Propunere pt lumea 19 *** va urma....

DeletedUser

:)Dc nu se poate fake o lume buna..... sa zikem kam asa...:
-resursele sa poata fi pana la 4800;
-satele car vor fi parasite sa se transforme in sate bonu;
-paladin ku items;
-bonus de noapte;
-taleri cost redus;
se poate face o lume ca asta?krd k multi sar juka.......in kaz k nu se poate optiunea 2 nar fi nik dar in rest ar fi tot o lume buna....ooooo si am uitat fara biserica...ce ziketi ar trebui un poll ku intrebarea asta *** se merita o lume prezentata mai sus?;)
 

DeletedUser

:)Dc nu se poate fake o lume buna..... sa zikem kam asa...:
-resursele sa poata fi pana la 4800;(ce-i asta...ca nu inteleg)
-satele car vor fi parasite sa se transforme in sate bonus

-paladin ku items;
-bonus de noapte;
-taleri cost redus;
se poate face o lume ca asta?krd k multi sar juka.......in kaz k nu se poate optiunea 2 nar fi nik dar in rest ar fi tot o lume buna....ooooo si am uitat fara biserica...ce ziketi ar trebui un poll ku intrebarea asta *** se merita o lume prezentata mai sus?;)

asa deci

1.invata sa scrii in limba romana

2.primele 2 setari mi se par total fara logica,nu s-ar juca nimeni cu asemenea setari ,iti garantez.


Deci nu sunt de acord cu aceasta propunere
 

DeletedUser

@Filozofatu

probabil cand va aparea varianta in limba romana [la ce ai scris]o sa fie si un poll, dar care sa contina si alte chestii nu numai astea,
 

DeletedUser

Deci aku nu mai injur dar eu vreau doar o lume in care resursele sa poata sa fie la nivel 30 sa produca cam 4800 resurse ca pe lumea 8 dde exemplu...si sa fie paladinu cu items....si fara biserica care e un adaos inutil.....lumea 8 era prea buna da nu sa mai facut ca lumea 8 niciuna pana acum..asta vreau eu...mia placut lumea 8 cu adevarat...
 

DeletedUser15145

El vrea viteza 2 / adica resurse 4800 la 30.

..Viteza 2 .. harta smechera...cost taleri redus , paladin + iteme
 

DeletedUser

cred ca pentru inceput ar trebui macar sa iti editezi mesajele si sa le corectezi..sa nu mai scrii cu "k"
on:contra
 

DeletedUser

haideti mah ce greu poate sa fie macar viteza 2 si paladinu cu items.......:d macar acolo sa fie mai buna....
 

DeletedUser

viteza nu o aleg adminii cei de sus aleg si asta depinde si de servere:D
 

DeletedUser2821

"Haoleu " , da ce ai ma cu limba romana :)) ???
Tu nu vezi ca faci niste propozitii de numai "neamurile" tale le inteleg ?
 

DeletedUser

Bune setarile... productie mare de resurse, sate bonus multe, taleri ieftini ca sa inobileze lumea multe bonusuri... ce sa mai, putem sa ii spunem Lumea copiilor, ca tot s-a mai propus ceva de genul. Doar ca as mai adauga o setare: sa nu aiba voie sa joace decat cei ce dau mai intai un scurt test de gramatica a limbii romane:rolleyes:
 

DeletedUser

Bune setarile... productie mare de resurse, sate bonus multe, taleri ieftini ca sa inobileze lumea multe bonusuri... ce sa mai, putem sa ii spunem Lumea copiilor, ca tot s-a mai propus ceva de genul. Doar ca as mai adauga o setare: sa nu aiba voie sa joace decat cei ce dau mai intai un scurt test de gramatica a limbii romane:rolleyes:

nu nu nu...sa dea un test si cei ce pica pot juca acolo in liniste...sa ii lasam pe ei sa cucereasca satele bonus ca sa nu se mai planga ca de ce ii atacam..nu?
 

DeletedUser

la asta nu m-am gandit, ai dreptate :D doar ca si noi asteptam lumea 19... asa ca vin cu o alta propunere: sa se dea drumul la 2 lumi, una gramata si una agramata :D
 

DeletedUser

la asta nu m-am gandit, ai dreptate :D doar ca si noi asteptam lumea 19... asa ca vin cu o alta propunere: sa se dea drumul la 2 lumi, una gramata si una agramata :D

nu e bine
o sa fie foarte aglomerata lumea agramata :eek: si pe urma cine o sa se mai vaite de atacuri ?:(
 

DeletedUser5596

Viteza 1 trupe 1,cost taleri normal....asa nu am mai vedea jucatori cu oda 0 si 5 sate :)),fara arme,fara biserica,limita de membri in trib 5 :))
 

DeletedUser

Cu limita membri 5 ar fi foarte interesant! cred ca ar fi o groaza de triburi:)) la YACUZA diplomatia ar fi foarte mare =)) ! Dar cu limita membri 5, ar trebuii sa fie mai scurta lumea. Primul trib care cucereste un continent de exemplu sa castige =))

dar na... cum nu vedem noi viteza 2 =)) nici limita la membri 5 nu o sa vedem
 

DeletedUser

valeu..cu limita 5 vor exista muulte academii..nu stiu..ar merge incercat dar nu cred ca se va intampla asa ceva
 
Sus