Propunere.

  • Autor subiect DeletedUser42321
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42321

Pentru noi cei care nu avem asa multi bani sa ne cumparam C.P. (copii) si ne cearta parintii ca stam mult timp la calculator pe triburile eu propun sa puna adminii cele 2 sagetele sa putem schimba satele mai usor,+ cu siguranta cei ce au acum cont premium vor cumpara in continuare deoarece sunt multe alte beneficii pe langa cele 2 sageti. :p :)
 

DeletedUser21711

pro

pe grepolis, aceasta facilitate era de la inceputul jocului...

Si, ar fii bine sa fie si fixe sagetelele alea. pentru ca, atunci cand vrei sa treci in graba peste sate, si denumirile sunt diferite, sagetelele se tot misca in functie de lungimea numelui, un lucru extrem de enervant.
 

DeletedUser41839

pro ... NU ar strica de loc ... Dar ? Chiar asa a ajuns lenea
 

DeletedUser29419

pro, moderatorul dinaintea mea intre doua guri de radiatii poate face demersurile necesare
 

DeletedUser21711

pro, moderatorul dinaintea mea intre doua guri de radiatii poate face demersurile necesare

off: adminul dinaintea ta, a zis ca sustine ideea.... nu ca o trimite mai departe...:)


fii serios, la INNO trebuie trimisa propunerea in limba germana. Ce admin din RO crezi ca stie germana...
sa fim seriosi...
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Inseamna ca esti prost informat :D

Intreaba pe Community Managerul nostru Carmi (Carmen Schwarz - poate iti sugereaza ceva numele asta "nemtesc" ) :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Vă rog mențineți discuțiile la subiect !

Și ca fapt divers eu cunosc limba germană printre altele.
 

DeletedUser29419

sunt destui care stiu una sau doua limbi straine. nu asta e problema. le traduc eu in nemteste, engleza sau franceza daca le trebuie dar te asigur ca nu asta e problema.
ar fi bine sa stim ce pasi ar fi necesari ca petitia asta sa aiba aplicabilitate. "o mita de vreo 5000 de puncte premium la bunul mers al jocului?" am pus in ghilimele deci nu ma acuzati ........... de plagiat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus