Propunere

  • Autor subiect DeletedUser17995
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17995

Eu as avea o idee....... sa se faca o armata a tribului din care faci parte.......si fiecare jucator trebuie sa trimita cel putin 100 de soldati pt armata tribului......dupa care daca vrem sa "cucerim" un trib trimitem armata noastra contra armatei celuilalt trib........daca noi castigam membri de transfera automat la noi in trib
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu as avea o idee....... sa se faca o armata a tribului din care faci parte.......si fiecare jucator trebuie sa trimita cel putin 100 de soldati pt armata tribului......dupa care daca vrem sa "cucerim" un trib trimitem armata noastra contra armatei celuilalt trib........daca noi castigam membri de transfera automat la noi in trib

Daca satele se transforma la voi in trib , cin le ia ?Devin sate parasite ale tribului sau cum ?

Asa nu ar fi cinstit pt ca ar favoriza mamutii , ca nu e normal ca un trib de 200 oameni sa atace unul bun , dar care are doar 70 de membri .!
 

DeletedUser

mai bine s-ar propune ca triburile mamut sa nu poata ataca membrii ai unui trib daca acel trib are jumatate din numarul de membrii ai mamutului ...
 

DeletedUser

nu e bine asa , as putea sa fac un trib in care sa fiu doar eu , si nimeni nu ma mai ataca :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus