propuneri runde viitoare

DeletedUser

nu mai doriti sa propuneti nimic?
inca astept propuneri noi de la voi


Propun eu ceva
Viteza 150
Moral activ
Mod de dormit activ
Paladin cu arme
Durata 4 zile
Conditii de victorie: Castigatorul este acela care are cel mai mare numar de sate, indiferent de punctaj (asa se schimba MULT datele problemei, strategiile folosite, se bazeaza jocul pe armata, nu pe puncte, asa invata lumea sa joace)
 

DeletedUser

Nu. Nu are nici un farmec ce spui tu.


Am vazut o runda interesanta pe .net acum ceva vreme.

Runda normala doar ca conditiile de castigare a rundei erau putin diferite. Se dadeau 4-5 sate bonus. Sate bonus normale, nu ca cele care au aparut in ultimele runde. Tribul care cucerea cele 4-5 sate bonus si le pastra pana la sfarsitul rundei castiga. => castiga tribul, nu jucatorii.
 

DeletedUser

Eu zic ca e mai bine cum am zis eu, cum ai zis tu, asa isi face oricine armata, si in ultimele 10 minute fiecare dintre jucatorii unui trib sa faca pe dracu`n patru si sa ia un sat de barbari, si tribul care s-a chinuit 2 zile sa tina satele moare de draci :)) Nu cred ca va placea lumii joc gen king of the hill
 

DeletedUser4349

Eu zic ca e mai bine cum am zis eu, cum ai zis tu, asa isi face oricine armata, si in ultimele 10 minute fiecare dintre jucatorii unui trib sa faca pe dracu`n patru si sa ia un sat de barbari, si tribul care s-a chinuit 2 zile sa tina satele moare de draci :)) Nu cred ca va placea lumii joc gen king of the hill

din cate imi aduc aminte satele alea trebuiau tinute vreo 6 ore...oricum era o limita de timp destul de maricica...deci trebuiau luate din timp si nu doar in ultimele 10 min
 

DeletedUser13996

Am o propunere:
Voi vati invatat sa jucati la viteze mari nu
da daca ar fi o runda in care sa fie viteza 50 si sa dureze o saptamana cu multe conditii ......si castigatorul sa fie ce cu puncte mai multe dar sa le si mentina,
var place????????????
 

DeletedUser13996

Si ar fi fain sa avem si noi o runda de viteza cum ar fi aia de pe tribal wars de 400-500
 

DeletedUser

Am o propunere:
Voi vati invatat sa jucati la viteze mari nu
da daca ar fi o runda in care sa fie viteza 50 si sa dureze o saptamana cu multe conditii ......si castigatorul sa fie ce cu puncte mai multe dar sa le si mentina,
var place????????????

mie da ^^ dar hai sa zicem viteza 50 si sa tina 2 saptamani, limita in trib 20, mod de dormit 5-12 ore, nu poti ataca propriul trib, si sa poti parasi tribul.

As vrea sa vad cum ne descurcam si la viteze mai mici.
 

DeletedUser

mie da ^^ dar hai sa zicem viteza 50 si sa tina 2 saptamani, limita in trib 20, mod de dormit 5-12 ore, nu poti ataca propriul trib, si sa poti parasi tribul.

As vrea sa vad cum ne descurcam si la viteze mai mici.

Glumesti? O asemenea runda e un chin. Eu ma plictisesc dupa 2 ore de speed la viteza mare, ce sa zic de unu care e la viteza de 50.
 

DeletedUser13002

Start: dumninica 26.10.2008 ora 10:00
Sfârşit: duminica 26.10.2008 ora 22:00
Descriere: Viteza serverului este de 200, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 5.
ATENTIE:tribul nu se poate parasi !
Limită jucători: 100
Condiţii de victorie: Jucatorul cu punctajul cel mai mare este castigator
Viteză: 200
Viteza unitaţilor: 0.8
Modul de dormit: Nu
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Nu
Circuit de construcţie : Da


Deci in esenta propun o runda care sa inceapa dumninica dimnineata si sa se termnie tot duminica ( seara ) . In rest cred ca se mai pot face modificari :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Viteza: 500
Fara triburi.
Durata: 5 ore
Fara mod de vacanta, dormit.
Moral: Nu
Viteza Unitatilor: 5.0

:D
 

DeletedUser

Start: dumninica 26.10.2008 ora 10:00
Sfârşit: duminica 26.10.2008 ora 22:00
Descriere: Viteza serverului este de 200, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 5.
ATENTIE:tribul nu se poate parasi !
Limită jucători: 100
Condiţii de victorie: Jucatorul cu punctajul cel mai mare este castigator
Viteză: 200
Viteza unitaţilor: 0.8
Modul de dormit: Nu
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Nu
Circuit de construcţie : Da


o idee ff buna:)
 

DeletedUser

start: Dumninica 26.10.2008 ora 10:00
sfârşit: Duminica 26.10.2008 ora 22:00
descriere: Viteza serverului este de 200, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 5.
Atentie:tribul nu se poate parasi !
Limită jucători: 100
condiţii de victorie: Jucatorul cu punctajul cel mai mare este castigator
viteză: 200
viteza unitaţilor: 0.8
modul de dormit: Nu
jucător de vacanţă: Da
moral: Nu
circuit de construcţie : Da


o idee ff buna:)

subscriu:d
 

DeletedUser

Am avut destul runde de genul acestora. Nu ar fi cazu sa diversificam?:eek:
 
Sus