Propunere "Plata Premium"

  • Autor subiect adrian-kruger
  • Data de început

DeletedUser

As propune sa se introduca Plata prin sms si pt 5 puncte deoarece diferenta este foarte mica astfel cu 2.90+tva=3.45 esti asigurat 1 luna.
incarcand de 2 ori cate 3 puncte ajungi la 5 euro.
who`s with me ? :)
 

DeletedUser

multi sunt cu tine dar gandestete ca asta e si ideea ... multi care joaca pe .ro cel putin nu detin card de credit asa ca trebuie sa cumpere prin sms ,adica un avantaj pt inno :)
 

DeletedUser

pai ar trebuii sa le convina... 5 pct si m am asigurat o luna ..asa iau 3 si o taraganesc asa doar cand am nevoie de premium.
ideea e sa faci omu sa joace cat mai mult, sa fie multumit etc nu sa l arzi doar la bani.
- ca si in supermarket...iei 2 L de lapte la un pret nu foarte mare de cel la 1L.
oricum, daca ne gandim bine "oferta" exista deja numai ca partea cu cantitatea mai mare este la card...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai ar trebuii sa le convina... 5 pct si m am asigurat o luna ..asa iau 3 si o taraganesc asa doar cand am nevoie de premium.
ideea e sa faci omu sa joace cat mai mult, sa fie multumit etc nu sa l arzi doar la bani.
- ca si in supermarket...iei 2 L de lapte la un pret nu foarte mare de cel la 1L.
oricum, daca ne gandim bine "oferta" exista deja numai ca partea cu cantitatea mai mare este la card...

crezi ca lor le pasa? conteaza doar propriul buzunar :)

de altfel uita`te cum merg servarele .. desi .ro e pe locul 4 ca jucatori cateodata iti dau impresia ca nici nu le pasa
 

DeletedUser22307

sant si eu pentru cu toate ca am renuntat la oferta aia de a cumpara cate 3 puncte dau sms cu 10 euro si imi iau o data la 2 luni 20 puncte mult mai avantajos din punctu meu de vedere
 

DeletedUser

?

un admin mi a zis sa propun pe forum...sa vedem daca mai sunt care impart aceiasi dorinta...cam cati ar trebuii sa fie domnilor admini ? sau ne racim gura degeaba...
 

DeletedUser

Te sustin, dar asta este ideea peste 45% din populatie "jucatorilor" de triburi nu detin card de credit, asa platesc 5 euro lunar (3 pct = 14 zile, 14 zile = 2 euro,50) iese banu mai mult.
 

DeletedUser

Deacord sunt si eu,multi vor folosi acest tarif daca va fi posibil
 
Sus