Propuneri Interviu.

  • Autor subiect DeletedUser4920
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Propun tekyr.... ca pentru un fost coleg :). Interviu de la egal la egal.
 

DeletedUser4920

Voi lasa topic-ul deschis pentru propuneri pana saptamana viitoare , doresc sa fac un interviu cat mai curand asa ca va rog sa veniti cu propuneri .
 

DeletedUser8835

propuneri de tot rahatul...daca esti interesat de ce are de spus un membru al tribului tau, intreaba-l, ca sigur iti raspunde...

o propunere obiectiva: Master-LUKas; cel mai agresiv jucator de pana acum, dar care se lasa de joc. Ar fi mai interesant decat niste innobilatori intern cu urmele buzelor propriilor colegi de trib pe...fes (eee!!!)
 

DeletedUser

doresc un interviu cu ingenios .
sunt curios de unde are bani ca sa ridice zidurile la tot tribul lui .
Ia razboiul prea in serios . Cred ca nu cumpara paine zilnic de 5 lei pentru ca trebuie sa cumpere premium ca sa dea injumatatiri la constructii .
 

DeletedUser

;)of,acum ai prilejul sa vezi ca ingenios e o persoana credincioasa intre noi fie vorba sti cate postruri trebuie tinute in calendaru ortodox?!atunci vei vedea de ce nu cumpara ingenios nici paine:)
 

DeletedUser28540

sefu se lauda de cateva luni ca face un interviu da nu am vazut culoarea la el pana acum.ne minte de ceva vreme ,hai sa luam masuri :D
 

DeletedUser4920

Am vazut propunerile voastre acum sa vad daca cel ce il am in vedere va vrea sa faca un interviu.
 

DeletedUser20120

Il porpun pe visina noua pentru un interviu...sau pe Afurisitul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus