propuneri runde viitoare

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Multumim Raka pentru aceasta runda. Desi au propus-o cei din joker (crrristicv, sebica, frentiu aka banderola, regele neincoronat), se pare ca tot Qifsha a castiga. Asadar te rugam maine, 2 runde de la 16:30 si 20:00 , start 505 si start mine 6. Multumim
 

R z N

member
Scor reacție
0
Mie mi se potrivește mănușă acestă rundă.



:))) se potrivește mănușa dar noi am părăsit jocul după câteva ore

Rugămintea mea este sa nu se mai pună o vreme runde lungi , pentru ca efectiv qifsha nu are adversar și nu exista competiție :)

Pentru mâine :
207
Mine 6
Ms
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
p.s. si unde a fost "acela" care a cerut runda de cateva zile si nici macar nu a intrat ? deci Rakanishu .... ai fost efectiv inselat. ti-au cerut runda la vrajeala si nici macar nu au intrat. Dar te rugam sa il intelegi pe ca .......... prăjitură ( de la tulei, de la coceni sau poate de la "musafiri" ) :))))))))))))
hai noroc si toate cele bune
 

Acela e King

member
Scor reacție
0
pauza astăzi, pentru maine propun 2138 si 505 producție normală fara farm .

ăștia sunt cele mai tari setări din univers :))))
 

crystycv9

member
Scor reacție
0
Runda această lungă a fost foarte tare!!!!!
Pe rundele acestea lungi chiar se strâng multi jucători și se promovează serverul de speed. Totodată, multi care joaca pe lumile normale intra pe aceste runde de speed. Speram sa fie mult mai des runde de acest gen, cel puțin o dată la 2 săptămâni.
Mulțumesc frumos!
Pentru azi propun o mica pauza având în vedere că a început l88 .
Mâine 2 runde de la 17:30 --505 limita 2 trib
Ora 21:30-- 2138 limita 3 trib
 
Ultima editare:

R z N

member
Scor reacție
0
Neața , neața .
Sa începem cu starturi pentru jucătorii adevărați :
Propun : 207, limita 6
mine 6 limita 10
start 9000
Propun ca limita membrilor sa fie mai mare , deoarece de-asta jocul se numește “triburile” , totul este cu logica … nu vorbim lemne

Sănătate multă !!!
 
Sus