Propuneri.... concursuri

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

nuu , cina cu raka sau carmi si mic dejun cu 1 dintre noi vrea adex sa zica
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Mi-e foame. Vreau si un concurs culinar daca tot se ia in calcul ce scriem aici. Si unul gen cel mai tare interviu de pe aici (mai noi sau mai vechi) cu replici si citate, dezbateri etc. ... as avea si o propunere : - pamflet.
 

DeletedUser39696

mah o intrebare cu ce program ai pus subtitrarea ?:) sa apara in video ? :eek: :eek: :rolleyes: :rolleyes:
 

DeletedUser38438

foarte buna traducere a interviului cu ,,doama in alb'' dar trebuia si partea a doua au mai bine zis continuarea,sau poate d-na carmi,parca?! nu a vrut sa mai dea intreviuri!........ no coment.
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
multam de titlu :D
propun un concurs asemanator celui de haloween, cu tema "sarbatorile de iarna" iar compozitiile sa fie in rime. eventual cu referire la triburile. compozitiile sa fie text simplu, pentru a evita problemele cu copyrightul. presupun ca ar trebui sa fie prezenta si o limita minima de lungime a textului... si asa mai departe.
 

DeletedUser

sunt de acord cu propunerea sfantului. Ar fi foarte interesant si poate nu mai castiga un analfabet de data asta (fara suparare) :D
 

DeletedUser

multam de titlu :D
propun un concurs asemanator celui de haloween, cu tema "sarbatorile de iarna" iar compozitiile sa fie in rime. eventual cu referire la triburile. compozitiile sa fie text simplu, pentru a evita problemele cu copyrightul. presupun ca ar trebui sa fie prezenta si o limita minima de lungime a textului... si asa mai departe.


ceva de genul :

tribul sus rasare
pe o harta mare
tribul straluceste
din barbari el creste

???????
poate se accepta concursul si ma plagiaza vreunul ca fac urat
 

DeletedUser

nu cred ca ar trebui sa aiba o tema tribala neaparat :)) oricum, foarte bine chev, ti-a iesit superb :D
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
:)) chevyx, poate ai scris rimele alea in gluma, daca te-ai lungi in versuri si strofe ar iesi ceva criminal :)) chiar mi-ai dat o idee buna, sa ma inspir din colinde :p
 

DeletedUser

ai grija din 'cine' te inspiri :))
ar fi o idee :p

raka , de mos niculae ce cadouri ne dai ?
 

DeletedUser

nu ma inspir de la tine stai linistit :) totusi cred ca o sa ma bag la concursul asta daca se face, primul meu concurs :D
 

DeletedUser

la concurs de poezie eu ma bag (daca am timp sa scriu una) indiferent (aproape) de tema. :D
 
Sus