Propunere pentru conducerea triburilor din L18

  • Autor subiect DeletedUser15928
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15928

Cu ocazia sarbatorilor de iarna as vrea sa va propun tuturor triburilor de pe L18 pace din date de 20.12.2010 pana in data de 05.01.2011.

Cred ca pentru fiecare dintre noi ii mai important sa ne petrecem sarbatorile alaturi de familie si prieteni...razboaiele mai pot astepta...oricum nu fuge nicaieri dusmanul:)


Sarbatori Fericite, Ch3llo0!!!!
 

DeletedUser

e frumoasa ideea ta si demna de apreciat, doar ca si in situatia in care conducerile ar accepta pacea, fiecare jucator e liber sa atace sate neutre sau dusmane. Sau vrei ca toti sa fie aliati intre ei in acest interval de timp? :confused:
 

DeletedUser

Sunt si eu de acord cu initiativa lui chelloo ;)
Chiar am discutat aspectul acesta cu conducerea noastra si as fi foarte incantat,daca s-ar realiza aceasta pace cu ocazia sarbatorilor.Nu cred ca are absolut nimeni chef de triburi,cand colindele,bradul de craciun si mirosul de vin fiert si cozonac ne umplu tuturor inimile de bucurie!
 

DeletedUser15928

Prea lunga pauza;)...24.12.2010-03.01.2011

de ce sa fie prea lunga...u ai de cand pana in data de 24 sa stai doar pe triburi:)...nu stiu ce sa zic...dar ar fii oki sa fie pace pentru toata lumea...razboaiele pot astepta...
da...pace pentru toata lumea...ma indoiesc ca o persoana cu capul pe umeri...prefera sa stea pe triburi intre sarbatori...in loc sa stea cu familia...
 

DeletedUser22959

Sa reformulez altcumva...cand ataci un player nu toate satele iti ajung in 9-10-11 ore, altele fac 50-60 de ore de asta zic din data de 24 pace
 

DeletedUser

Eu as zice din 23.12 pana in 04.01.In 24 e deja Ajunul Craciunului.Pe mine n-o sa ma mai gasiti cu siguranta in 24 pe triburi.Asa ca eu consider ca fixarea termenului limita pe 23 e perfecta.Apoi presupun ca pana in data de 4 se intoarce toata lumea de la revelion,si e o data buna pentru revenire ;)
Oricum,eu nu am putere de decizie la noi,asa ca nu pot garanta nimic,desi mi-as dori sa se realizeze pacea asta.
Vorbiti cu borzesti,gigi4conturi sa ia ei legatura cu alci2 si sa stabileasca termenii acestei paci ;)!
 

DeletedUser15928

eu am trm msg la toti din conducerea primelor 20 de triburi...akm o sa vdm ce se va intampla:)...chestia asta am luat-o de pe L5...si acolo la fel...desi au fost si cazuri in care mai erau jucatori care atacau si intre sarbatori...dar mnoh...aceia poate nu aveau viatza personala....
 

DeletedUser15191

stighi.].plecati voi linistiti de craciun ,noi va atacam
 

DeletedUser15928

hehe...si uita prima persoana care nu are o viata reala:)...spor la atac
 

DeletedUser

Ce rau e stighi :)))
Imi doresc pacea asta de Craciun,dar daca tribul meu hotaraste altfel,eu o sa ma supun....
 

DeletedUser

stighi.].plecati voi linistiti de craciun ,noi va atacam

De acord cu stighi...noi deocamdata stam cu familiile sub acelasi acoperis,deci nu este mare distanta dintre camera mea si cea a parintilor.
Mai beau un pahar cu tatamiu,mai vin sa va iau cate un sat si tot asa:))
 

DeletedUser

De acord cu stighi...noi deocamdata stam cu familiile sub acelasi acoperis,deci nu este mare distanta dintre camera mea si cea a parintilor.
Mai beau un pahar cu tatamiu,mai vin sa va iau cate un sat si tot asa:))

Si eu care credeam ca vrei sa iti colorez harta de langa tine in MOV :)
 

DeletedUser15191

hehe...si uita prima persoana care nu are o viata reala:)...spor la atac

gandestete cat timp o sa pierd eu trimitand atacurile si cat timp o sa pierzi tu milogindute dupa sprijin.

ca sa iti faci o idee eu nu pierd mai mult de 30 de minute.
 

DeletedUser15928

gandestete cat timp o sa pierd eu trimitand atacurile si cat timp o sa pierzi tu milogindute dupa sprijin.

ca sa iti faci o idee eu nu pierd mai mult de 30 de minute.

deja prea zeu esti:))...nu am nevoie de sprijin...:)...poti ataca si tu...si oricine linistit...ce pierd intre sarbatori...recuperez dupa ce revin....nu ii stres:)
 

DeletedUser15191

nu sunt genul care sa spuna ceva de doua ori,citeste tot topicul si poate iti dai seama cine sunt.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus