Propuneri interviuri

DeletedUser489

Trebuie sa ii intelegi, cand au ajuns la numaratul si masuratul de oo, s-a rupt filmul... chiar si unii politicieni au capotat cand s-a ajuns la asta.
Noi femeile avem alta perceptie, dar pentru barbati, oricat de suavi, fini si subtili ar fi, chestia asta este esentiala.

De-asta un forum moderat de o femeie este uneori mai bun - pentru ca poate reteza din scurt "artimetica" masculina bazata pe notiunile "mai mare" si "mai mic".

Stiu, e oftopic total dar nu m-am putut abtine.
 

DeletedUser

Nu contest calitatile lui de jucator, insa e ca si cum dupa un meci "Steaua - Dinamo" din 2010 te duci si ii iei interviu lui Daniel Oprita de la Petrolul Ploiesti, ca a jucat candva si el la astea doua...

cam dura comparatia bre :( nu mi-a placut niciodata de Oprita si chiar daca sunt dinamovist as fi preferat o comparatie in care foloseai un jucator de divizia 2a dar muncitor :))
poate tu nu-ti aduci aminte de mine (cu toate ca am avut cel putin un schimb de cuvinte pe joc din cate imi aduc aminte) dar sunt alti jucatori care inca mai exist pe L4 si le-am lasat pareri bune si mai putin bune despre mine :p
asfghjkjhgf

ii salut prin aceasta cale pe fostii colegi din Nova si =GTC=, mult succes pe harta :)
propun pe soimul maltez pentru un interviu ;)
 

DeletedUser8266

cam dura comparatia bre :( nu mi-a placut niciodata de Oprita si chiar daca sunt dinamovist as fi preferat o comparatie in care foloseai un jucator de divizia 2a dar muncitor :))
poate tu nu-ti aduci aminte de mine (cu toate ca am avut cel putin un schimb de cuvinte pe joc din cate imi aduc aminte) dar sunt alti jucatori care inca mai exist pe L4 si le-am lasat pareri bune si mai putin bune despre mine :p
asfghjkjhgf

ii salut prin aceasta cale pe fostii colegi din Nova si =GTC=, mult succes pe harta :)
propun pe soimul maltez pentru un interviu ;)


Carei legatura cu subiectu? sau vreai sa ne zici si noua marea performanta de a schimba niste vorbe cu MBecks ???:)))))))))))))


p.s. @giovani grandiosu nu stau sa imi bat capu cu tine... :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Carei legatura cu subiectu? sau vreai sa ne zici si noua marea performanta de a schimba niste vorbe cu MBecks ???:)))))))))))))

il inteleg si il stiu pe mcbecks ca fiind ironic,increzut si inteligent...dar tu ce vrei de fapt?sa ne arati opusul lui?
kiss_ass.gif
:)
 

DeletedUser

Giovani Grandiosu, nu stiu exact care esti din acel link cu discutii pe care l-ai postat, dar cred ca imi aduc aminte de toti de acolo. :) ... cat despre imperiul moldav, are momente cand o arde smecher ca o bricheta Zippo si altele cand o arde aiurea ca un chibrit in Laponia... :)
 

DeletedUser

Giovani Grandiosu, nu stiu exact care esti din acel link cu discutii pe care l-ai postat, dar cred ca imi aduc aminte de toti de acolo. :) ... cat despre imperiul moldav, are momente cand o arde smecher ca o bricheta Zippo si altele cand o arde aiurea ca un chibrit in Laponia... :)

blackdude.. e pe guest contul :) cel cu raportul de aparare..pe vremea aia cel mai "iubit" jucator de pe harta de familia STFU :p
discutia noastra imi aduc bine aminte ca era legata despre niste informatii din ~Bw~ pe vremea cand mariolacatus si luky33 erau "mesterii" lumii :D
cu imperiul moldav? nu pot sa te contrazic.. mi-a demonstrat pe privat cat de smecher o arde :)

in continuare il propun pe fostul coleg si vecin pe harta pentru interviu.. de soimul maltez vorbesc.
as vrea sa aud din partea lui niste pareri din exterior despre razboaiele de pe harta ;)
 

DeletedUser4219

Ola Geani,sunt viu...:)..tu?...mai rezisti?am inteles ca ai batut recordul lui Teague la sitteri... :p
 

DeletedUser

Gore, te asigur că nu l-am bătut :)

PS. Avem echipă :D

PS.2

Întrebarea mea era pt. blackdude, dar apreciez ironia nu tocmai subtilă ..

cam dura comparatia bre :( nu mi-a placut niciodata de Oprita si chiar daca sunt dinamovist as fi preferat o comparatie in care foloseai un jucator de divizia 2a dar muncitor :))
poate tu nu-ti aduci aminte de mine (cu toate ca am avut cel putin un schimb de cuvinte pe joc din cate imi aduc aminte) dar sunt alti jucatori care inca mai exist pe L4 si le-am lasat pareri bune si mai putin bune despre mine :p
asfghjkjhgf

ii salut prin aceasta cale pe fostii colegi din Nova si =GTC=, mult succes pe harta :)
propun pe soimul maltez pentru un interviu ;)

...
 

