Propunere setari lumea 86

CharLye

member
Scor reacție
0
Nr membrilor in trib 70 și cred ca Bonus de noapte dinamic e mult mai interesant… in rest par Ok lucrurile
 

Endless77

member
Scor reacție
0
30-35 numărul membrilor în trib, e harta mica

Am specificat maxim 60, gen orice e mai jos de atat pentru mine e ok.

Nr membrilor in trib 70 și cred ca Bonus de noapte dinamic e mult mai interesant… in rest par Ok lucrurile

Cred ca s-a vazut la ultimul pool creeat pt lumea 85 ca bonusul dinamic a fost mult sub ca voturi fata de cel clasic, nu mi se pare potrivit
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Am specificat maxim 60, gen orice e mai jos de atat pentru mine e ok.



Cred ca s-a vazut la ultimul pool creeat pt lumea 85 ca bonusul dinamic a fost mult sub ca voturi fata de cel clasic, nu mi se pare potrivit

tocmai ca ideea era sa fie diversitate între lumi. Setările propuse de tne sunt exact ca lumea 80 . D aia am propus măcar Bonus dinamic. Oricum e alegerea adminilor
 

Endless77

member
Scor reacție
0
tocmai ca ideea era sa fie diversitate între lumi. Setările propuse de tne sunt exact ca lumea 80 . D aia am propus măcar Bonus dinamic. Oricum e alegerea adminilor

Cum e cu ochelari de cal? Lumea 80?
  • - viteza serverului: 1.6
  • - viteza trupelor: 0.625
  • - fără restricții în trib
  • - Turn - NU
Ti se pare ce am propus la fel cu cele de pe lumea 80? Puteai sa ceri universitate daca tot esti adeptul diversitatii :)
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Cum e cu ochelari de cal? Lumea 80?
  • - viteza serverului: 1.6
  • - viteza trupelor: 0.625
  • - fără restricții în trib
  • - Turn - NU
Ti se pare ce am propus la fel cu cele de pe lumea 80? Puteai sa ceri universitate daca tot esti adeptul diversitatii :)

universitatea nu arată tribul care e mai bun…
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
universitatea nu arată tribul care e mai bun…
Arata tribul care e mai organizat si activ.

Daca tot e de propus, poate @Rakanishu ne onoreaza cu o lume ca la brazilieni (clasica, unde sunt 35-40 barbare/player) cu viteza 1,25 sa nu se mai planga jucatorii ca nu apuca sa ia 2 sate, si acolo sa vezi consum de pp-uri:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Arata tribul care e mai organizat si activ.

Daca tot e de propus, poate @Rakanishu ne onoreaza cu o lume ca la brazilieni (clasica, unde sunt 35-40 barbare/player) cu viteza 1,25 sa nu se mai planga jucatorii ca nu apuca sa ia 2 sate, si acolo sa vezi consum de pp-uri:))

Aia e o clasica la br ( speciala la noi ), pe lumile normale nu o sa ne aprobe asa ceva in veci.
 
Sus