mai exista triburi , prieteni , aliati ! :)
 

DeletedUser

1)Da ! , o femeie te incurajeaza la lupta (dupa cum ai fi vazut fileme cu razboaie medievale ) . O femeie vine si il incurajeaza pe Erou .! nu un barbat (ar fi gay nu ?)
2)referitor la chat . Raspunsul e simplu "jocul triburile.ro (tribalWars) este un joc unde se presupune ca s-ar creea situatii de comunicare"
ceea ce facem noi acuma se numeste chat , ce faci tu prin PM se numeste chat , forumul intern EGAL CHAT !

triburile.ro e un mare chat ! ca altfel nu ar mai exista triburi , prieteni , aliati ! :)

da , Forumul si chat-ul e acelasi lucru ... :eek::eek::eek::eek:
Nu stii ca chat-ul e plin de moderatori si admini ? La fel mesajele private ?
Se presupune ca treburile.ro e un joc , un loc unde se poate comunica , un loc de unde altii isi scot bani , un loc unde altii se distreaza , un loc unde altii isi fac prieteni.

Dar deviem mult de la subiect . Parerea mea esca ca topicul ar trebui inchis.
 

DeletedUser

multumesc ca ai fost de acord cu mine ! acum playerul cu nickul "TRIFRAZVY" a fost "redus la tacere" , de indata ce u ai fost de acord cu mine ... votul lui "contra" este nul

zici ca eu deviez? ...ai spus exact ce am spus si eu cu chatul ! . asta nu e deviere ..e
, sustinerea unei idei si bineinteles un Happy Ending nu?
 

DeletedUser8140

De ce inchis? ca voi bateti campii cu alte subiecte? In ce masura propui tu asta? Daca nu mai ai legatura si treaba cu topicul te rog nu mai posta ca in afar de argumente ca barbatul inspira la razboi si ca tie iti place paladinul asta nu vad.
In consecinta mai spun odata sa fie clar de ce vreau ca sa fie optiune de sex la paladin ca sa nu mai bateti campii.
Fiecare dupa placul lui isi poate seta paladinul din setari eventual (masc. sau fem.) pentru a exista o egalitate masc-fem, e pur estetica ideea cum a fost bradul de sarbatori sau update-ul cu harta politica. E mult mai frumos cand pui un nume feminin la paladin sa iti arate o femeie (nu zic sexy sau alte chestii, probabil unii au sarit cu gura crezand ca propun lucruri indecente pt joc.)
 

DeletedUser

multumesc ca ai fost de acord cu mine ! acum playerul cu nickul "TRIFRAZVY" a fost "redus la tacere" , de indata ce u ai fost de acord cu mine ... votul lui "contra" este nul

Nu ai inteles ! Eu nu am fost de acord ! Am fost total contra !
 

DeletedUser8140

Nu ai inteles ! Eu nu am fost de acord ! Am fost total contra !

Stim ca esti contra si ne-ai spus de ce, acum lasi spam-ul si nu mai umplii la fiecare 2 posturi threadul cu ideea ta? te rog mult
 

DeletedUser

1)Da ! , o femeie te incurajeaza la lupta (dupa cum ai fi vazut fileme cu razboaie medievale ) . O femeie vine si il incurajeaza pe Erou .! nu un barbat (ar fi gay nu ?)
2)referitor la chat . Raspunsul e simplu "jocul triburile.ro (tribalWars) este un joc unde se presupune ca s-ar creea situatii de comunicare"
ceea ce facem noi acuma se numeste chat , ce faci tu prin PM se numeste chat , forumul intern EGAL CHAT !

triburile.ro e un mare chat ! ca altfel nu ar mai exista triburi , prieteni , aliati ! :)

Uneori sunt uimit la cat de profund va puteti gandi in primul rand nu joaca doar baietii triburile
Si in al doilea rand daca tot se face paladin[a] nu s-ar face si lancier[a]. spadasin[a] si asa mai departe totusi ma mai surprinde faptul ca aceasta idee a fost postata de un baiat si nu de o fata care ar zice ca e discriminata:cool:
 

DeletedUser

o.k. , dar oricum , faptul ca sunt contra nu inseamna ca trebuie sa ne certam ca mie sprea asta mi se pare ca ne indreptam ...

Si serios , prima data cand am citit postul imi venea sa postez cu " PRO " dar dupa ce m-am gandit mai bine ce si cum era clar " Contra" . Principalul motiv pentru care vroiam sa votez cu "pro" era ca ma gandeam ca era o fata care chiar i se pare ca e discriminata , dar totusi . Daca exista Biserica si joaca toata lumea , de toate religile Triburile atunci ce mai conteaza o "paladina" ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8140

totusi ma mai surprinde faptul ca aceasta idee a fost postata de un baiat si nu de o fata care ar zice ca e discriminata

ce sa fac si eu de dimineta ;)) mi-era dor de dezbateri pro si contra

o.k. , dar oricum , faptul ca sunt contra nu inseamna ca trebuie sa ne certam ca mie sprea asta mi se pare ca ne indreptam ...

nu ne certam si nu inspre asta vreau sa ma indrept, eu mi-am explicat de cateva ori ideea unii ati inteles altii nu dar tot continuati sa postati contra chiar daca ati facut-o deja :))
 

DeletedUser

ce sa fac si eu de dimineta ;)) mi-era dor de dezbateri pro si contra


Mie mi se pare clar ca topicul avea rostul de a multiplica numarul de posturi ale unor jucatori . Daca ma insel , imi cer scuze , si propun ( din nou ) ca topicul sa fie inchis. Daca nu , macar un moderator sa-si dea cu parerea .
 

DeletedUser8140

am si uitat de nr de posturi, cred ca de 9 luni nu m-am uitat sa vad ce si cum, tu incurajezi spam-ul se pare, vad ca pe aici tu postezi in toate topicurile, la orice zice lumea tu esti cu raspunsul, mai sunt 2 teme active la ora asta si tot nick-ul tau il vad in ele...ca si in celelalte topicuri...deci?

noapte buna

ps: moni macar tu spune-i la iri ca sa se bage si sa puna paladina...ca altfel nu putem
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cei de la InnoGames ii intereseaza , intr-adevar le iau parerea in considerare cu mare seriozitate , dar banii ii primesc de la jucatori .
Si ca sa-ti fac jocul :

1 moderator/admin a votat CONTRA
0 moderatori/admini au votat PRO

Avand in vedere ce ai scris eu inteleg ca sugerezi sa se inchida topicul.

garantezi asta? :eek:
 
Sus