Propuneri runde pentru week-end!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Ce preferi?


  • Total votanți
    28
  • Sondaj închis .

DeletedUser14000

Sa vedem cam ce vreti sa jucati, poate, poate, reusesc sa va multumesc cat de cat pe toti!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o runda ca la inceput de tot :) sate mici si 1.5 barbare la fiecare jucator care sa creasca pana la 5k
 

DeletedUser

Scuze de double post

1 - Distruge Inamicul

In ce consta aceasta runda:
- Jucătorul cu satul cel mai dezvoltat castiga runda.
- Nu se pot cuceri alte sate
- Fiecare jucător pentru el.

2 - Pentru trib

In ce consta aceasta runda:
- Fiecare trib e format din 2 membrii
- Castiga tribul care reuseste sa acumulezeun numar de puncte stabilit
- Ajutorul vine doar de la partener.

3 - Distruge Inamicul
Aceleaşi setari ca la prima runda, numai ca veti avea posibilitate sa jucaţi alături de inca 2 prieteni.

Am cautat prin arhiva si am gasit aceste 3 runde speciale, astazi prima ii cunoscuta sub Runda CAT si ultima CAT cu triburi....
M-am gandit ca pentru weekend sa editam putin regulile.
Runda 1:
Castigatorul care are satul cel mai dezvoltat si cei mai multi inamici invinsi in total este declarat castigator - adica nu numai satu da nici agresor, aman2 :)
2. Tribu - 5membri
Punctele stabilite- 500k
Durata - 24 ore
la 3 tot asa numai ca tribul trebe sa aiba cele mai multe puncte si inamici invinsi in total
 

DeletedUser23101

deci eu am ales aia cu bonusuri(logic :D) si alea de incepi cu satele mici si stai 12 24 de ore a si desigur bashurile >:)
 

DeletedUser20120

Rundele de 24 ore, cu sate de 26 puncte, acolo se vede cine stie sa cresca satul, nu sa incepi cu sat de 2000 si toti noobi sa se duca pe curte si sa cuceresca toate barbarele
 

DeletedUser

Rundele de 24 ore, cu sate de 26 puncte, acolo se vede cine stie sa cresca satul, nu sa incepi cu sat de 2000 si toti noobi sa se duca pe curte si sa cuceresca toate barbarele

sa sti dar trebe sa fi si maniac sa stai 24 ore in fata calculatorului fara sa manci nah alti au bucataria departe :)) , bine nu si in cazul cu Mod de dormit! :p
 

DeletedUser20120

dar nu trebuie sa stai tot timpul in fata calculatorului, trimit trupele la fermat, dai comenzi, te duci, iti faci ceva de mancare si dupa mamanci in fata calculatorului :D
 

DeletedUser

Merge si asa :p .. Poate cineva sa-mi mute votul de la 12 ore sat de 26 puncte la 24 ore sat de 26 puncte?
Mersi :D
 

DeletedUser14245

imi plac mai mult alea care dureaza cateva zile:D
dar cum optiunea nui am votat:Runda normala 24 de ore (sate mici)
 

DeletedUser33163

Chiar daca am votat altceva,as vrea mai multe runde de tipul CAT si BASH de cate 3 ore:D
 

DeletedUser23101

ma voi nu ati vrut sa dati sau nu ati stiut ca puteti sa dati mai mult de 1 ?
 

DeletedUser23101

eh macar sa stie restu
vedeti ma moderatorilor!!! trebuie sa fiti mai detaliati :D
 

DeletedUser7039

Am votat varianta big barbaru fiindca am vazut ca a fost cea mai agreata de voi .. nu as vrea sa vad marea majoritate nefericita :rolleyes:
 

DeletedUser14245

Am votat varianta big barbaru fiindca am vazut ca a fost cea mai agreata de voi .. nu as vrea sa vad marea majoritate nefericita :rolleyes:

multi au votat Runda cu sate BONUS (1 milion de puncte ) dar putini stiu ce greu e sa pastrezi un sat de 1 milion de puncte:|:|:|
 

DeletedUser

eu personal nu suport rundele cu sate bonus :)) mie-mi plac rundele de durata 12-24 ore cu 26 pct
 
Sus