Propunere setari lumea 81!

cefs21

member
Scor reacție
0
eu am jucat triburile acum multi ani si am revenit in joc de vreun an. sincer, as fi curios cum e o lume cu universitate. daca conteaza intr-adevar parerile noastre si eu as vrea o lume cu universitate.

Si daca se poate inca o modificare mi-ar placea, nu stiu daca este posibil, dar mi-ar placea sa se poata trimite sprijin nu numai intre membrii unui trib. Ar fi frumos sa fie posibil trimiterea sprijinului si intre academiile tribului si tribul principal. Daca e nevoie se poate pune si o limita de maxim 2 academii sa zicem in care sa ai optiunea de trimitere sprijin. Astept si alte pareri.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Tocmai ca nu este diversitate pe o lume cu universitate. Stai si bagi resurse in ea, o cresti si gata lumea. Nu exista aceeasi competitie ca pe o lume cu dominanta.
 

ebytzu

member
Scor reacție
0
Tocmai ca nu este diversitate pe o lume cu universitate. Stai si bagi resurse in ea, o cresti si gata lumea. Nu exista aceeasi competitie ca pe o lume cu dominanta.

Tocmai la asta se refera diversitatea, daca lumea 80 si 81 au ca setare fara restrictii in trib si se vrea pe 81 ca setare sprijin doar in trib pentru ca este diferit, atunci si 81 sa fie diferit fata de lumea 78,79,80 unde este dominanta si sa fie cu universitate.
 

Emmy95

member
Scor reacție
0
-1 pentru Universitate, daca vreti farmville si nu razboaie poate sunteti pe jocul gresit.
Cei ce au comentat pro universitate aici, e usor cu un search pe twstats sa-ti dai seama de ce ar prefera farmville :)
 

Deleted User - 743804196

-1 pentru Universitate, daca vreti farmville si nu razboaie poate sunteti pe jocul gresit.
Cei ce au comentat pro universitate aici, e usor cu un search pe twstats sa-ti dai seama de ce ar prefera farmville :)
Atunci lasate de joc, daca pe lumea 75 a fost farmville, acolo unde squad a pierdut in fata romei, atunci nu stii cu ce se mananca acest joc.
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
fantoma, nefantoma, realitatea este mult mai dureroasa;)
Am pierdut si am stiut sa continuam in aceeasi formula, acum mult mai imbunatatita :).
Daca aveti cerinte alternative, astia care faceti conturi noi de extern, faceti un topic nou cu cerintele respective.
Aici am apreciat raspunsurile de genul +1 dar si -1, cu argumentarea pentru CERINTELE propuse, nu altele.

Un nou topic ar atrage probabil atentia moderatorilor/adminilor si astfel se poate alege varianta mai buna.
Succes!
 

Deleted User - 743804196

Am pierdut si am stiut sa continuam in aceeasi formula, acum mult mai imbunatatita :).
Daca aveti cerinte alternative, astia care faceti conturi noi de extern, faceti un topic nou cu cerintele respective.
Aici am apreciat raspunsurile de genul +1 dar si -1, cu argumentarea pentru CERINTELE propuse, nu altele.
Nimeni nu contesta pe nimeni, nu asta era ideea, doar faptul ca fiecare are dreptul la o opinie publica.
 

ebytzu

member
Scor reacție
0
Desigur, opinie publica.
Insa persoana care va spune sa comentati aici ar putea foarte usor sa si creeze topicul cu cerintele respective.
Stie ea:)

