propuneri runde viitoare

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Noi suntem si de 10vs10, doar ca un jucator de al lor nu a putut juca, si decat sa nu se mai joace meciu am facut 4vs4, este vreo problema, de cand ajunge Sebica Gastrita sa judece o alegere facuta de catre un admin. Iar fata de echipa HAOS, daca doreste Rakanishu noi suntem disponibili sa facem o runda cu ei, in ce numar vor ei. Iar echipa ce reprezinta ro-ul nici nu se poate vorbii, inafara de D M N care e jucator de mondiale, restu sunt jucatori mediocrii, doar ca avantaju vostru ca sunteti multi. Doar nu poate reprezenta echipa Romaniei de speed care domina speed-ul modial la orice categorie jucatori ca sii ( Deejay si Razvy96) sunt jucatori buni dar nu ii putem compara cu noi. Daca doriti un amical cu BR/CZ/PT imi puteti lasa mesaj si va organizez eu un meci. Sau daca vreti sa jucati Haos vs RO TEAM

Am vrea si noi sa stim pe ce criterii si evaluari s-a format acea echipa care cică reprezinta Romania ? Corect era sa facem un mini-campionat si o selectie , in caz contrar trebuia sa mergeti cu numele vostru de qifsha. Sincer eu nu ma pot considera reprezentat de jucatori care înșeală, care dau backstep-uri , care mint și mai nou, sunt și hoți. Jucători care incearca sa fure conturile altor jucatori. Așa ca sezi bland , ca mediocritatea noastră depășește cu mult calitatile exceptionale pe care unii dintre voi le aveti( calitati pe care le-am enumerat mai sus )
Ai ajuns mai nou sa evaluezi jucatorii de pe ro ? ce calitate iti da acest drept ? sau cine te crezi tu ca sa pui eticheta ?
 
Scor reacție
0
Am vrea si noi sa stim pe ce criterii si evaluari s-a format acea echipa care cică reprezinta Romania ? Corect era sa facem un mini-campionat si o selectie , in caz contrar trebuia sa mergeti cu numele vostru de qifsha. Sincer eu nu ma pot considera reprezentat de jucatori care înșeală, care dau backstep-uri , care mint și mai nou, sunt și hoți. Jucători care incearca sa fure conturile altor jucatori. Așa ca sezi bland , ca mediocritatea noastră depășește cu mult calitatile exceptionale pe care unii dintre voi le aveti( calitati pe care le-am enumerat mai sus )
Ai ajuns mai nou sa evaluezi jucatorii de pe ro ? ce calitate iti da acest drept ? sau cine te crezi tu ca sa pui eticheta ?

Pai pur si simplu din toteauna echipa Romaniei au fost facute de catre jucatori cei mai buni gen : Orochimaru Blazker, R z N , CARBONN si restu, nu poti veni tu Black Lord, cu 5 runde jucate sa vrei sa faci parte din echipa, pana la urma acolo te duci si reprezinti Romania, iar capitanul se alege de catre ceilalti jucatori din echipa si/sau rezerve. Iar acel jucator vorbeste cu adimini Speed dupa international.
Cine isi vrea dreptul in echipa nationala, trebuie sa si dovedeasca asta. Si pentru tine ca sa stii, Profu / Blazker / R z N evalueaza jucatori care o sa participe la urmatoru campionat de 1vs1 din lunile Mai / Iunie. Ei vor merge in urnile valorice I II III IV !
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Pai pur si simplu din toteauna echipa Romaniei au fost facute de catre jucatori cei mai buni gen : Orochimaru Blazker, R z N , CARBONN si restu, nu poti veni tu Black Lord, cu 5 runde jucate sa vrei sa faci parte din echipa, pana la urma acolo te duci si reprezinti Romania, iar capitanul se alege de catre ceilalti jucatori din echipa si/sau rezerve. Iar acel jucator vorbeste cu adimini Speed dupa international.
Cine isi vrea dreptul in echipa nationala, trebuie sa si dovedeasca asta. Si pentru tine ca sa stii, Profu / Blazker / R z N evalueaza jucatori care o sa participe la urmatoru campionat de 1vs1 din lunile Mai / Iunie. Ei vor merge in urnile valorice I II III IV !

