propuneri runde viitoare

-Unstoppable*

member
Scor reacție
0



EXTREM,DAR EXTREM DE MULT SE GRESESC MEREU DESCRIERILE SI SETARILE RUNDELOR .
am mai intrebat de ce anume ,si mi se raspunde ironic...ca de la "SISTEM"
am intrebat altii admini ,cu care sunt prieten....iar acestia mi-au raspuns instant ,CA NU SE POT GRESI DE LA AUTOMATIZAREA JOCULUI ,SI CA ADMINUL GRESESTE (NU EXISTA NICI UN FEL DE BUG )
daca tot sunteti platiti pentru asa ceva ... nici acele 2 minute in care setati setarile rundelor nu puteti fi atenti ?
Bun ,am inteles ca runde avem doar cand vreti voi, in timp ce alte tari au 3-4 runde / zi . Dar...va rugam frumos ,macar setarile sa fie ca in descriere
efectiv este bataie de joc .
 

-Unstoppable*

member
Scor reacție
0
Macar daca s-ar intampla des..........dar deja efectiv vi se rupe

Urmeaza sa fiu banat ca am avut curaj sa contest toate astea ?
SA NU MAI ZIC CA TIKETELE MELE SE INCHID INSTANT DUPA CE SUNT CITITE ,FARA MACAR CA SA MI SE RASPUNDA
 

Covaci

member
Scor reacție
0
...
Ai probleme, pe tine chiar trebuie să te înțeleagă lumea.
Este doar un joc pentru 99% din noi.
Skype, Triburile.ro, TwTootal.ro nu sunt adevărate totul e virtual.
Treci peste.
 

Covaci

member
Scor reacție
0
"alte tari au 3-4 runde"
Toții am crescut ne preocupă alte lucrurii, cine crezi tu că mai joacă "3-4" runde pe zi?
Tu cu Malis?
Și mai intră Barecău să te ajute?
...
Treci peste, serios.
 

-Unstoppable*

member
Scor reacție
0
"alte tari au 3-4 runde"
Toții am crescut ne preocupă alte lucrurii, cine crezi tu că mai joacă "3-4" runde pe zi?
Tu cu Malis?
Și mai intră Barecău să te ajute?
...
Treci peste, serios.


Frate, esti prezent pe fiecare runda . Serios ?Tocmai tu te trezesti sa-mi raspunzi la postare ? Serios again ?

Una e sa pierzi non stop ( cum o faci tu ) , sau sa nu intri deloc . nu e tot una ,tu joci non stop ,dar nu castigi :))

Nu te mai baga in seama cu mine ,te rog mult ...ca nu vreau sa te fac de ras intre atata lume,stii ca am cu ce ,si stii ca pot :D

Cheama-ma cand iti mai creste paru ,ca abia sapt trecuta te-am tuns ...
 

-Unstoppable*

member
Scor reacție
0
App , cu timpul meu liber fac ce doresc eu .
Te deranjeaza cat si cum joc eu ? :)
din cate vad eu , singurul pentru care jocul acesta este un refugiu....esti only you
 

Covaci

member
Scor reacție
0
P.S: Pe mine nu mă interesează TwTootal sau alte prosti am o viață frumoasă nu mă interesează ceva virtual.
Dacă te ajută să te simți mai important sau să scapi de frustrării joacă și câtigă "20 din 10" nu mă interesează.
 
Ultima editare:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146



EXTREM,DAR EXTREM DE MULT SE GRESESC MEREU DESCRIERILE SI SETARILE RUNDELOR .
am mai intrebat de ce anume ,si mi se raspunde ironic...ca de la "SISTEM"
am intrebat altii admini ,cu care sunt prieten....iar acestia mi-au raspuns instant ,CA NU SE POT GRESI DE LA AUTOMATIZAREA JOCULUI ,SI CA ADMINUL GRESESTE (NU EXISTA NICI UN FEL DE BUG )
daca tot sunteti platiti pentru asa ceva ... nici acele 2 minute in care setati setarile rundelor nu puteti fi atenti ?
Bun ,am inteles ca runde avem doar cand vreti voi, in timp ce alte tari au 3-4 runde / zi . Dar...va rugam frumos ,macar setarile sa fie ca in descriere
efectiv este bataie de joc .


Stimate jucator, ce a fost gresit in runda pusa ? Ce anume este gresit in anunt ca nu inteleg, poate doar punctajul de start, imi cer scuze ca nu am trecut exact, data viitoare sa trec "nivel 1, 2, 4, cum e pe la altii ?
Ati intrebat admini cu care sunteti prieten ? Vreunul dintre ei are drept de tech ( adica sa seteze runde ), puteti sa imi spuneti si mie care ?

Si nu, nu va voi bana, chiar daca exagerati grav cu "ironicul" acela, avand in vedere ca pe partea de speed doar eu raspund la tickete.
 

-Unstoppable*

member
Scor reacție
0
Stimate jucator, ce a fost gresit in runda pusa ? Ce anume este gresit in anunt ca nu inteleg, poate doar punctajul de start, imi cer scuze ca nu am trecut exact, data viitoare sa trec "nivel 1, 2, 4, cum e pe la altii ?
Ati intrebat admini cu care sunteti prieten ? Vreunul dintre ei are drept de tech ( adica sa seteze runde ), puteti sa imi spuneti si mie care ?

