Propuneri interviuri

DeletedUser

=))))) Hai fugi de aici :)))))


Zii sincer de 2 luni de cand astepti sa ti se ia interviu'.... mai dormi noaptea ? spaichi nu avem 5 ani :)))


Nu vorbi in numele tuturor, tu cu siguranta daca nu ai 5 ani, (maxim) 6 in schimb e rezonabil pentru ceea ce ai demonstrat pe aici, un flamer obosit care e un "average consumer" pe diferite site-uri fara sa realizeze nimic in timp ce sta cu oile la pascut si taie branza pe tastatura.

Esti un Jiji Berbecali al L4, atat. Si chestia e ca nu te inveti minte, nu te apuci si tu de lucruri mai serioase, pur si simplu limitandu-te in a pierde N ore pe zi pe JOCU asta iti arati limitele. Pana la urma fiecare face ce vrea cu viata lui dar sa nu realizezi ca dupa sa zicem 2-3 ani de tot intrat pe jocu asta trebuie sa faci ceva mai bun din timpu tau inseamna ca ai grave lacune de intelegere a rostului vietii sau ai doar un mic retard. Oricum nu ai inteles nimic din ce am zis, am uitat ca vorbesc cu "imperiu moldav".

Keep walking, evolve, asta ar trebui sa fie o perioada, nu intreaga ta "viata" pe NET.


Imperiu lu Jiji "Sabia Luminii" Moldavia esti doar un mic spammer obsedat de jocu asta, simplistu asta joc a devenit un viciu prea puternic pentru tine si invidia te roade ca poate acum 2 luni sau peste 2 ani cineva va vrea macar un interviu cu mine si CU TINE NU, desi nu ma intereseaza, "viata" mea pe jocu asta mai consta decat in citirea a cateva topicuri pe extern in schimb tu probabil nu ai vreo ora pe zi in care sa nu te gandesti ce si cum sa mai faci in mica ta lume tribala.

Search pe facebook...
- cocalar "D&G" pe tot tricou
- tzaran cu cap mic si fizic dezordonat
- barman ca job, carte multa
- suporter rapidist = tzigan ?!
- ce nume e ala "Perhinschi" ? ucrainian ?

Asta esti moldave, prea multi isi dau aere pe jocurile astea online si in lumea asta virtuala, fiind defapt nulitati in RL.
Deja ti-am dat prea multa importanta. App... Ai votat cu PDL, nu ?
 

DeletedUser8266

:))) usor ca faci spume ...si nu vreau sa te am pe constiinta.

Ti sa mai sparge o vena pe creier la draq =)))

1- Eu pe L4 nu mai joc fix de la fuziunea NOA cu GTC ...doar is online , vreau sa apuc inchiderea lumi.

2- Nu vreau interviu , si nici nu mi se va lua , pentru ca nu am ce spune...sunt alte nume care pot spune multe ... eu nu . Nici nu mam propus... ca alti :)))

3- Pot pune oricand pozele mele de pe facebook aici si le pun si pe ale tale aici ...si daca supunem la vot in proportie de 101% ale tale is de cocalar , Pentru ca bluza (nu tricou') meu cu D&G e purtat normal ...nu ostentativ , acu cine are ceva de la D&G e cocalar? cine are bmw e cocalar? cine are masina/bani...etc e cocalar? nu ...asta depinde de stilu cum le porti.

De exemplu tu nu ai D&G dar...ai camasa cu guleru in sus ca salam... ochelari de soare si lantu pe deasupra... asta da e un stil de a purta o haina ca un cocalar. Cat despre comentariile la adresa fizicului :))) in afara ca denota cata inteligenta ai , ma faci sa rad ca tu un hobbit gras razi de mine:))) Cat despre meseria mea ... e mai respectata ca a ta,(oricum nu vreau sa fac cariera...e ceva temporar da nu stau sa iti dau tie explicati.)..pe cand tu iti cladesti cariera ca ...garcea :))))

Perhinschi e nume de origine poloneza pentru cunostinta ta generala.

p.s. cat de votat... nu are rost sa intru in detalii cu tine... Garcea.


p.p.s. Apropo ca miam adus aminte , cine e obsedat de jocul asta eu ? dupa cate contre am avut cu tine ...cine ma cauta pe mine pe skype? tu. Eu daca eram in locu tau nu imi puteam calca asa mult pe mandrie, dupa ce ca neam facut cu oua si otet ...sa ma mai cauti pe skype sa imi ceri pareri/sfaturi... tu un Zeu al triburilor ...o entitate , eu un 0 , un nimeni pe lume :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hei,baietii....iar incepem ?

Scumpilor,sunteti amandoi oameni,sunteti amandoi barbati,sunteti amandoi jucatori de Triburile,postati amandoi pe forumul L4, dar sunteti diferiti!