DeletedUser

Na belea ca am gasit si topicul asta ! .. si cat inca nu sunt trims in vacanta am urmatoarea propunere pentru interviul urmator ...

Iti propun Ramona sa iei un interviu in paralel atat lui Sp@rt@nu cat si lui geani29. Interviul ar trebui sa contina aceleasi intrebari iar raspunsurile interlocutorilor nu ar trebui sa fie cunoscute de catre acestia decat abia dupa publicarea respectivei fapte de glorie in ale jurnalismului tribal [ ;) sic ]

Argumente in favoarea acestei propuneri ar fi urmatoarele:
- "Dragostea" aproape tainica ce si-o poatra cei doi nu mai e un secret pentru majoritatea jucatoriilor lumii 4.
- Ambii jucatorii se pricep atat la joc cat si la vorbe frumos rasucite si rastalmacite si prin urmare calitatea materialului nu va avea de suferit.
- Opiniile exprimate vor fi cu siguranta diverse tinand cont de pozitiile lor radical diferite in harta geo-politica a lumii 4
- Ar fi, cred eu, interesanta o comparatie intre raspunsuri, cu atat mai mult cu cat nu va exista posibilitatea adaptarii acestora in functie de ceea ce a raspuns celalat intervievat.
- sunt sigur ca mai exista si alte argumente dar nu mai imi rasare intre urechi nici unu pentru moment asa ca ma rezum la astea deja enuntate.


Sarbatori fericite tuturor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poftim?
dragoste tainică între mine şi Cipri ? :eek:

greşeşti amarnic :D

merci de atenţie, dar nu intenţionez să ofer vreun interviu nimănui, so, te poţi linişti :)

PS.Cărui fapt datorez atenţia ta? Nu că-mi şi place :D
 

DeletedUser

Mai mai .. aici sunt propuneriile .. sa fi propusa nu e chiar o jignire.
Propunera a avut la baza si o componenta bazata pe amintiriile ce mi-au ramas dintr-o mai veche perioada.
Cu sau fara interviu eram linistit de dinainte de a face propunerea si voi ramane linistiit si de aici incolo.
Cat despre atentia acordata .. sa zicem ca ai din partea mea cam aceasi atentie pe care i-o acord si lui Sp@rt@nu :)

Cu toate acestea, si in ciuda protestelor tale vehemente, cred in continuare ca ai ceva de spus referitor la istoria acestei lumii iar prezenta ta pe harta, atat acum cat si in viitor, va inflenta in continuare istoria lumi 4.

PS: Pentru cei ce au luat mot à mot chestiea cu "iubirea tainica" ... imi pare rau sa va dezamagesc dar lucrurile nu stau chiar asa .. personajele la care se face referire sunt in triburi dusmane iar "daragostea" ce si-o poarta o exprima in mii atacuri daruite .. fie prin sitere fie in mod direct .. sau cel putin asa imi mai aduc eu aminte .. poate ca imi sunt neuronii ruginiti si amintiriile imi sunt trunchiate. .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Şi aici greşeşti, întrucât i-am fost sitter într-o perioadă, nu ne mai atacăm reciproc :)

poate doar mai omorîm ceva trupe să facem loc la gn :)

Proteste vehemente? Chiar deloc..

Sincer, aş vrea să ştiu despre ce amintiri vorbeşti? Te cunosc sub alt nume?
 

DeletedUser

Eh .. sa dam atunci vina pe neuronii ruginitii. A trecut ceva vreme de cand dolores si isv ma tineau la curent cu pulsul acestei lumi..

Si de cunoscut ne-am cunoscut sub acest nume ... mai multe detalii pe privat.
 

DeletedUser

Neuronii mei nu sunt ruginiţi, cu condiţia să-mi spui un nume :p
Nu de admin cu care-mi răspundeai la tickete, ba cred că m-ai şi penalizat mai demult =))
 

DeletedUser

Craciun Fericit!

Propun un interviu cu jucatorul keiraknightley, are o vasta experienta in viata dar si pe triburi. Cred ca este unul din cei mai vechi jucatori de triburile.ro!
Unii ar avea ce invata, in special despre modestie si caracter.
 

DeletedUser

Din pacate a fost unul din primii jucatori care au spus nu(momentan),cu precizarea ca nu este un raspuns definitiv.
 

DeletedUser

Multumesc mult, o sa incerc sa te "ajut", poate va accepta in final.
Refuzul ei confirma calitatea de care vorbeam putin mai devreme.
 
Sus