Si nu, nu va voi bana, chiar daca exagerati grav cu "ironicul" acela, avand in vedere ca pe partea de speed doar eu raspund la tickete.


STIMATE ADMIN , NU AM FACUT REFERIRE STRICT LA NUMELE "RAKANISHU" ,DAR DACA E ASA CUM SPUI TU ,SI ESTI SINGUR PE PARTEA DE TIKETE -SPEED ,SAU LUMEA SPEED ,NU SCUZA CU NIMIC FAPTUL CA 70% DIN RUNDELE PE CARE LE PLANIFICI AU UN ENUNT ERONAT !

si nu ,nu pot sa-ti spun care admini , pentru ca nu sunt romani .
nu este nici un fel de "ironism" la adresa ta sau a celorlalti .
PAI DA ,NORMAL CA STARTUL A FOST GRESIT . Poate unei persoane ii place sa joace start 5000 cum ai pus tu un descriere , si cand se deschide ...ce sa vezi : start 9000 .
Nu cred ca e foarte greu sa fie mai multa concentrare putin , dureaza 2-3 minute sa pui o runda.
Multumesc si Duminica placuta !
 

-Unstoppable*

member
Scor reacție
0
Poti seta cum ai spus mai sus : start nivel 1,2,3,4 . Stiu ca sunt jucatori incuiati la minte pe serverul asta , dar daca pui pe forum detaliile fiecarui nivel ,o sa se citeasca si o sa se inteleaga.
 

-Unstoppable*

member
Scor reacție
0
:)
P.S: Pe mine nu mă interesează TwTootal sau alte prosti am o viață frumoasă nu mă interesează ceva virtual.
Dacă te ajută să te simți mai important sau să scapi de frustrării joacă și câtigă "20 din 10" nu mă interesează.

Frate ,tu nu ti-ai luat medicamentele de dimineata?
Cum imi poti spune mie ca nu te intereseaza ceva virtual ....si tot negi faptul ca esti total distras de acest joc ,daca luna asta ai jucat aproape la fel de multe runde cate a jucat Malis . Ce naiba ma Frentiu ? CE pana mea te tot ascunzi atat dupa deget frate?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Da RZN, stiu ca multe tickete le-am inchis fara raspuns, motivul este simplu, propunerile de runde se fac pe forum, nu la suport. In rest la alte tickete am raspuns si asta pot verifica simplu.
In ultima saptamana ( ca sa o iau ca etalon ) nici un anunt nu a fost gresit cu exceptia rundei de ieri, unde intr-adevar descrierea salvata ca template contine 5000 in loc de 9000, aici iti dau dreptate, nu am modificat template-ul, probabil am uitat. Pe langa speed sunt mult mai multe aspecte de care trebuie sa ne ocupam, iar daca un start este asa un capat de tara, ma rog...o sa refac toate template-urile.
Si nu, setarea unei runde nu dureaza 2 minute, nu stiu cu cine ai discutat tu si nici nu ma intereseaza sincer.

Este deasemenea adevarat ca mai apar si erori de anunt, preluari gresite de texte, etc, dar nu cred ca atat de grav incat sa genereze revolte la nivel national, sa fim seriosi.
Sigur ca pot fi generate erori, fie umane fie de sistem, dar asta nu inseamna ca intotdeauna aveti dreptate voi, sunt aspecte care nu sunt publice, doar nu o sa ma apuc acum sa va spun pe forum ca runda x nu a mers cum trebuie pentru ca html, php sau mai stiu eu ce chestii tehnice.
 

Covaci

member
Scor reacție
0
Să explic vă explic mai bine.
Screenshot_20211012-110808_Chrome.jpg


Ăsta e sigurul lucru care contează pentru Răzvan.
Îl citez acum "Am pus avans la sezon" ei bine și Fenomenul a pus avans la general.
Propune runde în tichete deoarece nu vrea să vâdă toată lumea cât de prins este în lumea asta virtuală și cât de mult își dorește să ajungă numărul 1 la Speed în România.
Răzvan trebuie să te concentrezi pe lucrurii reale nu pe "un joc online" , minciunii pe internet, bombardier pe Skype.
#doarunjoc și cu asta cred că am spus tot.

PACE ȘI PROSPERITATE
 

Covaci

member
Scor reacție
0
Ți se pare ție că în afară de tine și Adi mai acordă altcineva atâta atenție și pune atâta suflet într-un joc?
Twspeeds.com este un clasament virtual nu are scopul de a te face să dezvolți obsesii.
Trebuie să te împaci cu ideea că Adi e doar unul în lume să mergi la un psiholog să te ajute să depășești gândul cum că tu vreodată o să fi numărul 1 la Speed în România atâta timp cât Adi respiră.

PACE ȘI PROSPERITATE
 

Covaci

member
Scor reacție
0
De la 15:00

Start 26p
200% barbare
Cu paladin
Cost taler 0,7
Viteză 400%,
Viteză trupe 0,6

PACE ȘI PROSPERITATE
 
Sus