propuneri runde viitoare

Semhar

member
Scor reacție
0
Ziua buna, se pot baga azi 3 runde ? ( Dupa cum ai vazut @Rakanishu se intra pe SPEED, s-a terminat si SPECIALA pentru cei din teamro =))) .

PROPUN

START 2138, NU SE POT INOBILA BARBARE, LIMITA 5 TRIB

START 26, fara PALADIN, Barbare 200%, LIMITA 5 TRIB

START 505/ mine 6
 

cyupylan

member
Scor reacție
0
Ziua buna, se pot baga azi 3 runde ? ( Dupa cum ai vazut @Rakanishu se intra pe SPEED, s-a terminat si SPECIALA pentru cei din teamro =))) .

PROPUN

START 2138, NU SE POT INOBILA BARBARE, LIMITA 5 TRIB

START 26, fara PALADIN, Barbare 200%, LIMITA 5 TRIB

START 505/ mine 6
de cand sa terminat speciala o runda nu ati mai loat :)))
 

Covaci

member
Scor reacție
0
"de cand sa terminat speciala o runda nu ati mai loat :)))"

Te contactez nepoate.
DE CÂND AȚI PIERDUT PE SPECIALĂ.
Sunt 2 lucrurii total diferite.
Am pretenții de la tine nepoate.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
De ce bagati asa multe runde de speed?
Eu as mai scădea din ele. 1 runda pe săptămână dacă se poate .
Mulțumesc anticipat!
Angajați ma om sa se ocupe de speed, ca asta care se ocupa are c am multa treaba! După ce ca uita de runde nici măcar nu se uita pe ele, face fiecare ce vrea atunci când sunt runde. Lunea nu erau deloc, acum nici duminica. Le rarim de tot. Sunt de acord cu voi! O pierdere de timp inutila. Inchideti serverul
 

Covaci

member
Scor reacție
0
De ce bagati asa multe runde de speed?
Eu as mai scădea din ele. 1 runda pe săptămână dacă se poate .
Mulțumesc anticipat!
Angajați ma om sa se ocupe de speed, ca asta care se ocupa are c am multa treaba! După ce ca uita de runde nici măcar nu se uita pe ele, face fiecare ce vrea atunci când sunt runde. Lunea nu erau deloc, acum nici duminica. Le rarim de tot. Sunt de acord cu voi! O pierdere de timp inutila. Inchideti serverul


Frustrarea e o boală grea.
Lume intră pe speed de distracție nu suntem obsedați de un joc, nu trăim pe Skype sau Triburile.
E foarte bine câte speed-uri sunt.
Majoritatea rudelor sunt câștigate de HAOS asta te neliniștește teribil pe tine.

2 runde pe zi sau chiar 1 pe zi sunt suficiente.
 

cyupylan

member
Scor reacție
0
Frustrarea e o boală grea.
Lume intră pe speed de distracție nu suntem obsedați de un joc, nu trăim pe Skype sau Triburile.
E foarte bine câte speed-uri sunt.
Majoritatea rudelor sunt câștigate de HAOS asta te neliniștește teribil pe tine.

2 runde pe zi sau chiar 1 pe zi sunt suficiente.
"Majoritatea rudelor sunt câștigate de HAOS asta te neliniștește teribil pe tine" 1 Aprielie ? eu credeam ca suntem inca in decembrie :))
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Frustrarea e o boală grea.
Lume intră pe speed de distracție nu suntem obsedați de un joc, nu trăim pe Skype sau Triburile.
E foarte bine câte speed-uri sunt.
Majoritatea rudelor sunt câștigate de HAOS asta te neliniștește teribil pe tine.

2 runde pe zi sau chiar 1 pe zi sunt suficiente.
Nu iti pot da un răspuns. Cat despre haos :) esti total pe lângă și ca jucător și pe extern.
M am referit la cu totul altceva dar nu am pretenții.
Teoria cum ca omul a evoluat din maimuțe și tu dintr un mop, se adeverește.
Voua va e frica ca intra adminul pe runda și va rupe, majoritatea sunteți full scripturi ilegale. Corect?
Spor și succese.
 

victor22

member
Scor reacție
0
Nu inteleg de ce se programeaza rundele cu 1 ora inainte si nu stim si noi macar cu o zi inainte cand avem rundele.. cat despre faptul ca sunt putine si mie mi se pare... adminii sunt total dezinteresati, eu personal am trimis un e-mail catre innogames la care astept raspunsul dupa ce vor face si ei verificari. Daca mai e cineva care este de aceeasi parere va rog sa o faceti si voi!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
In primul rand ca sa fie clar pentru toata lumea, desi s-a mai spus asta de n ori :

1. Serverul speed este optional, acum ceva timp Inno nu a mai dorit ca .ro sa aiba server, sa fie vreo 5 ani cred. Dar am hotarat sa sustinem in continuare rundele pentru cei cativa jucatori pasionati, si se pare ca am avut dreptate...campionate castigate etc.

2. Exista o programare afisata aici pe forum cu rundele, unde scrie ca sunt 2 pe saptamana ( fara luni ) si 3 in weekend. Orele de start deasemenea sunt afisate. Evident ca mai pot aparea situatii neprevazute ( cum a fost duminica trecuta ) sau alte situatii independente de vointa noastra.

Inca de acum ceva ani buni am observat cu totii ca rundele sunt populate dupa ora 16 in general, pe rundele de dimineata/pranz prezenta nu trecea de 30-40 de jucatori iar asta nu justifica activarea serverului din punct de vedere...logic, zic eu. Si nu, nu vorbesc de acum 5 ani, de mult mai inainte.

Programarea este aceasta si asa va ramane pana cand vom inchide serverul, desi sper ca nu va fi cazul. Cine intelege, bine, cine nu ,nu.
 

victor22

member
Scor reacție
0
Mi se pare foarte corect raspunsul tau si sunt de acord in totalitate, dar daca tu vezi ca acum jucatorii isi doresc sa schimbi ceva la organizarea acestor runde, respectiv sa le planifici cu cel putin o zi inainte, si totodata sa bagi mai multe runde pentru ca in ultima perioada au inceput tot mai multi jucatori sa joace speed. De ce nu vrei sa iei in considerare si cerintele noastre ??
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Buna ziua, sunt total de acord cu ce a spus mai sus @victor22

* mai multe runde pe zi
* rundele sa fie planificate inainte cu cel putin o zi


Macar astea 2 sa se aprobe din IANUARIE !
 
Sus