Dar de unde pana unde va credeti voi cei mai buni ? stai ca nu am inteles. nu te mai infoia si nu te mai crede Dumnezeul triburilor de pe ro. ati luat si o sa mai luati bataie in continuare de la HAOS . Garantat
In concluzie nu poti face tu alegeri daca esti tot timpul pe locul 2 , 3 . Asta sa fie clar
p.s. Eu o judec aceasta problema din perspectiva mea . e punctul meu de vedere . Si iti spun direct ca nu aspir deloc, dar absolut deloc sa joc la mondiale sau la amicale. Desi as avea curajul sa propun baietilor din HAOS un meci amical cu cei din CZ . Pentru ca , tot in viziunea mea , HAOS este mult superioara voua , atat la calitatea jocului cat si la calitatea oamenilor. Eu in locul vostru ma ascundeam 2 saptamani , sa uite lumea bataia rusinoasa pe care v-au tras-o cei din CZ, nu sa ies acuma inca cu nasul pe sus, mai intri si in confa si deja faci tu echipe , care cu cine sa joace , care in ce urna sa fie bagat , etc. ....... stai linistit ca la momentul potrivit o sa va spunem exact ce trebuie sa stiti. o zi buna
 
Scor reacție
0
eu cu frentiu si cu malis suntem echipa "C" :))))

echipa "C" o sa atace de acum în colo echipa "B" pe fiecare rundă!

noi vrem sa devenim echipa "B" in scurt timp, apoi echipa "A" .

cine s a săturat de figurile lui profu , rzn si blazker poate sa ni se alăture noua sau echipei "A" in functie de preferintele fiecaruia !

hahahahha
 

Semhar

member
Scor reacție
0
eu cu frentiu si cu malis suntem echipa "C" :))))

echipa "C" o sa atace de acum în colo echipa "B" pe fiecare rundă!

noi vrem sa devenim echipa "B" in scurt timp, apoi echipa "A" .

cine s a săturat de figurile lui profu , rzn si blazker poate sa ni se alăture noua sau echipei "A" in functie de preferintele fiecaruia !

hahahahha

=)))))) hahahahahahaha
 
Scor reacție
1
Vorbiti de mondiale da uitati esentialul :))) Pe serverul romanesc sunt 2 echipe bune sa nu mai lungim cu vorba se stiu si ele cine sunt dar pentru necunoscatori sunt Joker si QIFSHA amandoua sunt la acelasi nivel. N-am auzit in viata mea de HAOS sau acesti jucatori asa ca stati jos. Nu veti putea sa comparati aceste echipe cu nici una si asta o stie toata lumea.


Acum care e mai buna dintre ele ? Concluzia: primul jucator care gresete ala trage echipa in jos. Asta sa vazut la fiecare meci dintre QIFSHA si Joker.

Nu cred ca din aia 19 oameni enumerati mai sus in cele 2 echipe nu stiu ca asta e adevarul.


Ziua buna si respectele mele jucatorilor de mai sus ! Restul jucati speed 13 ani si dupa stati la masa jucatorilor.


In special multumiri primilor din QFISHA:
BARECAU
tigan u
R Z N
SimaX
NoTry?
Frentiu
Neverdie5
Iulia


Fara BARECAU nu exista QIFSHA ! Iar daca am uitat pe cineva din primii din QIFSHA ma scuzati a trecut 8-9 ani de cand ati facut echipa si jucatorii au venit si au plecat care cum!


QIFSHA pe viata !
 
Ultima editare:

Bucatii

member
Scor reacție
0
Și echipa C adică Sebică și Frențiu joacă pentru campion cea ce ar trebui să facă tot servărul.
Ce mândrie mai mare vreți voi decât numărul 1 mondial să fie român.
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Chiar asa. de mult nu am mai jucat o runda :

* Start 26p
* Cercetare simpla.
* Fara paladin.
* Sate de babari - 200%
eventual daca se poate programa ca fiind cea de seara. atunci mai multi am avea posibilitatea sa o jucam.
Multumim
 

Bucatii

member
Scor reacție
0
Ce se întâmplă aici?
Parcă suntem în 2016.
Daniel pe tine te înțeleg de ce ești așa fericit.
Dar stai liniștit o să vină și CRĂCIUNUL, să mânci bine să nu fi piele și os.
 
Scor reacție
1
Start:iul 02, 21:00
Sfârşit:iul 04, 21:00
Descriere:*SE POT CUCERI ALTE SATE.

* Limita de membri in trib - 3
* Tribul poate fi parasit. Primele (24h)
* Start 26.
* Cercetare 10 nivele.
* Cu paladin.
* Arcasi activati.
* Sate de babari - 500% Bonus 200%
* Gap comenzi - 100ms
* Limita ferma - nu.
* Fake limit - 1%.
* Cost taleri normal
* Protectia de inceput - 220 min.
Limită jucători:100
Condiții de victorie:Jucatorul cu punctajul cel mai mare castiga runda 100 pp . Jucatorul cu cel mai mare ODA 30. Tribul cu punctajul cel mai mare 20 pp per/jucator

Reguli si explicatii setari ( Link )
Viteză:200
Viteza unităţilor:0.5
Modul de dormit:Da 8-12 H
Jucător de vacanţă:Da
Moral:Da
 
Sus