Propuneri pentru servele Speed

DeletedUser7039

Propun un speed pe care sa se poata creste ascunzatoarea la level 24 ..
 

DeletedUser25180

Se rezolva, zici cand si pune fata!

Ziceam de runda Bash dar poate ar fii mult mai interesanta daca ar fii Cat Vs Bash :D sa avem si pentru ce sa ne crestem satu nu doar sa ne facem trupe pe el:D , cand sa inceapa nu stiu... cand vrea inimioara ta :)))
 

DeletedUser14000

Ziceam de runda Bash dar poate ar fii mult mai interesanta daca ar fii Cat Vs Bash :D sa avem si pentru ce sa ne crestem satu nu doar sa ne facem trupe pe el:D , cand sa inceapa nu stiu... cand vrea inimioara ta :)))

Bre da cum cresteti satul daca nu aveti ce farma? :d Sau atacuri numai intre voi ca atunci ar trebui sa dispara si protectia :)
 

DeletedUser25180

Bre da cum cresteti satul daca nu aveti ce farma? :d Sau atacuri numai intre voi ca atunci ar trebui sa dispara si protectia :)


pai facem barbare din vecini(sau fac ei din noi)
:p cand da cineva inceput nou o sa apara barbar:)) am jucat pe un server strain un cat de genul asta a fost foarte tare:D doar sa nu fie chestia aia cu N barbare /1 jucator
 

DeletedUser

Alizeea, este posibil acest lucru?
Jucatorul rundei anterioare sa aiba acces 100%100 la urmatoarea runda.Adica ca si cum ai avea CP da doar pentru o runda.. Asa ai putea inlocui premiile cu PP cu acest lucru :D
 

DeletedUser20120

dar daca cel care a castigat runda are CP, nu ar mai avea nevoie de acel "premiu" si asa ar fi dezavantajat pentru ca nu ar mai primi acel "premiu"
 

DeletedUser

Cred ca ar fi fain sa bage cp gratis pentru runda respectiva de la 15k in sus...cine ajunge acolo fara premiu insemna ca ii este chiar foarte greu sasi cumpere si ar merita....
 

DeletedUser20120

ca sa merite cu adevarat cp, sa faca 100k si dupa, sa primeasca cp pentru 3 zile :D
 

DeletedUser

la 10 k pt rundele cat , la 30 k pt rundele de 6-8 ore si hmmm 100k la rundele mai mari de 24ore..
 

DeletedUser31604

Propun un speed in care sa fie declarat castigator jucatorul care rezista pana la sfarsit cu cladirea principala in nivelul cel mai mare speedul sa dureze 2 ore , daca unui jucator i se demoleaza cladirea principala in 1 nu o mai poate accesa. Daca la sfarsitul speedului 2 sau mai multi jucatori au cladirea in 30 se declara castigator cel care a terminat primul cladirea de construit.
 

DeletedUser

Runda speciala: - Desi stiu ca nu este posibil ar fi interesant sa existe asa ceva..
-Sa fie o runda cu 50jucatori gratis si max +25(75 in total) cu CP au voie sa intre
-Sa fie alcatuita din 3-5 parti
Prima parte e asa:
-Durata de o ora
Trec in partea a doua jucatorii care au 5k pct+ (se incepe de la 2.3k pct)
Partea 2
Durata de 2 ore si 1/2
- Jucatorii care cuceresc sate(doar unul) trebe sa-l duca la 600pct +(cel cucerit- numa in caz ca n-are deja) trec mai departe
Partea a 3-a si cea finala
Durata 15ore
Jucatorul care cucereste toate satele se declara castigator al rundei speciale, in caz ca nu s-au cucerit toate satele se declara castigator jucatorul cu cele mai multe puncte.
 

DeletedUser16540

Runda speciala: - Desi stiu ca nu este posibil ar fi interesant sa existe asa ceva..
-Sa fie o runda cu 50jucatori gratis si max +25(75 in total) cu CP au voie sa intre
-Sa fie alcatuita din 3-5 parti
Prima parte e asa:
-Durata de o ora
Trec in partea a doua jucatorii care au 5k pct+ (se incepe de la 2.3k pct)
Partea 2
Durata de 2 ore si 1/2
- Jucatorii care cuceresc sate(doar unul) trebe sa-l duca la 600pct +(cel cucerit- numa in caz ca n-are deja) trec mai departe
Partea a 3-a si cea finala
Durata 15ore
Jucatorul care cucereste toate satele se declara castigator al rundei speciale, in caz ca nu s-au cucerit toate satele se declara castigator jucatorul cu cele mai multe puncte.

ai fumat ceva home made? :|
 

DeletedUser23101

lasa kala ca e interesanta propunerea :) dar e greu de realizat :) o runda de tipul unui campionat :) ar fi interesanta :) nu chiar cum a zis el dar ceva de genu ar fi misto (sau daca puteti sa faceti macar un turneu de bash cum a fost acu ceva timp :D)
 
Sus