Propunere Paladin

DeletedUser

Mie mi se pare clar ca topicul avea rostul de a multiplica numarul de posturi ale unor jucatori . Daca ma insel , imi cer scuze , si propun ( din nou ) ca topicul sa fie inchis. Daca nu , macar un moderator sa-si dea cu parerea .

vrei sa zici ca daca avem posturi fara numar cum se zice suntem mari si tari ? ..nu domn'le ..uita-te la contul meu ..sunt membru triburile (chiar daca acest cont e activ de cand scrie acolo) de cand a fost deschis ...si am doar 44 sau ceva gen de posts ... asta e diferenta intre playeri cu bun simt ca unii dintre noi si altii care doar fac SPAM , intre playeri care merita respectul nostru si playeri care doar "lucreaza" pentru un rang mai mare sau ce (*) o fi ! inainte de toate , vad ca nu se face diferenta intre playeri si spammeri


noapte buna si nu uitati "fara rachiu viata e pustiu" , prin urmare LIVE your lives
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vrei sa zici ca daca avem posturi fara numar cum se zice sutnem mari si tari ? ..nu domn'le ..uita-te la contul meu ..sunt membru triburile (chair daca acest cont e activ de cand scrie acolo) de cand a fost deschis ...si am doar 44 sau ceva gen de posts ... asta e diferenta intre playeri cu bun simt ca unii dintre noi si altii care doar fac SPAM , intre playeri care merita respectul nostru si playeri care doar "lucreaza" pentru un rang mai mare sau ce (*) o fi ! inainte de taote , vad ca nu se face diferenta itnre playeri si spammeri


noapte buna si nu uitati "fara rachiu viata e pustiu" , prin urmare LIVE your lives

Ce zic eu si ce inteleg altii ... eu nu fac spam , dar mi se pare ca topicurile astea sunt facute " la abureala " ...
 

DeletedUser8140

Ce zic eu si ce inteleg altii ... eu nu fac spam , dar mi se pare ca topicurile astea sunt facute " la abureala " ...

...si tu postezi in toate cu rost si fara rost de cate ori raspunde cineva :))
 

DeletedUser

Acum serios sa revenim la topic . Rog moderatorii sa ne scuze pe toti de spam.

Votul meu ramane : Contra !
 

DeletedUser8140

Acum serios sa revenim la topic . Rog moderatorii sa ne scuze pe toti de spam.

Votul meu ramane : Contra !

Ba dar te mai opresti din postat? e a 10-a oara cred, ai postat contra, ne-ai explicat de ce acum te rog nu mai raspunde in continuare in acest topic, dar se pare ca esti post hunter, multumim de parerea ta, am notat-o nu ne-o mai expune din nou.
 

DeletedUser24729

Eu as fi de acord cu implementarea unei astfel de idei, ca nah, sa nu apara discriminarea, sa avem ceva diversitate.
Si totusi ar fi mai bine sa se mai introduce mai multe elemente vizuale in functie de sezon sau sarbatori, sau io stiu ce.
 

DeletedUser23756

jimmy, vrei sa iti pui paladina si nu are sani? ia tata un playboy =)) o fi criza da nici o revista nu iti cumperi? =))
Glumesc, PRO, este o idee faina, in special pentru purtatoarele de fusta :D
 
Sus