Propunere - Prieteni/Steag

  • Autor subiect DeletedUser39591
  • Data de început

DeletedUser39591

1)In legatura cu Versiunea 8.3 vreau sa propun ceva... din motiv ca cu V 8.3 putem vedea care din prieteni sunt online FARA CP, propun sa se introduca o optiune... la setari sa fie introdusa o intrebare daca dorim ca aceasta optiune sa fie activata sau nu...
Cu Versiunea 8.3... jucatorii au inceput sa trimita cereri de prietenie la colegi ca sa stie cand sunt online (unii fac asa) si ... cand unul dintre colegi iese din trib... automat cererea de prietenie sa nu mai valabila... iar jucatorul iesit din trib sa nu mai fie la prieteni... sa nu poate vedea daca celalant coleg e online sau invers... evident aceasta optiune poate fi activata si dezactivata...
Dar in caz ca avem un prieten care e in acelasi trib ... si acea optiune e valabila ... iar el a iesit ,ii trimitem din nou o cerere de prietenie... sau mai simplu dezactivam optiunea pe o perioada...



2) Propunerea mea legata de Steaguri consta ca sa nu dam 100 pp... ci sa lasam o cautiune trupe sau resurse... daca dorim ... putem lua inapoi trupele sau resursele... sper ca asa ... putem sa facem un echilibru intre cei cu PP(bani) si cei fara...
(ceva care lui chevyx ii place :cool::cool::cool:)


Astept pareri si critici :)
 

DeletedUser

haba , ca tot m-ai pomenit ... sa moara 50 manelisti daca inteleg de vrei
 

DeletedUser

partea a 2 e cam cu dus si intors.Cam cate resurse sau trupe ai lasa cautiune?si daca lasi trupe,cand le poti lua inapoi?ca steagul 'tine' 24 de ore si nu cred ca iti convine sa ramai cu satul gol pentru un amarat de steag
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ceea ce propui tu haba, e cam greu de realizat tehnic ( cred ), si asa un steag poate fi schimbat doar dupa 24 de ore, daca in acele 24 de ore ai nevoie de trupele alea ?

Ca jucator acum...contra.
 

DeletedUser39591

Ceea ce propui tu haba, e cam greu de realizat tehnic ( cred ), si asa un steag poate fi schimbat doar dupa 24 de ore, daca in acele 24 de ore ai nevoie de trupele alea ?

Ca jucator acum...contra.

Daca referitor la chestia cu prieteni... cred si eu ca e greu...

Pai cred ca aceasta face jocul mai interesant...mai captivant (parerea mea)
"Trupe sau steag ? Iata intrebarea mea " (ironie)
Si nu trebuie sa bagi PP ...
 
Sus