propuneri runde viitoare

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Majoritatea doreste runde scurte, nu e vorba de servere. Cand se pun runde lungi, se fac n tickete sa se inchida ca nu are rost si bla bla....
Momentan sunt asa pentru ca asa se doreste/s-a dorit. Moralul a fost cerut abia acum cateva zile, a fost pusa o runda sau chiar 2.
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Una din rundele de azi ?
* Start 26p
* Cercetare simpla.
* Fara paladin.
* Arcasi activati.
* Sate de babari - 200%
* Gap comenzi - 100ms
* Limita ferma - nu.
* Fake limit - 1%.
* Cost taleri redus (0.5)
* Protectia de inceput - 20 min.
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Salutare, am intrat si eu pe runda de la 20:00 si dupa 30 min sa inchis runda, trist. Se poate baga o alta runda ?
 
Scor reacție
0
de ce s a băgat rundă ro vs cz?
după ce că sunt puține runde pe ro , mai baga ti si meci de 5 vs 5 și nici macar nu au fost in stare sa se strângă 5 vs 5 , mi se pare lipsa de respect fata de restul jucătorilor si mai ales fata de echipa HAOS (domina cu autoritate rundele de speed) , ei ar trebui să reprezinte .ro , nu aia care nu sunt in stare sa se strângă 5 vs 5 .
 
Scor reacție
0
de ce s a băgat rundă ro vs cz?
după ce că sunt puține runde pe ro , mai baga ti si meci de 5 vs 5 și nici macar nu au fost in stare sa se strângă 5 vs 5 , mi se pare lipsa de respect fata de restul jucătorilor si mai ales fata de echipa HAOS (domina cu autoritate rundele de speed) , ei ar trebui să reprezinte .ro , nu aia care nu sunt in stare sa se strângă 5 vs 5 .
Noi suntem si de 10vs10, doar ca un jucator de al lor nu a putut juca, si decat sa nu se mai joace meciu am facut 4vs4, este vreo problema, de cand ajunge Sebica Gastrita sa judece o alegere facuta de catre un admin. Iar fata de echipa HAOS, daca doreste Rakanishu noi suntem disponibili sa facem o runda cu ei, in ce numar vor ei. Iar echipa ce reprezinta ro-ul nici nu se poate vorbii, inafara de D M N care e jucator de mondiale, restu sunt jucatori mediocrii, doar ca avantaju vostru ca sunteti multi. Doar nu poate reprezenta echipa Romaniei de speed care domina speed-ul modial la orice categorie jucatori ca sii ( Deejay si Razvy96) sunt jucatori buni dar nu ii putem compara cu noi. Daca doriti un amical cu BR/CZ/PT imi puteti lasa mesaj si va organizez eu un meci. Sau daca vreti sa jucati Haos vs RO TEAM
 
Scor reacție
0
faza de cacao si raspuns de cacao ...

asta a fost faza asemănătoare cu meciul de baraj la mondiale dintre qifsha si joker cand a fost banat alex11111 pentru cont facut pe mail de 10 minute , după care v ati facut de ras .

eu nu fac parte din nici o echipă, eu doar vroiam sa joc speed ieri , dar nu s a putut . nu am mai intrat de mult pe speed , dar urmăresc ce se intampla si vad mereu haos , haos , haos .
 
Scor reacție
0
Si care e problema, ai jucat atunci? Atunci avea numele Te lepezi de satana?? Iar daca a facut ceva ilegal trebuia pedepsit =) Nu ce delirezi tu pe acolo, iar daca HAOS castiga asta inseamna ca noi nu prea jucam, fiindca pe servaru romanesc au fost facut aliante intre 15 jucatori care joaca zi de zi, iar ca sa iti raspund unde te doare, Noi avem de castigat o speciala, mai avem 2 saptamani si nu mai exista HAOS.
 
Sus