Propuneri imbunatatire joc !

Discuție în 'Forum principal' creată de rakanishu, 23. Dec 2016.

Distribuie această pagină

1. Ovidius Maximus

Ovidius Maximus member

Buna dimineata.
    Nu stiu daca este ceva ce se poate imbunatati, insa mie mi se pare ca antrenamentul paladinului nu este scalat corect.
    Daca costurile si timpul scaleaza proportional, experienta mi se pare ca este deficitara.
    Castigi 10.000 XP in 4 ore la costuri de 3x600 resurse, insa castigi doar 27.000 XP in 48 de ore la costuri aproape 13 ori mai mari la 8.000 resurse Capture2.PNG din fiecare.

2. alex02dsa

alex02dsa Moderator Forum Team

Pai cred ca asta e ideea, ca sa intri mai des pe joc :D

3. clepo

clepo member

Buna rakanishu. Cred ca triburile "a fost" ( poate inca este) un joc popular deoarece era ... simplu ( de invatat ) ... acum 7 ani in urma ... Se cheltuiau putini bani , doar pentru cont premium cand aveai multe sate si conta foarte mult liderul din trib , diplomatia si ... oameni din trib. Desigur au fost si vor fi mereu acele intrigi ... erau sarea si piperul.
    Am intrat de curiozitate acum ... e atat de ... complicat ... banii chiar iti dau un avantaj (cred - e posibil sa ma insel).
    Oricum imi face placere ca inca este acest joc activ .

-- Salutari pentru jucatorii cu care am jucat in trecut , bafta noilor jucatori --

Ultima editare: 16. Ian 2019
  4. Rares69

Rares69 member

daca te uiti putin pe hartile lumilor noi (dupa lumea 25-30) se vede cat de mult au stricat jocul aceste facilitati premium
    orice se poate cu cp,nu trebuie sa fii bun,nu trebuie sa pierzi ore in sir pe joc,bagi cp bagi 2-3 injumatatiri si cand a plecat protectia de incepator ai si nobili.

bagi bani (sau strangi pp-uri cu depozitul) si poti fi cel mai bun,daca pe L25 de exemplu se umpleau usor 15K-uri acum daca trece de 4K-uri e mult....cam asa a evoluat jocul din pacate.