da tu crezi ca sta cineva sa ne puna pe noi sa facem asta. voi cereti 1 setare ce va convine voua, noi cerem asa cum am spus mai sus Diversitate fata de alte lumii. Cum pe L78, L79 si L80 nu a fost vorba de Universitate dc sa nu fie pe L81? nu si tu ai spus ca vrei diversitate? zic si eu :))
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
da tu crezi ca sta cineva sa ne puna pe noi sa facem asta. voi cereti 1 setare ce va convine voua, noi cerem asa cum am spus mai sus Diversitate fata de alte lumii. Cum pe L78, L79 si L80 nu a fost vorba de Universitate dc sa nu fie pe L81? nu si tu ai spus ca vrei diversitate? zic si eu :))
Pai daca nu sunteti capabili sa ganditi ca un colectiv o setare spre propunere... Setarea de aici e rezultatul a zeci de pareri.
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
irelevant, arogant, dovada de o inteligenta artificiala de necontestat.
Foarte arogant, inteligenta artificiala iti permiti sa vorbesti despre mine atunci cand ne stim in realitate. Pana atunci, irelevant e ce spui tu.
Acuzatii si injurii la adresa mea am mai auzit de-a lungul timpului, inteligentule :).
Aici e vorba de un joc, o propunere despre setarea unei lumi viitoare.
Cei care treceti peste acest prag, nu meritati sa aveti cont pe extern.
 

Deleted User - 743804196

Foarte arogant, inteligenta artificiala iti permiti sa vorbesti despre mine atunci cand ne stim in realitate. Pana atunci, irelevant e ce spui tu.
Acuzatii si injurii la adresa mea am mai auzit de-a lungul timpului, inteligentule :).
Aici e vorba de un joc, o propunere despre setarea unei lumi viitoare.
Cei care treceti peste acest prag, nu meritati sa aveti cont pe extern.
NU sunt injurii atat timp cat fraza ta Pai daca nu sunteti capabili sa ganditi ... nu este nici ea la adresa nimanui....stai chill ca nu moare nimeni.
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
NU sunt injurii atat timp cat fraza ta Pai daca nu sunteti capabili sa ganditi ... nu este nici ea la adresa nimanui....stai chill ca nu moare nimeni.
Daca tai din fraza ceea ce ti convine, iese ce vrei tu.
Am spus ca nu sunteti in stare sa ganditi ca un colectiv, ca o unitate. Sa puneti cap la cap idei si sa transpuneti intr-o propunere a grupului vostru.
Discutia asta nu mai are sens.
 

cefs21

member
Scor reacție
0
o sa fiu un pic offtopic , dar asta e treaba. Tribul Squad tradeaza orice aliat daca are un castig din asta, cat de mic o fi el ! Este un trib cu o conducere de oameni fara onoare ! Eu nu pot sa inteleg cum un om sau un grup de oameni poate trada pe altii pentru un castig propriu chiar daca si-a dat cuvantul si a facut o intelegere care un om cu onoare nu o poate incalca. De asta merg asa prost lucrurile si in lumea reala in acest moment, cred ca a inceput sa lipseasca onoarea la multi oameni , banuiesc ca multi nci nu mai stiu sensul acestui cuvant, noroc de google ca afla ce inseamna si se mira tare de asa o "minune"!

P.S. ma refer in primul rand la cum au procedat cu aliatii pe lumea 78
 

=Mihnea=

member
Scor reacție
1
o sa fiu un pic offtopic , dar asta e treaba. Tribul Squad tradeaza orice aliat daca are un castig din asta, cat de mic o fi el ! Este un trib cu o conducere de oameni fara onoare ! Eu nu pot sa inteleg cum un om sau un grup de oameni poate trada pe altii pentru un castig propriu chiar daca si-a dat cuvantul si a facut o intelegere care un om cu onoare nu o poate incalca. De asta merg asa prost lucrurile si in lumea reala in acest moment, cred ca a inceput sa lipseasca onoarea la multi oameni , banuiesc ca multi nci nu mai stiu sensul acestui cuvant, noroc de google ca afla ce inseamna si se mira tare de asa o "minune"!

P.S. ma refer in primul rand la cum au procedat cu aliatii pe lumea 78
Salut! Parerea ta nu intereseaza pe nimeni.
Exprima-ti parerea despre setari sau cara-te.
 
Sus