Poate nu am fost suficient de clara pt voi...incetati cu comparatiile,treceti la discutii argumentate si mature...asta daca nu cumva aveti amandoi sub 20 de ani si mai putini neuroni decat o blonda ca mine :p
 

DeletedUser

Auzi si tu la ala, gore al vostru.. ce-a facut, a inceput sa imparta link cu interviul dat la oameni... s-a alintat singur, asa cum o faci tu mai sus... vai vai vai :)

Mie nu mi-a dat link-ul :(

Uite-l pe Gabi ma... omul care de peste 3 ani face pe Radu Mazare pe joc...
Eu am intrat aici pe extern doar cand mi-a dat gore link-ul de la interviul lui, si am mai raspuns pe aici tocmai pentru ca voi erati prea plictisitori si vroiam sa va solicit ochisorii vostri cei dulci...

Aici este un topic despre jucatorii lumii si pareri, deci nu te supara daca-ti spun ca pentru mine atat Velni cat si voi ceilalti ati fost 0 atata timp cat am jucat eu jocul asta. Nu v-am auzit ciocul... ba mai mult, ar fi trebuit sa ne tatuam tot tribul pe spate numarul 2, ca sa stiti mereu pe ce loc va aflati voi din toate punctele de vedere.

Ati trecut si voi pe locul 1 dupa ce au renuntat Becks cu Spartanu la joc de peste 6 luni deja... si cand lui gore i se rupea de joc. Felicitari, sunteti idolii mei de-o viata! Ati reusit sa treceti pe locul 1 intr-o cursa care poate sa mai dureze inca 4 ani! Dupa ce castigati cursa, puteti sa treceti in ** ca ati reusit sa faceti la puncte tribul pe care l-a intemeiat Becks, o s-aveti un ** de 5 stele!
Sunt convins daca intrebi jumate din L4 ce vor sa se faca in viitor iti vor raspunde ca vor sa fie ca Becks, ca nu vor sa se pupe-n fund cu falsitate unul pe celalalt asa cum fac 90% din jucatorii ramasi in joc...

Nu m-am lasat de joc din cauza ca nu mai aveam timpul necesar. M-am lasat pentru ca desi aveam multi dusmani, nu aveam practic niciun adversar serios in afara de noi insine!

Eu vreau sa fiu cu Becks :rolleyes:

Becksule, ai uitat sa ne spui ce-ai mancat aseara, asa... ca sa fii mai interesant decat vrei sa pari in postul asta.

Asa curios esti Gabi?

Becks, pe scurt trebuia sa spui ca dintr-un film de 2h de la TV, mataluta preferi spoturile publicitare ;) de cele mai multe ori, de proasta calitate, nu ?

Gabi... am citit in toamna "Barbati care urasc femeile", nu am putut nici dormi pana nu am ajuns la ultima pagina din carti... si surpriza: "povestea" continua... asa m-am enervat (trebuia sa zica ca de fapt Trilogia Millenium de fapt continua...) ca preferam sa citesc cateva articole pe net decat trilogia cu n-spe mii de premii si nominalizari si cu un numar de volume ce se succed continuu, super apreciata dar care are un simt al "veniturilor" de ia si chilotii de pe tine ca doar vrei sa aflii finalul, nu? :)

-----

Mircea... cautam sa vad cum o mai dai mc'ule... si primul link dat pe google m-a adus aici ;)

Propuneri?
Mater Dolores, ISeeVoices, adm23... desi cu Iulia m-am mai păruit mi-ar placea să văd o revenire...
 

DeletedUser5970

Ahahaha, hai ca esti haioasa, acum cand vrei sa te dai pisicuta pe langa becks te umfli in pene la mine, nu mai vrei sa-mi vezi chilotii la web ? hihi, ce bine ca nu ti i-am aratat :eek:
 

DeletedUser

Ahahaha, hai ca esti haioasa, acum cand vrei sa te dai pisicuta pe langa becks te umfli in pene la mine, nu mai vrei sa-mi vezi chilotii la web ? hihi, ce bine ca nu ti i-am aratat :eek:

Ai uitat niste semne de punctuatie dar deduc eu si plasarea lor... Gabi, macar atata am crezut ca ai invatat despre mine: nu ma dau pe langa nimeni nimic si nici nu zic minciunele, "ce-i in gusa si-n capusa" :)

Iar daca ar fi sa aleg 2-3 persoane cu care m-am imprietenit dupa acest joc si cu care mai pastrez legatura, printre ele, fruntas ar fi Becks... desi zice el ca nu ar incurca triburile cu real life, sper inca sa ma scoata la o pizza in Sibiu ;)

Cat despre chilotii tai... pf... cred ca daca e ceva ce merita vazut atunci toate fetele ar vrea si tu ne-ai arata, dar daca tu ascunzi... deduc nu merita efortul nostru de a ne concentra sa vedem, nu? Poate ne trebuie si ochelari sau lupa si atunci si mai mare efort...

Ah, as mai avea 2 propuneri: verma (pentru mine ea a fost mereu persoana care la nevoie era sitter oricui) + uv1921 (numai fete propun... ce deh, doar baieti la interviuri?)
 

