Propuneri.... concursuri

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

pirates406

member
Scor reacție
0
A... si o propunere... mie personal imi plac cel mai mult concursurile de creatie literara; nu din cauza ca scriu eu, ci ca citesc ceva frumos facut de niste dependenti de triburi. Eu mi-as fori sa se mai organizeze un concurs de genul asta.


te sustin :rolleyes:


si totusi, propun sa se deschida un alt concurs pana se termina cel cu pachetele... e o luna de asteptat si pun pariu ca nu sunt multi inscrisi...
 
Ultima editare:

DeletedUser17698

Salut la toata lumea

Nu stiu daca e sectiunea potrivita...dar am o idee legata de joc...pe o alta lume
Sa Ai posibilitaea sa imprumuti taleri pe un anumit termen...si de aici variante, cred ca ar fi ceva nou.
 

DeletedUser39696

Nu stiu daca e sectiunea potrivita...dar am o idee legata de joc...pe o alta lume
Sa Ai posibilitaea sa imprumuti taleri pe un anumit termen...si de aici variante, cred ca ar fi ceva nou.

scimburi de taleri ? o idee inclusa in timpul cand erau taberele militare ....
 

DeletedUser39696

nu nu .. el spune sa se activeze cum era ce taberele militare .. de schimb de taleri .. nu concurs .. oricum .. a gresit locul ...
 

DeletedUser

alt concurs ? de tricouri ude ? vreau sa fiu in juriu , vreau vreau vreau :p
 

DeletedUser23722

tricouri ude..la barbati sau fara tricouri:D si eu vreau sa fac parte din juriu:D
 

DeletedUser

ete la barbati . ce sa vezi la ei , parul de pe piept ? la donsoare ca acolo ai ce vede ;)
 

DeletedUser23722

la don'soare,nu ma intereseaza deloc:D sa se faca un concurs de mister:D:D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Propun sa facem un concurs de ghicit numarul de jucatori la o data anume. Cine este cel mai aproape sa castige o cina cu Carmi sau Rakanishu/functie de sex.
 

DeletedUser23722

Propun sa facem un concurs de ghicit numarul de jucatori la o data anume. Cine este cel mai aproape sa castige o cina cu Carmi sau Rakanishu/functie de sex.

jucatorii de pe o anumita lume,sau jucatorii stransi pe extern intr-o zi?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Astazi :

Triburile

Triburile este un joc online, care se petrece în evul mediu. Fiecare jucător este stăpânul unui mic sat, pe care îl aduce la faimă şi putere.
Înscrie-te acum gratis! Imagini din jocul pe browser:

Joc browser Triburile: Harta lumii
Joc browser Triburile: Piaţa centrală
Joc browser Triburile: Paladin


Participă deja 61724 jucători!

La 31.12.2011 (sa presupunem) - 50.172 :D

Cine este cel mai aproape sa castige o cina cu Carmi sau Rakanishu

premiu mai bun ca asta nu exista
 

DeletedUser

si daca nu vreau cina si vreau altceva ? eu nu merg la intalniri pe nevazute ;)
da . il facem colet si-l expediem :)
 

DeletedUser23722

ne ne ne... buna ideea,dar ne gandim la alte premii:)

plus ca eu vreau concurs cu mister:D
 
Sus