Propunere Rezervari sate

DeletedUser

Buna seara tuturor.
Propun ca un jucator dupa perioada de expirare a rezervarii satului sa nu il poata rezerva timp de 24 de ore.
Ceea ce se intampla foarte des, jucatorii rezerva sate, nu reusesc sa le innobileze, scot rezervarea si rezerva din nou.
Astept feedback.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
In principal, astfel de aspecte tin de conducerea fiecarui trib. Jucatorii respectivi ar trebui sa va impuna reguli de acest gen, sa va verifice si sa intervina.

Totusi, am putea transmite o astfel de propunere sub forma solicitarii de a implementa o optiune la nivelul planificatorului de rezervari care sa permita restrictionarea posibilitatii de a rezerva un sat de catre persoana careia i-a expirat rezervarea anterioara, pentru un anumit numar de ore/zile.
 

DeletedUser

In principal, astfel de aspecte tin de conducerea fiecarui trib. Jucatorii respectivi ar trebui sa va impuna reguli de acest gen, sa va verifice si sa intervina.
este inuman sa stea cineva sa verifice N rezervari. ar fi benefic si un filtru ca sa poti cauta un sat dupa coordonate sa nu mai fii nevoit sa parcurgi N pagini. nu stiu daca solutiile tehnice permit o astfel de optiune dar eu sunt pro.
 

DeletedUser

super, buna propunere...

realizare in modul propus de mythra!
 
Sus