propunere recrutare

DeletedUser

Cum la CP ii optiunea recrutare in masa propun si o optiune "intrerupere in masa" ... se mai intampla sa recrutezi gresit iar la cateva sute de sate intr`o grupa te ia naiba pana opresti totul
 

DeletedUser

pro.....

off topic: ce frumos si ce bine imi pare cand vad forumul plin cu semnaturi facute de mine :))))
 

DeletedUser34265

Eu am dat recrutare din greseala..in loc de aparare am dat atac...dar bine ca era o grupa de 30 de sate si nu am avut mult de munca=))


Pro
 

DeletedUser3192

pro si eu! cum zicea un coleg e cea mai buna propunere pe care am vazuto de mult timp!
 

DeletedUser1630

am propus si eu de mult timp...dar jackass a zis ca ar fi ilegal
 

DeletedUser7708

Toţi pro, dar nimeni nu se gândeşte exact ce ar face acest script.
Să spunem că ai recrutat acum 2 zile pentru 4 zile armată(deci încă ai armată în construcţie, atac pe satele de atac sau viceversa). După 2 zile, astăzi, recrutezi apărare pe satele de atac. Scriptul, aşa cum a fost prezentat, va anula şi atacul şi apărarea din queue. Că daţi voi iară la făcut atacul, e altă treabă, dar se pierd resurse. Mai e loc de îmbunătăţit. Mai gândiţi.
 

DeletedUser

Toţi pro, dar nimeni nu se gândeşte exact ce ar face acest script.
Să spunem că ai recrutat acum 2 zile pentru 4 zile armată(deci încă ai armată în construcţie, atac pe satele de atac sau viceversa). După 2 zile, astăzi, recrutezi apărare pe satele de atac. Scriptul, aşa cum a fost prezentat, va anula şi atacul şi apărarea din queue. Că daţi voi iară la făcut atacul, e altă treabă, dar se pierd resurse. Mai e loc de îmbunătăţit. Mai gândiţi.

la 1000+ sate nu cred ca mai conteaza cateva resurse in plus sau minus :))

si eu nu am zic script,ci optiune pt CP ... de asemenea nu esti obligat sa o si utilizezi dar cum am patit la o grupa de 250 sate am dat recrutare gresita si fermele erau toate goale nu cred ca ai vrea sa te duci pe fiecare sat si sa opresti (cazarma,grajd,atelier)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus