Propunere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bune pentru tine , pentru mine sunt cele mai tampenii propuse de cineva

cum am zis , nu am pretentia ca ma ridic la nivelul de cunostinte in istorie fata de un copil care inca este pe bancile scolii o data ce eu am terminat acum vreo 15 ani

daca nu uit si imi gasesc o mica fereastra maine iti fac o lista cu propuneri ale jucatorilor care au fost aplicate in joc de INNO deoarece au fost considerate utile atat de ei cat si de noi pentru a te ajuta sa viitor in gasirea unui punct de reper in cazul in care vei mai avea propuneri de facut . esti cred singurul ( sper sa fii singurul ) jucator de triburile pe care il intereseaza designul sau modalitatea de schimbare a interfetei grafice in loc sa il intereseze strategiile pe care le poate folosi in joc , eventuale tutoriale / trucuri samd si cred ca nici eu nu sunt singurul jucator care n-a mai vazut cum arata cladirile in sat de destul de mult timp ci il intereseaza ce cladire i se construieste , daca in satul respectiv se recruteaza trupe sau nu si ce trupe disponibile are in atac sau aparare in acel sat . ca in loc de curtea nobila grafica imi arata un harem sau in loc de biserica imi arata un templu chiar nu ma intereseaza . grafica cladirilor nu-mi foloseste deloc in joc .

vino cu o propunere care sa aduca un + jocului si voi fi primul care te sustine dar cand vii cu copilarii din astea sa imi fie cu iertare dar nu vad utilitatea lor

cele mai multe sate ale tale au fost in numar de 1 ( unu ) , ce stii tu despre joc si despre ce ne-ar fi noua tuturor util ? nimic .

Na uite ce sa zic daca esti tu mai destept lumineazama si pe mine hai ca sunt prost eu un pusti de 13 ani prost asta zici tu nu. Te cobori la mintea mea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

La propunerea cu civilizatile ar trebui ca fiecare civilizatie:
-sa aibe o unitate unica(exemplu:vikingi au Imperial Axeman)
-si niste bonusuri(exemplu:bizantini au unitatile cu 15% apararea impotriva arcasilor)


Iti explic ce am zis eu acolo sa fie clar pentru toti:
-sa aibe o unitate unica(exemplu:vikingi au Imperial Axeman)
adica unitatea unica mareste morala trupelor cu 10% si chiar daca pierzi lupta unele unitati de lupta reusesc sa scape, vezi la asta ma-m referit
-si niste bonusuri(exemplu:bizantini au unitatile cu 15% apararea impotriva arcasilor)
adica fiecare civilizatie are un bonus cu care jucatorului i va fi mai usor sa se extinda
exemplu:chinezi au arcasi cu 30% mai multa putere de atac, atuci recrutezi mai multi arcas

Celelalte 2 cu monumentele si religia nu trebuiesc puse!

Ma ai inteles s-au trebuie sa repet!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16039

Eu am inteles ca trebuie sa dau report post, si sa se inchida tema.
Ai mancat oua clocite de Paste?!
 

DeletedUser39540

Na uite ce sa zic daca esti tu mai destept lumineazama si pe mine hai ca sunt prost eu un pusti de 13 ani prost asta zici tu nu. Te cobori la mintea mea.


joaca jocuri potrivit varstei . la 13 ani pui mana pe pc si intri pe triburile cand iti da voie mami . sau altfel spus inca nu stii cu ce se mananca jocul asta si daca este sau nu complex dar vrei schimbari . super .
 

DeletedUser

joaca jocuri potrivit varstei . la 13 ani pui mana pe pc si intri pe triburile cand iti da voie mami . sau altfel spus inca nu stii cu ce se mananca jocul asta si daca este sau nu complex dar vrei schimbari . super .

Am jucat jocuri pentru copii de 15 ani si na-m inebunit.
Si vezi ca triburile este valabil pentru copii de 13 ani.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Chevyx stiu ca esti pe lumea 23 si eu la fel.
Daca iti dau 1000 unitati de fier, argila si lemn vei fi de partea mea.
 

