Propuneri pentru servele Speed

DeletedUser25180

Nu o sa vedeti niciodata limita de 500 :p pur si simplu pentru faptul ca din rundele speed se urmareste a obtine profit, in niciuncaz nu se urmareste distractia noastra sau atragerea mai multor playeri pe speed. Speedul e doar o pofta pe care conducerea ne-o face... mai mult sau mai putin :D iar ca sa iti satisfaci pofta de speed bineinteles exista un pret pe care trebuie sa-l platesti... (punctele premium)
 

DeletedUser28345

Daca sar da si bonusuri in pp pt castigatori ar fii multi care ar juca.
 

DeletedUser

Bine 500 sa zicem cai mult.Dar 200 jucatori pentru o runda speciala sa zicem lunar ..foarte rar ar merge si ar fi foarte fain deoarece ai avea pe cn sa ataci...Si mai mult sate bonus ne-ar trebui nu doar sa dati un spawn de cateva sate la inceput si lasati asa...Sa zicem la fiecare 12 ore pentru rundele mai lungi :p si ca sa fie si ceva de castigat pentru cei de pe podium sa zicem ca locu 1 primeste 1 Puncte premiu si locu 2 si 3 primesc ceva dintre astea:
-Acces garantat la runda urmatoare
-Titlu pe forum pentru 5 zile
-Sau si ei primesc tot 1 PP(Locu 2 si 3) si locu 1 , 2 PP
 

DeletedUser20120

dar daca nu se dau puncte premium la castigatori, te afecteaza cu ceva ??
 

DeletedUser

:)))) era doar o propunere :))
dura faza cu tastatura danny :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bine 500 sa zicem cai mult.Dar 200 jucatori pentru o runda speciala sa zicem lunar ..foarte rar ar merge si ar fi foarte fain deoarece ai avea pe cn sa ataci...Si mai mult sate bonus ne-ar trebui nu doar sa dati un spawn de cateva sate la inceput si lasati asa...Sa zicem la fiecare 12 ore pentru rundele mai lungi :p si ca sa fie si ceva de castigat pentru cei de pe podium sa zicem ca locu 1 primeste 1 Puncte premiu si locu 2 si 3 primesc ceva dintre astea:
-Acces garantat la runda urmatoare
-Titlu pe forum pentru 5 zile
-Sau si ei primesc tot 1 PP(Locu 2 si 3) si locu 1 , 2 PP

Deabia se scot cateva pp-uri cu serverul nostru de pe ro de speed...daca ar mai si da lar desfinta de tot:)


Cate barbare se introduc la 10 jucatori...?
 

DeletedUser

deci eu as vrea macar sa fie rundele mai unite de ex pe .net unde sunt speedurile la max 1 ora dupa alta si au cel putzin 2 runde planuite...acolo viata oameni buni nu aici.....
 

DeletedUser9103

Lasa ca si aici au fost mai multe runde planuite. Exceptie fiind in seara, cand a aparut o mica problema.
 

DeletedUser

Sti filozofatu nimeni nu te obliga sa joci speed.ro sau chiar speed deloc, daca nu-ti convine dute la germani/englezi
 

DeletedUser

Propun:
1. Runde CAT , BASH , CAT vs. BASH - spawnul la sate de barbari sa ramana la fel
2. Runde de 12-24 ore sa fie spawnate sate de barbari la inceput , dupa 12 ore jumatate din numarul satelor spawnate la inceput si cu 2 ore inainte de final 10 sate
3. Runde de 24+++++ ore sa fie spawnate 20 sate la fiecare 24 ore
 

DeletedUser25180

Uite propunerea mea : O runda bash undeva la 50 unitati defensive pe ferma, dar sa nu fie sate de barbari la inceput, singurele barbare sa apara in momentul in care cineva da inceput nou, ar fii lupta mult mai interesanta (dupa parerea mea) am pune la incercare grea pe fiecare dintre cei care vor juca pe runda :D
 

DeletedUser14000

Uite propunerea mea : O runda bash undeva la 50 unitati defensive pe ferma, dar sa nu fie sate de barbari la inceput, singurele barbare sa apara in momentul in care cineva da inceput nou, ar fii lupta mult mai interesanta (dupa parerea mea) am pune la incercare grea pe fiecare dintre cei care vor juca pe runda :D

Se rezolva, zici cand si pune fata!
 
Sus