propuneri runde viitoare

DeletedUser

propun:

Start: vineri, 07.11.2008 21:00
Sfârşit: sambata, 08.11.2008 08:00
Descriere: Viteza serverului este 200, se va putea alege direcţia satului, limita de jucători într-un trib este 5.
Limită jucători: 50
Condiţii de victorie: Jucătorul cu punctajul cel mai mare este câştigător.
Viteză: 200
Viteza unitaţilor: 0.5
Modul de dormit: Nu
Jucător de vacanţă: Da
Moral: Nu
Circuit de construcţie: Da
 

DeletedUser

whaiiiiiiii eu propun o runda speed smechera care sa dureze mai mult de 40 de minute :D


something like 5 days .... si cu noob protection pe 2 zile ...


ALA II RAZBOI :D
 

DeletedUser5168

si cate 100 de sate bonus si de barbari pentru fiecare jucator, nu? sa stai sa faci doar cladirile 2 zile....asa ceva nu am mai vazut pana acum...chiar foarte interesanta propunerea....
 

DeletedUser

era un speed pe net fara nobili adika castiga jucatorul cu satu cel mai mare si dura cateva h...ideea era sa demolezi cladirile adversarilor....ar fi interesanat si la noi mai ales ca nu poti juca numai pe atack
 

DeletedUser

Ar fi interesant si o runda CAT ,ca la englezi , sa dai cu catapulte pe inamic ,sa fie limita in trib un membru ,si sa fie fara innobilari,sa dureze maxim 12 ore ,viteza la trupe intre 4 si 6 ,jucatorul cu cel mai mare sat castiga
 

DeletedUser

exista o diferenta...
la iei sunt speeduri 350-400 si dureaza doar 5-6 ore..
la noi daca avem viteza 200...?
daca poti face un sat de 8k e bine
 

DeletedUser12364

propun o runda speed la inceput vacanei de iarna :p 20-21 decembrie... pana vine mos craciun 24 :p viteza 200 . limita intrun trib 5 :p si premiu pentru castigatori :)) asa ca de mos craciun :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sau o runda de craciun cum era pe speedul de la .net (nu stiu daca mai este si acum ca n-am mai intrat) : doar cu un sat...ca sa castigi trebuie sa ataci cu catapultele satele inamicului si sa ai cel mai mare punctaj:))
 

DeletedUser

sa fie viteza mai mare ,nu numai 200 mah ,v-ati invatat pe viteze mici ? 300 - 500 ...sa fuga trupele ca la maraton :))
 

DeletedUser

da-ne tu bani de asa servere si promitem ca facem numai speeduri dastea
 

DeletedUser

problema nu se pune asa,ci investiti serios,si veti scoate apoi banii de pe investitii

:)

p.s.serverele se pot si inchiria,nu numai cumpara.
 

DeletedUser

as avea si eu o propunere pentru runda #43 speed....daca se poate sa fie mai lunga...sa zicem pana prin decembrie...am intrat si pe versiunea in engleza si acolo ii o runda speed care a inceput de saptamana trecuta si dureaza pana in 23 decembrie...eu cred ca ar fi o runda exceptionala
 

DeletedUser

daca ma las de L6 revin in speed

pana atunci...imi mananca timpul prea mult "trebur'li" p'aici

p.s.

am renuntat la L6

motivul,il gasiti pe forumul L6

cu prima ocazie cand ma va convinge vreo situatie in speed,am sa revin,alaturi de voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4833

Runda sa dureze: pana se plictisesete un admin,adik 1 minut.
Viteza:cate puncte premium sunt folosite de jucatori pt a intra pe speed,sa fie numarate si aceea sa fie viteza.....
Cam atat despre uramatoarea runda....puteti sa considerati ca speedul de la noi e mort.....uitati-va cine castiga......aia pe care ii inobilam decat eu singur si ei 20 de insi.....e clar speedul romanesc nu mai are valoare.......viteza 200 si sa mai cumperi si pp......pai ce am inebunit de acum!....
Stil, tine-o tot asa si nu o sa mai ai unde sa-ti pui in aplicare propriile legi....
[daca am fost prea dur,scuzati-ma am avut meci departe si era un frig......]
 
Sus