DeletedUser

Draga moderatoare, nu mai vrem interviuri cu nimeni. Suntem satui de curtezane care spun mereu ca sunt fete mari si apoi descoperi ca sunt cu totul altceva. Lumea asta a triburilor este la fel de jegoasa si murdara ca si lumea noastra reala, un colt de Romanie in care cei mai buni prieteni nu fac decat sa iti fie alaturi pentru a te sprijini cu un sut in dos. Mai bine ne facem oameni seriosi si ne ducem la sapa,este mai productiv si acolo este mai mic riscul de a te invidia cineva pentru ca poti sa faci ceea ce el nu face, pentru ca transformi in realitate ceea ce ai doar viseaza, dar nu au putere. La sapa,nu vei da peste lenesi si "fete mari",pentru ca ei presteaza cu totul altfel de munca. Ei intotdeauna aleg calea usoara, calea rusinii si a marsaviei, si, daca tu, truditorul, vei risca sa trudesti cel mai adesea singur, ei isi vor gasi intotdeauna acoliti care au aceleasi idealuri ca si ei si aproba aceleasi mijloace de a atinge acele interese, pentru ca asa au crescut, asa au vazut ca se poate si asa li s-a permis de catre sistem si de catre cei prea preocupati sa dea cu sapa. Lume de cocalari si pipite,va fi vai de tine de se vor trezi truditorii.
 

DeletedUser8266

Cu toate astea ... se inchide lumea si nu stiu dupa ce criteri sau luat interviurile da ... au fost vro 8 din armada , 1 din Master , 1 din Raflo ...si 0 din GTC :))
 

DeletedUser

Draga moderatoare, nu mai vrem interviuri cu nimeni. Suntem satui de curtezane care spun mereu ca sunt fete mari si apoi descoperi ca sunt cu totul altceva. Lumea asta a triburilor este la fel de jegoasa si murdara ca si lumea noastra reala, un colt de Romanie in care cei mai buni prieteni nu fac decat sa iti fie alaturi pentru a te sprijini cu un sut in dos. Mai bine ne facem oameni seriosi si ne ducem la sapa,este mai productiv si acolo este mai mic riscul de a te invidia cineva pentru ca poti sa faci ceea ce el nu face, pentru ca transformi in realitate ceea ce ai doar viseaza, dar nu au putere. La sapa,nu vei da peste lenesi si "fete mari",pentru ca ei presteaza cu totul altfel de munca. Ei intotdeauna aleg calea usoara, calea rusinii si a marsaviei, si, daca tu, truditorul, vei risca sa trudesti cel mai adesea singur, ei isi vor gasi intotdeauna acoliti care au aceleasi idealuri ca si ei si aproba aceleasi mijloace de a atinge acele interese, pentru ca asa au crescut, asa au vazut ca se poate si asa li s-a permis de catre sistem si de catre cei prea preocupati sa dea cu sapa. Lume de cocalari si pipite,va fi vai de tine de se vor trezi truditorii.

Alex, te aprob si te sustin, ai perfecta dreptate, insa tu nu stii ca mamaliga nu explodeaza? Asa a fost, asa este si va mai fi in scumpa noastra tarisoara!
 

DeletedUser

Dragilor,lipsa de activitate iti da ideei ciudate (nu multe ca nu vreau sa imi spuneti cum m-as numi :p ) !

Iar cum eu in ultimul timp nu am avut ce face m-am gandit sa va rog sa imi spuneti si mie cam ce ati vrea voi sa aflati de la conducerea tribului advers!

Vreau sa fac un set de intrebari de la Master+aliati pt GTC si un set de la GTC+aliati pt Master.

Aveti la dispozitie 3 zile sa-mi spuneti ce doriti sa aflati de la adversarii vostrii,daca in acest timp nu primesc intrebarile de la voi ideea mea moare in fasa si atunci chiar incep sa apara ideei mai multe din lipsa de ocupatie....doar nu vreti asta,nu ?

Intrebarile le puteti scrie aici sau prin meaj privat direct la subsemnata(cu mentiunea daca doriti sa ramaneti anonim sau nu ).
 

DeletedUser

S-a mai incercat un interviu in tandem daca nu ma insel, noi am raspuns pozitiv insa ... a murit. Buna idee. Propuneri de interviuri:

keiraknightley
Gugu Mugu
Cruel@
Johny90
norbi777
natzionalistul
nicksan
geani29

Daca refuza vreunul macar postat ca refuza. Sau altii care au refuzat.
 

DeletedUser

Pe forum:
Gore88 ; MCBecks; Velni; Raduflo; Vangx; Gasti2008; Mary Lou; Made in Romania; Cgal; Expurtucontabil; Nabu; Nikodim; ab73; DeathAdder; YaraYana;Gugu Mugu(urmeaza);

Refuzat:cruel@; GabbY-Ghost; Imperiul Moldav; Cassual; geani29; Adrian Paul; VIKTOR2007; BladeKing; mariusa34; gimmylove moon;

In lucru : david1999; alexaur71; radddu;
 
Sus