DeletedUser

Chevyx stiu ca esti pe lumea 23 si eu la fel.
Daca iti dau 1000 unitati de fier, argila si lemn vei fi de partea mea.

copile pe lumea 23 am depasit 60 zile de siter ( sunt pe siter din 28.02 ) , ma gasesti pe lumea 19 daca esti curios

si care e morala?

ca nu stie nici el ce vrea . vrea ceva dar de ce habar nu are :(

la chinezi de ce nu dai bonus in orez?

doar fiert in laptic si cu putina scortisoara
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser431

oare ? eu cred ca Imperiul Roman exista in evul mediu . evul mediu dateaza aproximativ din anul 500 d.H pana in anul 1500 d.H . Ori daca Imperiul Roman s-a destramat in evul mediu tot in evul mediu exista si Dacia ( nu ca masina ci ca provincie romana ) . ori daca existau si Dacia si Imperiul Roman revin cu intrebarea : de ce va doriti sa aveti interfata asitica sau reprezentativa unuia din popoarele de mai sus in loc sa va doriti sa fie reprezentativa unui popor care ne-a marcat istoria ca natie ? pentru ca daca cu istoria recenta a Romaniei nu avem cu ce ne mandri cu istoria antica/ medievala sau cum vreti sa o mai numim avem de ce ne mandri .

poate ma insel . nu am carti de istorie in casa si toate nu sunt decat amintiri ramase de acum 15 ani de cand am terminat scoala

ca sa lasam istoria deoparte , v-ati gandit ce modificari aduse serverelor ar insemna aceasta propunere si ce costuri suplimentare pentru realizarea lor ar aduce pentru INNO ? sunt intradevar propuneri ale jucatorilor care se regasesc in joc dar sunt propuneri pe care adminii si ceilalti jucatori le-au gasit ca fiind utile jocului pe cand pro aceasta propunere nu a fost decat initiatorul ei .


tinere in evul mediu se numeau cetati , notiunea de oras a aparut mult mai tarziu

Eram ironic cu privire la lista lui A3332.
 

DeletedUser39696

oare ? eu cred ca Imperiul Roman exista in evul mediu . evul mediu dateaza aproximativ din anul 500 d.H pana in anul 1500 d.H . Ori daca Imperiul Roman s-a destramat in evul mediu tot in evul mediu exista si Dacia ( nu ca masina ci ca provincie romana ) . ori daca existau si Dacia si Imperiul Roman revin cu intrebarea : de ce va doriti sa aveti interfata asitica sau reprezentativa unuia din popoarele de mai sus in loc sa va doriti sa fie reprezentativa unui popor care ne-a marcat istoria ca natie ? pentru ca daca cu istoria recenta a Romaniei nu avem cu ce ne mandri cu istoria antica/ medievala sau cum vreti sa o mai numim avem de ce ne mandri .

poate ma insel . nu am carti de istorie in casa si toate nu sunt decat amintiri ramase de acum 15 ani de cand am terminat scoala

ca sa lasam istoria deoparte , v-ati gandit ce modificari aduse serverelor ar insemna aceasta propunere si ce costuri suplimentare pentru realizarea lor ar aduce pentru INNO ? sunt intradevar propuneri ale jucatorilor care se regasesc in joc dar sunt propuneri pe care adminii si ceilalti jucatori le-au gasit ca fiind utile jocului pe cand pro aceasta propunere nu a fost decat initiatorul ei .


tinere in evul mediu se numeau cetati , notiunea de oras a aparut mult mai tarziu


scuze ca intervin :) dar evul mediu in europa a inceput la moartea / asasinarea lui Caesar 15 martie 44 î.Hr. deci practic a existat ....

oricum .. chiar si asa ideea nu este buna .. cum zicea si Chevyx nu e buna .. fa-ti un joc propriu si pune-l pe net daca vrei setarile astea ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vesti proaste pentru tine chevyx:
-am pus un jucator de pe continentul tau pe Blu3Ang3l sa te atace.
-eu o sa te spionez.

Poate ca am 13 ani dar am gandit de 30.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39696

Vesti proaste pentru tine chevyx:
-am pus un jucator de pe continentul tau pe Blu3Ang3l sa te atace.
-eu o sa te spionez.

Poate ca am 13 ani dar am gandit de 30.

defapt demonstreaza ca nu o ai nici de 13 ... atinci cand cineva te ''face'' din cuvinte si tu nu reusesti sa ii intorci cuvintele si incerci sa ii faci ceva ''fizic '' cu inseamna o gandire matura ci una imatura ... deoarece poate ai 13 dar ai o minte de 10 ...
 

DeletedUser

Am facut asta pentru ca chevyx ma cotrazis si a mai ras si de mine.
Eu vreau sai inchid gura.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am inteles aceasta propunere, observ ca deja ati dat-o in alte alea.
Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus