Propunere setari Speciala 22

Scor reacție
98
Am putea restrictiona barbarele ( la inobilat ) o perioada, sa zicem 3 saptamani, 1 luna chiar.
Dar asa eu personal cred ca s-ar strica jocul, ar sari toti pe barbare...bine, as putea sa le las la 21p ( sa nu creasca )...hmm, ar fi o idee.

Cred ca cel mai bine ar fi sa nu fie restrictie pe ele si sa ramana 26p, pentru ca oricum implica ceva pierdere de timp sa cresti de la 26p.. asa vor lua mai multi sate la inceput si poate va fi mai echilibrat pe harta
 

PRADA

member
Scor reacție
6
eu zic sa le lasam blocate macar o luna, cum a zis raka. cu siguranta vor fi destui inacitivi si suporti la start, incat sa te poti dezvolta fara sa iei barbare.
 
Scor reacție
98
eu zic sa le lasam blocate macar o luna, cum a zis raka. cu siguranta vor fi destui inacitivi si suporti la start, incat sa te poti dezvolta fara sa iei barbare.
Nu e vorba de mine :)), daca nu intra mai mult de o echipa "buna", e gata speciala din start, setarile sa fie favorabile pentru toti.. si pentru jucatori mai buni si cei mai putini buni

Intr-o luna cred ca se decide castigatorul specialei.. ce rost mai are regula ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Toti aveti dreptate in felul vostru, vom face altfel...satele de barbari nu vor creste dar vor putea fi innobilate.
Poate facem o surpriza spre final...ma mai gandesc :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
daca nici macar 2 saptamani nu-s blocate barbarele si raman la liber de la inceput, putem duce viteza 4? :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tribul nu poate fi parasit ( primele 30 zile )

bunā asta :))

giphy.gif
 
Scor reacție
0
La parasirea tribului se vor retrage automat toate trupele trimise si primite ca suport

Asta inseamna si ca sprijinul se poate trimite doar in trib? E scris undeva si nu am vazut eu ?


Tribul nu poate fi parasit ( primele 30 zile )

Se poate dizolva tribul in primele 30 de zile ? Sau unde intri esti batut in cuie si uitat de lume pentru 30 de zile :)) ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
La parasirea tribului se vor retrage automat toate trupele trimise si primite ca suport

Asta inseamna si ca sprijinul se poate trimite doar in trib? E scris undeva si nu am vazut eu ?


Tribul nu poate fi parasit ( primele 30 zile )

Se poate dizolva tribul in primele 30 de zile ? Sau unde intri esti batut in cuie si uitat de lume pentru 30 de zile :)) ?


1. Setarea cu "retragerea automata....." vine la pachet si cu sprijinul doar in trib.
2. 30 de zile nu se poate parasi/dizolva.
 
Sus