Propunere pentru lumea 31

  • Autor subiect DeletedUser26528
  • Data de început

DeletedUser26528

Se poate ca lumea 31 sa aiba setarile lumii 15 ? (macar in mare parte)
 
Scor reacție
209
Din cate stiam cei de la Inno decid setarile lumilor ce se deschid, nu staff-ul din Romania. Doar pe lumile speed alege Rakanishu setarile. Corectati-ma daca gresesc :D.
 

DeletedUser40739

mefisto. a fost deschisa de curand o lume cu aceleasi setari ca ale lumii 15. :)

Off : mefisto. si Daredevil MephistO imi pare mie sau sunteti unu' si acelasi ? :D
 

DeletedUser

Are cineva idee macar cu aproximatie cand se deschide L31 ?

Legat de setari, cred ca ar merge viteza serverului 1.5 sau 1.6 (pare cam aceeasi), viteza trupelor 1 sau 0.8, fara arcasi, paladin cu arme imbunatatite, sate bonus, fara biserica, cu premium dar fara optiunea de a imbunatati productia de resurse, limita de membrii in trib pana in 150.
 

DeletedUser

Are cineva idee macar cu aproximatie cand se deschide L31 ?

Legat de setari, cred ca ar merge viteza serverului 1.5 sau 1.6 (pare cam aceeasi), viteza trupelor 1 sau 0.8, fara arcasi, paladin cu arme imbunatatite, sate bonus, fara biserica, cu premium dar fara optiunea de a imbunatati productia de resurse, limita de membrii in trib pana in 150.

Sa primim toti cp gratis pe 100 zile daca va fi asa...
 

DeletedUser

Sa primim toti cp gratis pe 100 zile daca va fi asa...


adica ??.....sincer eu nu empatizez deloc cu ideea de a investi bunuri reale (gen BANI) in ceva virtual pentru a avea anumite avantaje in fata celorlalti care poate nu au o situatie materiala ce sa le ofere aceasta posibilitate sau pur si simplu sunt suficient de maturi pentru a realiza ca realitatea bate virtualul.


Daca sa zicem ca sunt de acord la limita cu contul premium in sine, cu toate acele optiuni care le ofera jucatorilor enspe mii de beneficii nu sunt de acord absolut deloc si cred ca e un lucru extrem de legitim...

Acum am sa te rog si pe tine daca doresti sa devii putin mai explicit in ceea ce priveste raspunsul tau.


Numai bine
 

DeletedUser

adica ??.....sincer eu nu empatizez deloc cu ideea de a investi bunuri reale (gen BANI) in ceva virtual pentru a avea anumite avantaje in fata celorlalti care poate nu au o situatie materiala ce sa le ofere aceasta posibilitate sau pur si simplu sunt suficient de maturi pentru a realiza ca realitatea bate virtualul.


Daca sa zicem ca sunt de acord la limita cu contul premium in sine, cu toate acele optiuni care le ofera jucatorilor enspe mii de beneficii nu sunt de acord absolut deloc si cred ca e un lucru extrem de legitim...

Acum am sa te rog si pe tine daca doresti sa devii putin mai explicit in ceea ce priveste raspunsul tau.


Numai bine

Si eu la fel...chestia cu vip prin jocuri de poker sau alte chestiii... e o tampenie...
Am vrut sa zic ca daca INNO va face o lume fara acele facilitati PP atunci sa ne dea cp la toti pe 100 zile... dar sa primim toti cp pe 100 zile e la fel de imposibil ca o lume fara acele facilitati :)
 

DeletedUser

nu veti mai vedea voi lumi fara optiunile care cer pp pentru a beneficia de ele :(
 

DeletedUser

nu veti mai vedea voi lumi fara optiunile care cer pp pentru a beneficia de ele :(

Pacar lumile Clasice folosesc sistemul asta...tocmai am aruncat o privire si e singura lume in care nu exista injumatatiri si alte chestii...inca mai e o speranta :)
 

DeletedUser

Da....imi place cum nemtii se cred asa moralisti, niste stalpi ai corectitudinii si niste "sensei" detinatori ai valorilor morale dar cand colo ei creaza jocuri unde favorizeaza pe cei bogati si le da posibilitatea sa-si foloseasca la maxim potenta financiara...Dupa parerea mea nemtii sunt in top 3 al celor mai ipocrite natii ...evident alaturi de "Dimocrasy" SUA...;)
 

DeletedUser

Daca eram eu patron la INNO va faceam la fiecare cate o lume, gratis :D Sa va cautati singuri pe harta si sa nu va gasiti niciodata. Si aveam numai prieteni miliardari ca Mazare . Acum pe bune, care tampit ar face ceva ca sa fie multumiti saracii in schimbul marelui defavor de a fi el multumit?!!!
 

DeletedUser

Daca eram eu patron la INNO va faceam la fiecare cate o lume, gratis :D Sa va cautati singuri pe harta si sa nu va gasiti niciodata. Si aveam numai prieteni miliardari ca Mazare . Acum pe bune, care tampit ar face ceva ca sa fie multumiti saracii in schimbul marelui defavor de a fi el multumit?!!!

Da....ai inteles "pa sistem" ceea ce am vrut sa zic....

Nu e vorba sa favorizezi "saracii" pentru ca daca stam sa luam la puricat hai sa zicem doar Romania, peste 90% din populatie poate fi considerata "saraca" si automat peste 95% din jucatorii de triburi la fel....ideea nu e sa favorizezi pe cineva ci sa creezi un mediu cat de cat fair-play in care jucatorii sa aiba sanse relativ egale...asta daca tu ca tara cu o influenta decisiva intr-o comunitate gen "Uniunea Europeana" o arzi asa cu clisee gen "drepturi egale"....as fi vrut sa vad egalitatea asta si aici in joc.

Eu insa am scos in evidenta ipocrizia de care dau ei dovada nu de faptul ca evident orice persoana din lumea asta care are un "biznis" e interesat doar de propriul sau buzunar....la fel de bine puteai sa spui ca cerul e albastru si oamenii respira ca sa nu moara....E vorba de imaginea lor in ansamblu....imagine care pentru mine cel putin pare o gluma proasta.



Si uite ce frumos am deviat noi de la subiectul acestui topic "Propunere pentru lumea 31"....:)))
 

DeletedUser

Si uite ce frumos am deviat noi de la subiectul acestui topic "Propunere pentru lumea 31"....:)))

N-ai deviat ma deloc...nu ai cum sa deviezi daca nu exista o adevarata propunere...si oricum propuneti degeaba ca nu se va intampla...francezii ne-au luat petrolul...nemtii ne domina la jocurile online...americanii ne dicteaza pe plan politic..si ungurii...aia ne "ard" femeile la noi in tara :(
 

DeletedUser

N-ai deviat ma deloc...nu ai cum sa deviezi daca nu exista o adevarata propunere...si oricum propuneti degeaba ca nu se va intampla...francezii ne-au luat petrolul...nemtii ne domina la jocurile online...americanii ne dicteaza pe plan politic..si ungurii...aia ne "ard" femeile la noi in tara :(


Nu cred ca nemtii ne domina la jocurile online....adica nu din punctul de vedere al capabilitatii ....ne domina la incasari , asta e clar, insa eu pariez pe orice ca le dam clasa la propriul lor joc oricand pe orice viteza sau server.
 

DeletedUser

Nu ma refeream la joc...ci pe domeniul finanaciar...suntem unii dintre cei mai buni gameri din lume...si parera mea ca raportat la banii pe care ii bagam in jocuri si performantele noastre...suntem cei mai buni...
 
Sus